Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Masumlar Apartmanı | TRT 1

Oy: 0 0.0%
  • Diğer (Lütfen Belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    16

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Ee aksini iddia eden olmadı ki? :A :Fforumu kötüleyip duran onun reytinglerini paylaşmayınca saldıran birisine mi güveneyim:F
Reytingler zaten normal şekilde her gün paylaşılırken kendi kendine misyon yükleyip sonra Deniz'e olan kişisel hırsını buna alet etmen yüzünden tepki gösterdi yalnız. :A Ayrıca daha dün gelmiş biri olarak forumu çok düşünüyormuş ayaklarını bırak bence gülünç duruyor. :F

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,293
Puanı
860
Reytingler zaten normal şekilde her gün paylaşılırken kendi kendine misyon yükleyip sonra Deniz'e olan kişisel hırsını buna alet etmen yüzünden tepki gösterdi yalnız. :A Ayrıca daha dün gelmiş biri olarak forumu çok düşünüyormuş ayaklarını bırak bence gülünç duruyor. :F
Deniz'in hırs yapılacak birşeyi mi varmış :F

Bence siz de Deniz'e tapmayı bırakın komik oluyor çünkü :A :F

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600

Asıl senin Deniz'i kıskanman ve sırf reytingler ondan paylaşılmasın diye her gün reyting nöbeti tutman çok gülünç oluyor. :A Hasetliğinin ve çekememezliğinin kokusu 1000 metre öteden bile hissediliyor. :FBir insan kendini nasıl daha fazla yerin dibine sokar sorusunun cevabını senin sayende her gün görmüş oluyoruz. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Asıl senin Deniz'i kıskanman ve sırf reytingler ondan paylaşılmasın diye her gün reyting nöbeti tutman çok gülünç oluyor. :A Hasetliğinin ve çekememezliğinin kokusu 1000 metre öteden bile hissediliyor. :FBir insan kendini nasıl daha fazla yerin dibine sokar sorusunun cevabını senin sayende her gün görmüş oluyoruz. :A
Benim yerime çok güzel cevap vermişsin tekrardan eline sağlık Odadaşım. :Z
------

Uzun zaman boyunca foruma büyük emekler vermiş birinin hakkını savunmak tapmak demekse evet tapıyorum seninle aynı tarafta olmaktan iyidir. :A

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,293
Puanı
860
Siz arkadaşınızı fazla gözünüzde büyütmüşsünüz hayal gücünüze hayran kaldım :F. Yok onu arkadaşın yapıyor zaten benim yapmama gerek yok :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
@Forumdash Halk kasvetli dizileri sevmiyor demiştim. Dediğim çıktı. Oyuncuların bir önemi yok artık, senaryosu beğenilmeyen her şey patlıyor artık. :A

• Üzücü
Reactions: Forumdash