2021 1.Tur | En Favori Güzel - 9.Grup

Hangi 7 Güzel Üst Tura Yükselsin?

• Kullanılan toplam oy
    38
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Dosi de gözünü kapatır ve bu etkinlik dışında kalır bir şey olmaz..
Sende gözünü kapatırsın karşı atak zamanı
------

Yapabilirsiniz sıkıntı yok böyle bir tehdite boyun eğmek mümkün değil :A
Artık 4-5 kişi kendi kendinize yaparsınız o etkinliği...
En az 10 kişi olur bundan emin ol :A
Tamamdır yapın. Altta kalmam :Z

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
@DarkLegenD benzer birşey demişti ve kendi aranızda özelden yapılması ile alakalı karar verilmişti. Yılbaşında dizi ve yorumcular ile alakalı özelden jürilerle yapılıp sonra sonuç herkese duyurulurdu.
O düşünen şeyi böyle ortamda yaparsanız çok ciddi Erkekler için olanı için arkadaşlara çıtlatırım.
Karar sizde artık :A @MasacRE @Sherlock @MEnes
Bu mesajdan niye bir şey anlamadım ben? 🤔 @Tolstoyevski çeviri yapar mısın bana özel? 🤔

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Kendine yakıştırıyorsan sıkıntı yok yapabilirsin :A

Güzelliğin değil dekoltelerin, mankenliğin oylanacağı çılgın bir proje fikrine karşı @Dosi de atağa geçti özetle.. :A @MasacRE
Ben yapmam. Yaptırırım :A kendime yakıştıramam evet ama kadınların bedeni hakkında yakıştıramadığım yorumlar yapılıp öyle bir işe katkı sağlayan kişilerle sohbet etmeyide kendime yakıştırmam. Gereken mesafeyi ayarlarız öyle bir durumda :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ben yapmam. Yaptırırım :A kendime yakıştıramam evet ama kadınların bedeni hakkında yakıştıramadığım yorumlar yapılıp öyle bir işe katkı sağlayan kişilerle sohbet etmeyide kendime yakıştırmam. Gereken mesafeyi ayarlarız öyle bir durumda :A
Aynen kot pantolon ve gömlek giydikleri fotoları bulur yorumlarız :A Ben diyorum ki sen gözünü kapat biz yaparız zaten onu..

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Eminim öyle fotolar seçilir :A ki zaten bu etklnlikte de boydan fotolar gelecek :A sizin mevzunuz ayrı. Yok ben direk sizleride göz ardı ederim.
Teknik olarak mümkün değil ama Bazinga’dan özel ayrıcalık gelmediği sürece tabii :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Teknik olarak mümkün değil ama Bazinga’dan özel ayrıcalık gelmediği sürece tabii :A
Bu gözardı o gözardı demek değil. Ben forumda kimseyi göz ardı etmedim şuana kadar ama zamanında olan olaylarda 'göz ardı' olayını çok iyi başardığım için benim o butona bastığımı sanıp kendi kendine yorum yapıp rezil olanlar olmuştu :A
Kısacası soğurum demeye getirdim, sohbet azalır. Daha neyi anlamadın :bilmem:

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Güzelliğin değil dekoltelerin, mankenliğin oylanacağı çılgın bir proje fikrine karşı @Dosi de atağa geçti özetle.. :A @MasacRE
Absürd derecede çıplaklıkla uğraşmayacağız, biz öyle insanlar değiliz... Vücut hatlarını ve yüzü değerlendirebileceğimiz fotoğraflar ile biz bu işin altından kalkarız...

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Bu gözardı o gözardı demek değil. Ben forumda kimseyi göz ardı etmedim şuana kadar ama zamanında olan olaylarda 'göz ardı' olayını çok iyi başardığım için benim o butona bastığımı sanıp kendi kendine yorum yapıp rezil olanlar olmuştu :A
Kısacası soğurum demeye getirdim, sohbet azalır. Daha neyi anlamadın :bilmem:
Özetle şu modumu açarım diyorsun yani bunu atsan anında anlardım çünkü az nasibimizi almadık... :A

CA57579A-6526-47DB-84EF-CF8886ED648B.jpeg

• Beğendim

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Absürd derecede çıplaklıkla uğraşmayacağız, biz öyle insanlar değiliz... Vücut hatlarını ve yüzü değerlendirebileceğimiz fotoğraflar ile biz bu işin altından kalkarız...
Misal böyle ki bu etkinlikte sonlara doğru bu tarz fotolar ayarlarız:
0x0-bir-zamanlar-cukurovanin-zuleyhasi-hilal-altinbilek-verdigi-pozla-sosyal-medyayi-salladi-...jpeg

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,731
Puanı
710
Aslıhan Gürbüz
Büşra Develi
Öykü Karayel
Özge Özpirinçci
Simge

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
@DarkLegenD benzer birşey demişti ve kendi aranızda özelden yapılması ile alakalı karar verilmişti. Yılbaşında dizi ve yorumcular ile alakalı özelden jürilerle yapılıp sonra sonuç herkese duyurulurdu.
O düşünen şeyi böyle ortamda yaparsanız çok ciddi Erkekler için olanı için arkadaşlara çıtlatırım.
Karar sizde artık :A @MasacRE @Sherlock @MEnes
Yoook yok ne benim yoldaşlarım o kadar çılgın bir etkinliğe girişsin, ne de sen o düşüncesi bile tüyler ürpertici olan durumu kimseye çıtlatma, gözlerimiz kanasın istemeyiz zamanında olduğu gibi... :A

• Harika

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Yoook yok ne benim yoldaşlarım o kadar çılgın bir etkinliğe girişsin, ne de sen o düşüncesi bile tüyler ürpertici olan durumu kimseye çıtlatma, gözlerimiz kanasın istemeyiz zamanında olduğu gibi... :A
Ve yine sadece doğru olanı söyleyen sen oldun :bhr:

• Harika
Reactions: MEnes
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...