🥇 2023 | Fav10 Yılın Üyeleri

Doğru havalar güzel olunca sen dışardan eve zor gelirsin

Reactions: 12.Adam and Dosi
Heyatım esas rekabet varken zirvede olmak önemli, çene çalan yokken herkes olabilir
bak isviçreli. Kötü moderatör Bile 25-30 bin yazıyormuş o zamanlar
Ayol rekabet var da ne oluyor o sıralar herkes aktifti 3-5 mesaj fazlalık ile zirvede yer alıyormuşsun çok da şaapmamak lazım.

Ayol sen iyi misin?? Etkinlik mi yapıyorum ben? Kendini benimle bir tutamazsın 123456543 tane etkinlik yapıp, yok enler, yok cart yok curt tabi benden yukarıda olacaksın.
Ay üzüldüm şimdi sana kız.
O kadar kendini paralamana rağmen aramızda 50 konu fark bile yok ki bu benim ölü halim.
Bence sen kendini avutma çünkü avutamazsın.

2023 olarak Sadece 2 etkinlik yaptım, biri En Favori Üye diğeri En Favori Şarkı, ikiside bir yöneticinin mecbur yapması gereken etkinlikler. (Ayrıca birisi Aralık ayında başlamıştı yani aslında bir tane büyük etkinlik yürütmüşüm) Kimse yanaşmadığı için iş bana kalmıştı.
Ayrıca hem onlar hemde diğer etkinlikler kendini paralama değil, zevkli olunduğu için açılıyor
@The_Erinch
Üstelik bu sene köşeye çekilip konu ve mesajlardan uzak duran benim.

Şimdi bana bazı şeyleri yazdırtma altından kalkamazsın
kendini avutmana müsade ettiğim için susmayı tercih ediyorum. Senin rakiplerini boş yere sevindirmeyeyim şimdi
bak bu kadarda seni düşünüyorum

45 binle 1.yşm 2. 30 bin yazmış demek 15 bin mesaj =3-5fazlalık 😱 Eee imam hatibe gidersen matematikte böyle geri kalırsın

Reactions: 12.Adam and serhatt
Ayol yapma kimse sana silah zoruyla etkinlik yaptırtmıyor.
Her hafta enleri açman bile beni geçmene yarar.

Altından kalkamayacağım hiçbir şey yok, yazabilirsin. Sonuçta kimse dört dörtlük değil.
Ben kendimle rakibim buradaki kimseyle değil.

------

45 binle 1.yşm 2. 30 bin yazmış demek 15 bin mesaj =3-5fazlalık 😱 Eee imam hatibe gidersen matematikte böyle geri kalırsın
Heyatım ben şikesiz sonuçlardan bahsettim.

Reactions: xemrexxx and Dosi
Şike olsa ilk sen yaparsın artık rüşvet olarak ne verirsin bilinmez
malum Faruk kocan olmadığı için fakirsin

Reactions: 12.Adam
Haftalık enlere daha yeni el attım. O olmasa klip konularım ile aynı etkiyi gösteririm sen merak etme. Ben üye olduğumdan beri rekabetin olmadığı alanları canlandırıp durdum.

Aynen aynen canım…
------

Bileydim, 1 konu daha açıp dalya yapardım.
Sen ve 1 mevzuların

2021 yılında 2020 mesaj yazmışım. Bileydim 1 mesaj daha yazardım.

40 fırın ekmek yemen lazım.

@Yakamoz-Asi yönetimde en çalışkan yönetici olduğu için anca o kadar vakit ayırmıştır çeneye. Adam full moderasyon işleri ile meşgulmüş. Sayılmaz bu
Çarpığa , mosi nanik yaptı.
@xemrexxx
Parlaklar nasıl avlanır ? @xemrexxx
Doğru havalar güzel olunca sen dışardan eve zor gelirsin

Sizin saatle 11’de daha aydınlık olunca eve girmiyoruz haliyle
hele Mayıs ayı etkinliklerle dolu oluyor burada
Melek, sabah namazına anca yetişir.

Tamam işte neticede hangi alanda olursa olsun konu açıyorsun bu yüzden bunun kıyasını yapman saçma oldu.

Aynen zaten.

Reactions: Dosi
Kendi adıma bereketli bir yıl olmuş.
Rating yada tv haberleri dışında konu açan biri olarak ilk 10 içinde olmak sevindirdi beni.

Biraz üstüme alındım... Cart curt 😑😔

Reactions: serhatt