Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    26

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,113
Puanı
710
maç teve 2 değişlde kanald de olsaydı ya..daha çok izlenirdi..en azından yeni hayat dizisinden daha çook..ve perşembe akşamına ne kadar çook iddalı dizi gelse fox ve atv den vazgeçmez .yeni hayat ne kadar dayncak merak konusu

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,113
Puanı
710
benim dizim büyük selçuklu tekrarları ilk 20 de baya bi iyi izlenmiş kim tutar seni TRT dizim Buyul Selçuklu..Pazartesinin yeni sahıbı

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,295
Puanı
860
Mucize Doktor niye bu sezon AB'de daha az alıyor anlamadım. İlk bölümden beri AB'si daha yüksek geliyordu acaba dram dozunun bir tık yükselmesi izleyici mi kaçırdı. Maç olduğunu biliyorum ama AB hariç diğer gruplarda etkilenmemiş bile.

Yeni Hayat iyice çökmüş. İyi bir denemeydi ama maalesef tutmadı. Hiçbir kanalın en azından bir süre daha perşembeye dizi koymayacağı ortada.

Ve gelelim Menajerimi Ara'ya. Dediğim gibi bu dizi gayet de izleniyor sadece kendi gününde değil. Bu reytingler gün değişikliği getirir mi bilmiyorum ama Star daha iddialı bir diziyi (Özcan Deniz'inkini mesela) bu güne koymak isteyebilir. Ben hala pazar olmalı diyorum.

28MENAJERIMI ARA (TKR)STAR TV1.353.35
21MENAJERIMI ARA (TKR)STAR TV1.483.66
25MENAJERIMI ARA (TKR)STAR TV1.383.28
Bence de özcanı salı ya alsınlar Menajerimi Ara da pazar günü en kötü 4+ sı var

• Beğendim
Reactions: Doğan

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,113
Puanı
710
Olabilir geçebilir 2 si aynı gün yayınlanmıyor ki ve büyük Selçuklu ile konu nun ne alakası var :A :F
herkes mnejerimi ar tekrarlarından bahsetmiş..bende TRT dizsinn tekrarlarından bahsedeyim dedim.. :D :D star dizisi n kadar alaksı varsa TRT dizsi o kadar alaksı var kardeşim

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,836
Puanı
1,060
Mucize Doktor bu sezon eski oranlarından çok uzak neden bu kadar kayıp oldu merak ediyorum.

Bir Zamanlar Çukurova'da kayıp yok, geçen sezonla birebir gidiyor. Tek fark totalde zirvede. :Z

Yeni Hayat için üzgünüm, çok yazık oldu.