1 Nisan 2024 Pazartesi Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi - 19. Bölüm | TRT 1

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    15
  • Anket kapatılmış .
Kızıl Goncalar'ın dünkü bölümü şahaneydi. Hem tarikat güzellediği yönündeki akılalmaz eleştirilere güzel cevap verdi hem de senaryo, reji ve oyunculuk açısından çıkılabilecek zirveye hepimizi şahitlik ettirdi. Kılpayı da olsa nihayet 10'u geçmeyi başarması da pastanın üstündeki çilek oldu (kaldı ki daha da fazlasını hak ediyor). :Z Pazartesinin tüm yapımları düşüşteyken kendisinin asla sarsılmamasıher açıdan takdire şayan.

Yaban Çiçekleri bayram arası ayağına ara verip dönmezse hiç şaşırmam. :A Senaryo ekibi 9'dan 8'e düşünce reytingler de düşmüş belki 20 kişi falan yapsalar olumlu etki yaratır. :F

Ömer aynı tas aynı hamam ama Yan Oda'nın durumunu gördükten sonra en azından finalle bitecek olmasına şükretsin.

Berk Cankat kadroya girince Selahaddin Eyyubi çakılmış kendisinin bahtsızlığı tam gaz devam. :A

Kızıl Goncalar'daki melodram sahnesi, belki de Türk televizyonlarında gördüğüm en iyi sahnelerden biri olabilir. Halkımız da bu kaliteye kayıtsız kalmamış, teşekkürler Türkiye :A

Yaban Çiçekleri'nin 3. bölümünün yayınlanıp yayınlanmayacağını merak ediyorum :F

• Aynen
Reactions: AhmetBayram
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Hobbit
Manyahh kopekkk seniii
------

Gayet gülerek okudum mesajları ben Akınıma güveniyorum yükselecek :A
4 bölüm bile sabretmemiş bu kez Atv

Screenshot_20240402_151611_Instagram.jpg

• Beğendim
Reactions: Angelica
  • Güldürdün
Reactions: Hobbit
@Angelica ablam sen sen ol bu sene ATV'de başlayan yeni bir dizi izleme. Güneş Tutulması ve Ay Tutulması daimi şekilde Atv üstünde yapılıyor deniyor. 😅

(Atv bu sene başladığı yeni dizilerin hepsini daha sezon sona ermeden final yaptırdı.)
20240402_175423.jpg

Yalı çapkını dizisinde çarşaflı kadın ne alaka ki ?
------

@Angelica ablam sen sen ol bu sene ATV'de başlayan yeni bir dizi izleme. Güneş Tutulması ve Ay Tutulması daimi şekilde Atv üstünde yapılıyor deniyor. 😅

(Atv bu sene başladığı yeni dizilerin hepsini daha sezon sona ermeden final yaptırdı.)
Ekli dosyayı görüntüle 126179
Yaaaaa ALTIN KAFES im benim.
Şimdi yine görünce duygulandım :'(