Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    23

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,831
Puanı
1,060
Bu dizinin asıl kitlesi Total mi Total. Onda da 1 reyting düşmüş mü düşmüş o yüzden düşüş yorumu yapmam çok normal. :A AB'de artmış diyorsun ama sadece 0.27 yükselebilmiş yani bu düşüşün yanında esamesi okunmaz. :A
E asıl kitlesi TOTAL ve oradaki bir reytinglik düşüşe ciddi diyorsun okey, yeni rakibe rağmen kitlesi olmayan AB'de az da olsa artması şuan seni morartmam için yetti hadi selametlen. :Z

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
E asıl kitlesi TOTAL ve oradaki bir reytinglik düşüşe ciddi diyorsun okey, yeni rakibe rağmen kitlesi olmayan AB'de az da olsa artması şuan seni morartmam için yetti hadi selametlen. :Z
Sen 0.27 gibi çok komik bir oranla kendini avutmaya devam edebilirsin ama gerçekler ortada. :A Hadi anam naştike. :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,831
Puanı
1,060
Sen 0.27 gibi çok komik bir oranla kendini avutmaya devam edebilirsin ama gerçekler ortada. :A Hadi anam naştike. :A
Iyy çingene seni. :A Ya sen ne kadar iki yüzlü bir insansın, kendi izlediğin diziler yeni rakibe rağmen 0.01 bile yükselse göbek atarsın. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Iyy çingene seni. :A Ya sen ne kadar iki yüzlü bir insansın, kendi izlediğin diziler yeni rakibe rağmen 0.01 bile yükselse göbek atarsın. :A
Üç grupta da yükselirse neden olmasın. :A Ama sen tek gruptaki cücük gibi artışla bana gelirsen cevabını da alırsın. :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,831
Puanı
1,060
Üç grupta da yükselirse neden olmasın. :A Ama sen tek gruptaki cücük gibi artışla bana gelirsen cevabını da alırsın. :A
Hahahah kim cevabını aldı acaba ya, 0.27 hiç de böylesine kalabalık bir akşam da üstelik yeni rakibin AB oluşuna rağmen küçümsenecek bir rakam değil. :Z Sana bol bol çatlamalar git de kendine mendil al bol bol, haftaya bugün çooook ihtiyacın olacak. :Z:Z

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bir Zamanlar Kıbrıs tam da beklediğim oranları almış. Haftaya AB'de 8-9 bandına çıkarak zirvede yer alır. Çok olumlu yorum var. Daha da ilgi göreceğini düşünüyorum.

Bir Zamanlar Çukurova, Kıbrıs'tan daha fazla etkilenir diye düşünmüştüm ama beklediğim kadar düşmemiş. Aksine diğer gruplara oranla kötü aldığı AB'de yükselmiş. Kıbrıs'ın AB'de onu baya düşüreceğini tahmin etmiştim. Belki bu düşüş haftaya olur.

Mucize Doktor da beklediğim kadar sert düşüş yaşamamış. Elbette eski oranlarına bakınca arada uçurum var ama şu an 6-7 bandı oranlar gayet iyi. Haftaya hem Kıbrıs'ın yükselişiyle hem de Camdaki Kız'ın gelişiyle düşüşü sürecektir.

Alev Alev'in ipini büyük ihtimalle Camdaki Kız çekecek. Camdaki Kız'ın çok yüksek reytingler alacağını da düşünmüyorum ama etkileyeceği çok net.

Akrep 2'nin de altına düşmüş AB'de. Bu oranlarla 26 beklenir mi, bilmiyorum.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,831
Puanı
1,060
Akrep 20. bölümü görürse öpüp başına koysun, Star'ın saçmalığı yüzünden heba oldu kadro da dizide.

Alev Alev çok etkilenmemiş şaşırdım. Ama dizilerini çatır çatır bitiren kanalın bu diziyi 26'dan öteye taşıyacağını da sanmam.

En çok etkilenen MD olmuş, dizi zorlama devam ediyor hiç tat tuz kalmadı umarım 3. sezon hatasına düşmezler, dün akşam ki bölüm berbattı.

BZÇ gelen hiç bir rakipten etkilenmeden yoluna devam ediyor büyük başarı, tebrikler dizime. :Z

TRT'nin her dizisi gibi Kıbrıs'ta şişirilmiş başlamış, ciddiye almıyorum artık.