10 Şubat 2020 Pazartesi Reyting Sonuçları

Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Vuslat (TRT1)

Oy: 0 0.0%
  • Diğer (Lütfen Belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    22

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Sırf Engin Akyürek için Sefirin Kızı'na şans vermek istedim ve açtım ama sadece yarım saat dayanabildim. Hiç beğenmedim, çok total bir iş olmuş.

Çukur izleyeceğim, bu bölüm durgun geçmeyecek gibi inanıyorum. :A

totalmi :D çok total değil ama ya :D

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Büyük isim transferi elde patlıyor artık. Senaryo güzel olsun yeter. Seyirciyi çeker.

Çürük Elma 5milyon izlenen fragmanına ragmen bu kadarcık mı yukselmiş:A

Pazartesiye bir dizi daha gelirse 3 diziden de reyting alabilir. Sefirin kızı'nın ederi bu demek en fazla 12ryting

2 bölümdür Nare Sancarı yan yana görmüyoruz onun etkisi var sanırım:D

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Ben buraya yorum yazmayı unutmuşum, neyse görmüşken yazayım :A

Dün akşam bölüm boyunca "Yasak Elma" Türkiye gündeminde 1. sırada, ardırdan Dünya gündeminde 2. ve 3. olarak yer aldı. Ve 5'li reytinglere düşmüşken bugün 8-9 reytinglere yükseldi. Demek ki neymiş, 2 buçuk saatlik dizi olmasına rağmen konu bulunabiliyormuş, izleyiciyi çekmeyi biliyorlarmış. Diziyi hiç izlemeyenlerin gelip burda bizi ve diziyi aşağılamalarından da bıktım. Aşkı Memnu da entrika dizisiydi, ortada zina/yasak aşk vardı ama hepimiz bayıla bayıla izledik. Yada UTC'de yasak aşk olsun, metreslik olsun izledik. Başrol karakter Oya, evli bir adamla ilişki yaşadı, üstüne o adamdan çocuk doğurdu. Kimse çıkıp da bir şey demedi. Ama konu nedense 3.sezonunda kendi reyting rekorunu kıran Yasak Elma'ya gelince değişiyor. Enteresan :) Bu kadar insan izliyor, bir hafta boyunca gündemden düşmüyor. Fazla söze gerek yok aslında.