1 Ocak 2021 Cuma Reyting Sonuçları | Yeni Yılın İlk Reytingleri

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    25

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,589
Puanı
860
Son Yaz ortalama bir başlangıç yapmış. Kanal arkasında durup hafta içi sürekli tekrar ve tanıtım yaparsa haftaya daha da yükselir. Dizi konu olarak gelecek vadediyor ama seyirci ne kadar cevap verecek merak ediyorum. O kadronun erkenden gitmesini istemiyorum.

Akıncı'nın oranları şimdilik hiç bir şey ifade etmiyor. Bu oranlar tamamıyla meraktan elde edilen. Haftaya da bu şekilde devam ederse o zaman ciddi bir yorum yapabiliriz.

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,888
Puanı
1,060
Haftaya çarşı pazar karışır :A Arka Sokaklar ve kemik seyirci kitlesine sahip Ramo ile dengeler baya değişir.

Akıncı güzel başlamış ama bu 2 diziden en çok etkilenen olacak gibi fakat ben yine 4 üstü reytingde devam edeceğini düşünüyorum ve böylelikle Atv'ye yarayan ve uzun soluklu bir iş olmuş olur.

Son Yaz dizisini izlemedim ama ben Çocukluk ve diğer iyi başlayıp hüsranla biten dizilerin kaderini yaşayacağını düşünüyorum. FOX, 4 reytinge tahammül eden bir kanal değil.

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,278
Puanı
1,060
Millet evde olunca Seksenler yükselişe geçip A/B'de 9. sıraya yükselmiş. :D

TRT başından beri saatini ileri bir saate alsaydı, 20-30 arası yerine 10-15. sıra aralığında yer alırdı dizi. :)

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Akıncı haftaya yarı yarıya düşer.
Son Yaz ortalama başlamış. Tanıtım fragmanları ilgi çekici değildi. Eğer iyi bir ilk bölümle ekrana geldiyse haftaya biraz yükselebilir.
Kırmızı Oda boş günde bile ana haber bültenini geçememiş. Bir de bu diziyi yılın en başarılı dizisi ilan etmeye çalışanlar vardı. :A

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,967
Puanı
710
Akıncı haftaya yarı yarıya düşer.
Son Yaz ortalama başlamış. Tanıtım fragmanları ilgi çekici değildi, bu. Eğer iyi bir ilk bölümle ekrana geldiyse haftaya biraz yükselebilir.
Kırmızı Oda boş günde bile ana haber bültenini geçememiş. Bir de bu diziyi yılın en başarılı dizisi ilan etmeye çalışanlar vardı. :A
Düşmüş hatta Badanalı Oda

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
Kırmızı Oda bu haliyle bile düşman çatlatmaya devam ediyor ya sen nasıl bir dizisin. :Z Bazı balon dizilerin aksine 3-4 dizinin olduğu günde değil sezon başından beri 6-7 dizinin yayınlandığı günde 10 küsür alarak yılın dizilerinden biri olmayı başardı bile hadi başka kapıya. :A

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,967
Puanı
710
Sezon sonuna doğru iyice düşer. Kötü bir dizi değil ama saf trajediden ibaret olduğu için uzun süreli bir iş olacağını düşünmüyorum. :A
Ben zaten ağlamak istesem kendi dertlerim yeter bir dizinin beni ağlatmasını istemem :A Sezon sonuna kadar mutlaka düşer hep dram dram olmuyor insanı sıkar mutlaka

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,888
Puanı
1,060
Ve başladık
1590997832533-leyla.jpg

• Güldürdün
Reactions: mesmeso

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Kaç sene sonra reyting yorumu yaptın acaba? :A
2021'de böyle, efsane geri döndü. Bundan böyle her gün yeniden reyting yorumlarıyla karşınızda olacağım...

Şaka şaka, tabii ki... :A Ben de bilmiyorum ama hem başlık ilgi çekiciydi hem de yeni dizilerin tutup tutmadığını merak ettim. :A

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
-Kırmızı oda beklediğimiz gibi birinci olmuş ama biraz düşüş yaşamış,Hercainin izleyicisi KO izler gibi geliyordu ama yanılmışım.

-Akıncı çok güzel bir açılış yapmış ama AS ve Ramo yoktu gelecek hafta gerçek sınavı verir dizi ama yinede TOTAL de bu kadar beklemiyordum,galiba diziyle dalga geçenlerin faydası dokunmuş.Tekrarları bakalım nasıl bir reyting alır.Kendi dalında bir ilk bu yüzden erken final yapmasını istemediğim bir proje.

-Akrepe Hercainin gidişi faydalı olmuş böyle reytinglerle dizi haziranı kesin görür.

-Son Yaz iyi bir başlangıç yapmış ama Çocukluk de bütün dizilerin olduğu bir günde Son Yazdan, TOTAL ve ABC1 de daha iyi bir açılış yapmıştı,bu dizi için Akıncı gibi gelecek hafta gerçek sınavı verir diye düşünüyorum.

-Payitaht bu reytinglere alıştı bu sezon,hatırlıyorum dizi bir zamanlar AB ve ABC1 6-7 görüyordu ama artık 3e alıştı.Dizilerin 3-4 sezonda reytingleri düşünce aklıma EDHO geliyor dizi resmen 6 sezonda altın çağını yaşıyor.

• Beğendim
Reactions: The_Erinch and Dosi

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Ben zaten ağlamak istesem kendi dertlerim yeter bir dizinin beni ağlatmasını istemem :A Sezon sonuna kadar mutlaka düşer hep dram dram olmuyor insanı sıkar mutlaka
Dram farklı trajedi farklı. Masumlar Apartmanı da dram dizisi ama Kırmızı Oda gibi saf trajediden ibaret bir dizi değil. Bu yüzden çok daha sağlam bir şekilde ilerliyor, çok daha sağlam bir kitlesi var. Ama kırmızı oda için aynı şeyleri diyemicem. Geçen sene benzer şeyleri mucize doktor için de söylüyordum ve bazı kişiler karşı çıkmaya çalışıyordu ama sonuç ortada. Bu sezon yarı yarıyadan fazla düştü. Kırmızı Oda'nın kaderi de aynı olacaktır. :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Son Yaz ve Akıncı beklediğimin kat kat üstünde başlamış.

Akrep güzel yükselmiş bunun üstüne biraz daha koyabilirse 2.sezonu bile görebilir bence.

Kırmızı Oda düşmüş, bölümü bilmiyorum ama muhtemel bir şeydi.

Twitter'da gördüğüme göre Eltilerin Savaşı yeni başlayan dizileri de geçerek mükemmel izlenmiş, hatta tekrar reytingleri bile çok iyiydi.

• Harika
  • Beğendim
Reactions: Carpe Diem and STAR

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,967
Puanı
710
Dram farklı trajedi farklı. Masumlar Apartmanı da dram dizisi ama Kırmızı Oda gibi saf trajediden ibaret bir dizi değil. Bu yüzden çok daha sağlam bir şekilde ilerliyor, çok daha sağlam bir kitlesi var. Ama kırmızı oda için aynı şeyleri diyemicem. Geçen sene benzer şeyleri mucize doktor için de söylüyordum ve bazı kişiler karşı çıkmaya çalışıyordu ama sonuç ortada. Bu sezon yarı yarıyadan fazla düştü. Kırmızı Oda'nın kaderi de aynı olacaktır. :A
Masumlar Apartmanını izledim konusu dram olsa bile / pek dram göremedim bence kirmizi odadan daha iyi kiyaslanacaksa Masumlari seçerim