1 Temmuz 2015 Çarşamba Reyting Sonuçları

MelankoliK

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,201
Puanı
411
Aa o dizide mi böyleydi :)

Vay be demek o diziden türedi bu zoraki evlilikler :)

Bi ara kafayı zoraki evliliklere takmistim ben yani wattpadde okunmadik kitap birakmadim zoraki evlilikte :F :F
Aynen :D Zoraki Koca da iyiydi .. Sonradan gerçekten birbirlerine aşık oluyorlardı Kiralık Aşk dizisinde de öyle olacaktır :)
Burak Özçivit de bizim Asiye ile bu dizide ünlü olmuştu :A

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,894
Puanı
1,051
konusu zaten bitti bence @denizz19 nadirde osla doğruyu söylüyor:F

ayoll bu dizinin konusu evlenmek istemiyorlardı ama 1.bölümden yaptılar bunu 4-5 bölüm evlenme olayı olmamalıydı şimdide birbirlerini boşatmaya çalısıyorlar senaryo hep kısır gidiyor hele birde şehre falan giderseler öyle olucağınıda düşünüyorum dizi köy ayatını bıraktığı an 3 bölümde yayından kalkar :F:F:F
Dirilişte bu parlağı biliyormuydun. :A
survivor-da-cengiz-olumden-dondu-survivor-cengiz-coskun-1363867.jpg

MelankoliK

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,201
Puanı
411
Misal lale devri :)
30undan sonra mı ne açıldı ve baya iyi gitti :)
Hoş artık dizilere öyle şans verilir mi emin değilim ama her an her şey değişebilir . ;)
Lale Devri'nde o son yatak sahnesiyle paçayı kurtardılar,hatta dizinin final tarihini bile netleştirmişlerdi :D

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
kalbim egede kaldıyı yaz boyunca izleyecem ama yeni sezonda onlarda iş görmez kiralık aşk iş görür tatlı küçük yalancılar eğer tutarsa yenis ezonda onlarda iş görür bu 2 diziyi gelecek vaad ediyor diye düşünüyorum diğer dizilerins enaryoları hep aynı normal sezonda çilek kokusu güneşin kızları falan tutmaz kış ayındada soyunamaz bu oğlanlar dizi hemen yayından kalkar çünkü başka brşey yok o dizilerde oğlanlar kapanınca kış ayında diziler biter hahah:F
Soyunmak isteyen her zaman soyunur :A

En olmadi istanbulda üstü çıplak dolaşırlar yine de dolaşırlar yani merak etme misal gönül islerinin ilk bolumunde demir üstü çıplak dolasmisti istanbulda ve herkes ona bakıyordu :A :A

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,894
Puanı
1,051
Soyunmak isteyen her zaman soyunur :A

En olmadi istanbulda üstü çıplak dolaşırlar yine de dolaşırlar yani merak etme misal gönül islerinin ilk bolumunde demir üstü çıplak dolasmisti istanbulda ve herkes ona bakıyordu :A :A
O zaman ...sınıda açsın tam olsun reytingler tavan yapar 10 reyting. :F :F :F :F

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
O zaman ...sınıda açsın tam olsun reytingler tavan yapar 10 reyting. :F :F :F :F
Töbe töbe :F

Ama o dediğin olsaydi tns reytingleri zor hesaplardi patlama yaşardi o dizi en az 15 alırdı hele 2-3 kiside dediğin gibi olursa 24 reyting garanti :A ;)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Kalbim Ege'de Kaldı ve Çilek Kokusu fena sonuçlar almamışlar durumları 1-2 haftaya kadar netleşir gibi. :)

Yılanların Öcü'nün hala devam etmesi ilginç yazın dram mı izlenirmiş. :D Final yapmaz inşallah yaz sezonunda. :)

Kırgın Çiçekler'in tekrarı iyi gitmiş, tebrikler. :)

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060