1 Ocak 2021 Cuma Reyting Sonuçları | Yeni Yılın İlk Reytingleri

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    25

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,270
Puanı
1,060
Kırmızı Oda onu en çok zorlayan AS yokken Haberlere geçilmesi ve oranlarının düşmesi biraz Film ve yeni diizlere kaynama olduğunun göstergesi oldu. Ama Kırmızı Oda AB nin gözbebeği,hiç bir kasırga yerinden kolay kolay edemez.

Akrep; 2 dizinin yokluğu ve 2 yeni dizinin başlamasında biraz hareketlenme yaşamış ama AS ve Ramo iki ciddi kitleye sahip diziler ,bunun üstüne birde 2 yeni dizi derken; Akrebin işinin kolay olduğunu düşünmüyorum.

Akıncı; Sosyal Medyada TT olması, süper kahramanlı yerli bir yapım denenmesi(Milli Duyguların kabarması), AS ve Ramo nun olmaması ve ATV nin gizli kitlesinin etkisi ile TOTAL de çok iyi bir başlangıç yapmış. Dizi nin Mustafa Kemal ATATÜRK örneklemesi ile çok daha kitleleri içine alma çabası dikkate değer, dizi tutar ama 7 alamaz sürekli.

Son Yaz ise beklediğime göre Hayal kırıklığı oldu; biraz AB de kıpranmış ama tahminim diğer iki dizi tekrar yayına giridğinde özellikle Total tarafında ciddi sıkıntılar çekecek gibi duruyor.

TRT nin dizisi zaten sona yaklaşıyor,TRT için en son sorun olcak şey Rating olcağı için sıkıntı yok.

Birde Eltilerin Savaşı tebrik etmek lazım ciddi oranlar almış, tekrarı bile dizilerden fazla oran yakalamış.

Tüm diziler yayına girdiğinde Cuma günleri eğlenceli olacak, sağlam Battle lar bekliyorum ama arenadan çabuk ayrılacaklar olabilir.

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
Adtvanaliz'in sonuçlarında yine yanlışlıklar mevcut. Eltilerin Savaşı 6.60 / 7.14 / 8.01 almış gibi görünüyor ama televizyoncuadam'ın sonuçlarında ki şimdiye kadar yanlış bir sonuç açıklamadı 6.77 / 5.96 / 7.08 almış. Aynı şekilde Payitaht Abdülhamid ve Arka Sokaklar'ın tekrar reytingi de yanlış.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,605
Puanı
860
İnternette çoğu kişiden fazla drama var ve her bölüm neredeyse aynı şeyler olduğu için Kırmızı Oda'dan sıkılmaya başladık şeklinde yorumlar okudum.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Süper kahramanlı yerli dizi sektörüne gereken değeri vermeliyiz. Şakayı, gırgırı bırakın. Birlik olup Akıncı'yı zirveye çıkaralım arkadaşlar. @Maskeli Fedai @Sherlock @Tolstoyevski @MEnes
Farklı bir iş ben de ekranlara tutunmasını isterim ama izlemem
------

Kırmızı Oda'nın dünkü bölümü çok iyiydi ve yükseliş bekliyordum ama her zamankinden erken başlatmak işe yaramamış sanırım. Gelecek hafta yine normal saatinde başlayınca yükselir ama bu haliyle çok iyi tebrikler. :Z

Akıncı'nın ilk bölüm merakından izlendiğini düşünüyorum çünkü fragmanlarıyla özellikle sosyal medyanın dilindeydi ve eleştirmek için bile izleyen olmuştur. Arka Sokaklar ve Ramo kitlesine hitap ettiği için düşerse şaşırmayacağım. Yine de ilk bölüm için konuşacak olursak Recai'yi yerinden etmeye değmiş gibi.

Son Yaz AB ve ABC1'de fena başlamamış. Bu günde hala AB'ye hitap eden daha orta ölçekli bir dizisi eksikliği var ve senaryo iyiyse bu dizi Çocukluk ve Akrep'in yapamadığını yapabilir. Funda Eryiğit ve Ali Atay için tutmasını isterim. :bhr:

Akrep bu haftayı avantaja çevirmeyi başarmış gibi ama AB kitlesinin diziyle arasına bu kadar mesafe koymasına hala şaşırıyorum. Bu reytingler Star'a yeter ama gelecek hafta yine düşer gibi.

Eltilerin Savaşı da Adolftay'ın listesine göre konuşacak olursak bayağı iyi gitmiş ki şaşırmadım. Diziler olmasa çift haneyi de görürdü muhtemelen. Show stratejik olarak doğru bir hamle yaptı tebrikler. :D
Akıncı'nın Hercai'den iyi almasına ben de sevindim. Bazıları Hercai fanları bizden iyi almayacak zaten gibi tepkiket veriyordu :A

Son düzenleme:

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
İnternette çoğu kişiden fazla drama var ve her bölüm neredeyse aynı şeyler olduğu için Kırmızı Oda'dan sıkılmaya başladık şeklinde yorumlar okudum.
Demek ki genel içinde tek tük yorumları okumuşsun çünkü şu an özellikle Boncuk ve Kumru'nun hikayeleri ilgiyle takip ediliyor. Ne olursa olsun bizim milletimiz dram izlemeye bayılır dramdan sıkılacak olsalar 18 haftada çoktan kaçarlardı. :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Süper kahramanlı yerli dizi sektörüne gereken değeri vermeliyiz. Şakayı, gırgırı bırakın. Birlik olup Akıncı'yı zirveye çıkaralım arkadaşlar. @Maskeli Fedai @Sherlock @Tolstoyevski @MEnes
Demek CW dizilerini bırakıp yerli ve milli süper kahraman dizilerimizi izleme kararı aldın... Bunu bir gelişme olarak mı yorumlamalıyız yoldaşlarım, yoksa kötünün daha kötüsü olarak mı bilemedim... @MEnes @Maskeli Fedai

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Demek CW dizilerini bırakıp yerli ve milli süper kahraman dizilerimizi izleme kararı aldın... Bunu bir gelişme olarak mı yorumlamalıyız yoldaşlarım, yoksa kötünün daha kötüsü olarak mı bilemedim... @MEnes @Maskeli Fedai
CW savunmayı bıraktım artık. Anlatamıyorum derdimi çünkü.

20201228_135832.jpg

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,369
Puanı
1,060
1 OCAK 2021 REYTİNG SONUÇLARI
YAPIMTOTALABABC1
KIRMIZI ODA7.97
(2.)
11.09