🥇sokak sanati - Milli Şef 85.000'ler kulübünde🌟🎧🧿❤

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Eskiden çenen daha çoktu aşko ya, yavaş giriyorsun kulüplere artık. Huyum huyun oldu anlaşılan. :bhr: :A

Tebrikler bebeğimsuuu.... Bizimle nice güzel, sağlıklı, mutlu ve huzurlu mesajlar yazman dileğiyle. Kaos dozunu da eksik etmediğin mesajların olsun her zaman. :bhr: :A
1590406649306.png

• Harika
Reactions: sokak sanati

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Eskiden çenen daha çoktu aşko ya, yavaş giriyorsun kulüplere artık. Huyum huyun oldu anlaşılan. :bhr: :A

Tebrikler bebeğimsuuu.... Bizimle nice güzel, sağlıklı, mutlu ve huzurlu mesajlar yazman dileğiyle. Kaos dozunu da eksik etmediğin mesajların olsun her zaman. :bhr: :A
Ekli dosyayı görüntüle 83762

Teşekkürler forumun aşqoosu:bhr: İnşallah kaossuz kalmayacak forum. Geçen hafta yine saflar sıklaştı. :A @Harunnn60

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Arkadaki silik yüz sensin. :A

Umut'un dediği gibi bayram diye büyüklerime saygısızlık etmek istemedim, bunu bile anlamamışsın yazık!!!! :bağır:

Yasak Elma'yı annem izliyor ben de bakıyorum bazen ama bana hitap eden bir iş değil en son bu tarz bir diziyi Asla Vazgeçmem ile 2015'de izledim. YE'nın oyuncular, çekimler vs. çok iyi hakkını verelim. :A

Benim bir şey dememe gerek kalmadı, @batuhankaralar söylemiş gerçek yüzünü.. :A

Kendi ucubeliklerini görmüyorlar bana fok atıyorlar. :A

Evet Faruk çok orjinal yerleştirmiş beni. Silik deme de gizli de. Silik hiç olmadı.:A

@xBUGRAx 'in buna cevap vermemesi şaşırttı. Sükut ikrardan geliyor demektir. Kabil etmişler tazminatsız kovduklarını:A

• Güldürdün
Reactions: xBUGRAx and mrt-06

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ben nedense Buğra'nın eskisi kadar kanal fanı olduğunu hissetmiyorum, bana nedense eski heyecanı yok gibi geliyor. :A @xBUGRAx @sokak sanati

Aynen yarışmalar ile kafayı bozdu. Bende hissedemiyorum. Gülben ve İzel izleye izleye kendinden geciyor. Başka bi şey izleyemiyorum. Fox bile:A
Dün Haluk buna laf soktu. "Fox'un en iyi izleyici plaketi bende var onda yok" dedi. Yamulttu @xBUGRAx 'i:A @alperuz

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Aynen yarışmalar ile kafayı bozdu. Bende hissedemiyorum. Gülben ve İzel izleye izleye kendinden geciyor. Başka bi şey izleyemiyorum. Fox bile:A
Dün Haluk buna laf soktu. "Fox'un en iyi izleyici plaketi bende var onda yok" dedi. Yamulttu @xBUGRAx 'i:A @alperuz
Buralar karışır vaziyet alalım. :A

• Güldürdün
Reactions: sokak sanati

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
  • Güldürdün
Reactions: xBUGRAx and alperuz