Zey TV 1.Geleneksel "Olmamış Atma" Şenlikleri

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
at böyleyse oynarım bu oyunu :)
kiz-dedigin-at-gibi-olacak_753160.jpg

üzülmeyesin diye çam sakızı çoban şeysi bir olmamış attım sana tepe tepe kullan :)
İşte bu bee. Yoldaşımın benim bu mükemmel günü kaçırmama ve üzülmeme gönlü razı gelmemiş. Olmamışımı festival geçse bile gönderdi bana. Seni saygıyla selamlıyorum. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
İşte bu bee. Yoldaşımın benim bu mükemmel günü kaçırmama ve üzülmeme gönlü razı gelmemiş. Olmamışımı festival geçse bile gönderdi bana. Seni saygıyla selamlıyorum. :)
rica ederim sanki taş attıkta kolumuzmu yoruldu bir daha söyle bir daha fırlatırım taşı :)

Hahahah efsaneymiş :F :F gerçi sana ne söylesek kulplusunu buluyorsun :F :F
nerde öyle sporlar :) şimdi ata bineceksin doğru dürüst at bulamıyorsun eskiden ne efsaneler varmış :) eskiden yaşasaydık hiç attan inmezdik :)

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
rica ederim sanki taş attıkta kolumuzmu yoruldu bir daha söyle bir daha fırlatırım taşı :)

nerde öyle sporlar :) şimdi ata bineceksin doğru dürüst at bulamıyorsun eskiden ne efsaneler varmış :) eskiden yaşasaydık hiç attan inmezdik :)
Aynen haklısın valla .D Şuanda ata binmeye kalksan At sana biniyor :A

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
@Tolstoyevski ye olmamış atıp çıkalım en iyisi :) konu olmamıştan ata nasıl geldi ? bunlar hep senin pis yönlendirmelerin ben ne güzel konuya uygun içerik şapıyordum bizimde aklımızı çeldin :)
Hadi son olmamışını bana at da yüzün gülsün :A Bende sana atayımda tadına varayım şu olmamışın :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@Tolstoyevski Olmamış atma günümüz kutlu olsun :F
Senin bir mesaja atarım olmamış. Senin deyiminle ölmeden olmamış atmanın zevkini tatmak gerekir :A

Bu komikti ama olmamış attım :A
Iyiki konuyu uplatıp hatırlattık herkes olmamış atmış :F
Mayısdaki yarışmamdan sonra ilkkez böyle dis yağmuruna tutuldum :A
@MasacRE- ben dis listesine girdim dediğimde orası neresi hiç bir yerde zirve göremiyorum belki orda görürüm diye hırs yapmıştı. Nasıl becermişse oda artık o listede :eek:

• Güldürdün
Reactions: Cervantes

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Bu konudaki olmamışlara ne oldu ? :A Bazinga bunlar olmamış diye kaldırıp attı galiba hepsini . :D
Not : Konuyu uplatma demeyin . Merak ettim , başka nereye yazacaktım. :mad:
------

Iyiki konuyu uplatıp hatırlattık herkes olmamış atmış :F
Mayısdaki yarışmamdan sonra ilkkez böyle dis yağmuruna tutuldum :A
@MasacRE- ben dis listesine girdim dediğimde orası neresi hiç bir yerde zirve göremiyorum belki orda görürüm diye hırs yapmıştı. Nasıl becermişse oda artık o listede :eek:
Maşallah diss yağmuru sağanak gibi yağmış . :D