🥇 2023 | Fav10 Yılın Üyeleri

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,330
Puanı
1,060
Had bilmezlere hadlerini bir güzel bildirmişim. :F :Z

Naniğin en büyüğü benden size gelsin. :Z

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,180
Puanı
1,060
Had bilmezlere hadlerini bir güzel bildirmişim. :F :Z

Naniğin en büyüğü benden size gelsin. :Z
Eskilerin kaymağını yiyorsun. Kabul edelim yaz sonrası sende ben gibi çaptan düştün benim kadar olmasada :A Yalnız konuda seni geçmiş olmama şaşırdım :A benim bir kaç aylık aram vardı halbuki.
Ben dahada gerileyeceğim. Yinede baya mesaj sayım varmış, yaz öncesi olan sürecimin kaymağı :A

• Güldürdün
Reactions: serhatt

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,330
Puanı
1,060
Eskilerin kaymağını yiyorsun. Kabul edelim yaz sonrası sende ben gibi çaptan düştün benim kadar olmasada :A Yalnız konuda seni geçmiş olmama şaşırdım :A benim bir kaç aylık aram vardı halbuki.
Ben dahada gerileyeceğim. Yinede baya mesaj sayım varmış, yaz öncesi olan sürecimin kaymağı :A
Eski yeni bilmem ben en önemli listede zirvedeyim çatlasın antilerim. :A. Yoğun bir çalışma temposundayım bundan ötürü haftalıklarda fazla konuşamıyorum. Yani haftalıklarda zirve değişiyorsa ben istediğim için yoksa kimseye pabuç bırakacak değilim. :Z

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,180
Puanı
1,060
Eski yeni bilmem ben en önemli listede zirvedeyim çatlasın antilerim. :A. Yoğun bir çalışma temposundayım bundan ötürü haftalıklarda fazla konuşamıyorum. Yani haftalıklarda zirve değişiyorsa ben istediğim için yoksa kimseye pabuç bırakacak değilim. :Z
Aylıkta yıl kadar önemli ve kaç aydır yoksun :A yıllıkta zirvedeysen bu da diğerler istediği için yoksa özellikle @xemrexxx ’nin çapını çok iyi biliyoruz :A sen 2020-2022 yılllarında zirvede değilmişsin bile :A öncesini bilmiyorum. Belki de ilk kez yıllıkta zirve gördün (mesaj yazma olarak)

Eskilere baktımda 2 sene önce 27 bin yazmışım yıllıkta :F
IMG_8590.jpeg

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,264
Puanı
1,061
@Dosi kulumuza ve biz izin verdiğimiz için zirvede yer alan diğer kullarımıza bu konudan nanik yapıyorum :A :A @serhatt @Yakamoz-Asi @12.Adam @Angelica @The_Erinch @eemre @ozmoturk

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,180
Puanı
1,060
@Dosi kulumuza ve biz izin verdiğimiz için zirvede yer alan diğer kullarımıza bu konudan nanik yapıyorum :A :A @serhatt @Yakamoz-Asi @12.Adam @Angelica @The_Erinch @eemre @ozmoturk

Ana sayfa enlerle doluyken gidip eski konuyu uplatmana müsade edemezdim :A

Gidip üye bile olmadığımız seneyi seçmişsin :A
Bir dahaki sefere konuyu alıntı yap :A

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,577
Puanı
280
Kısa vadede değil ama uzun vadede hepinizi geçebileceğimi düşünüyorum. Şimdilik bir hayal. Ancak hayallerin gerçek olabilme gibi bir durumu da var. Bu vesile ile herkese iyi bir forum yılı dilerim. 🥰😍😎

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,180
Puanı
1,060
Kısa vadede değil ama uzun vadede hepinizi geçebileceğimi düşünüyorum. Şimdilik bir hayal. Ancak hayallerin gerçek olabilme gibi bir durumu da var. Bu vesile ile herkese iyi bir forum yılı dilerim. 🥰😍😎
Yani olabilir bir şey diyemem ama 2018 yılından beri üyelik tarihi görünüp 1000 mesaj zor yazmış biri olarak fazla iddialı sözler bunlar :A
Ben yeterince mesaj yazmalara konu açmalara doyduğum için sıramı saldım :A orta şekerli dolanırım artık :A
------

İyyy Konuya baktım da @Aserat o zaman da kaknem mesajlar yazıyormuş hiç değişmemiş yazık :(
Hobbit’e az taktik ver. Zirveleri istiyormuş :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,478
Puanı
1,060

:ASende yaşlandın nanik falan yapamazsın sen be hele de @Dosi ye istese daha çok mesaj yazar ben bile seni geçtim ne haberr :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,330
Puanı
1,060
Aylıkta yıl kadar önemli ve kaç aydır yoksun :A yıllıkta zirvedeysen bu da diğerler istediği için yoksa özellikle @xemrexxx ’nin çapını çok iyi biliyoruz :A sen 2020-2022 yılllarında zirvede değilmişsin bile :A öncesini bilmiyorum. Belki de ilk kez yıllıkta zirve gördün (mesaj yazma olarak)

Eskilere baktımda 2 sene önce 27 bin yazmışım yıllıkta :F
Ekli dosyayı görüntüle 124938

Ben zoru başarıp zirveye kuruldum forumun ölü halinde. Sizin zirvede yer aldığınız zamanlar hele ki @xemrexxx in zirvede yer aldığı zamanlar burası en hareketli, kaoslu günlerindeydi.

Diğerlerinin ne isteyip istemediği önemli değil, benim ne isteyip istemediğim önemli. Buraya "daha" fazla vakit ayırmak istemediğim için haftalıklarda zirvede değilim ha istesem tozunu attırırım orası ayrı. :F :Z

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,577
Puanı
280
Yani olabilir bir şey diyemem ama 2018 yılından beri üyelik tarihi görünüp 1000 mesaj zor yazmış biri olarak fazla iddialı sözler bunlar :A
Ben yeterince mesaj yazmalara konu açmalara doyduğum için sıramı saldım :A orta şekerli dolanırım artık :A
------

Hobbit’e az taktik ver. Zirveleri istiyormuş :A
Önemli olan tarih değil, aktiflikti. Uzun süre sadece herkesi okuyup geçtim ☺️

• Beğendim
Reactions: Dosi

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,264
Puanı
1,061
Ben zoru başarıp zirveye kuruldum forumun ölü halinde. Sizin zirvede yer aldığınız zamanlar hele ki @xemrexxx in zirvede yer aldığı zamanlar burası en hareketli, kaoslu günlerindeydi.

Diğerlerinin ne isteyip istemediği önemli değil, benim ne isteyip istemediğim önemli. Buraya "daha" fazla vakit ayırmak istemediğim için haftalıklarda zirvede değilim ha istesem tozunu attırırım orası ayrı. :F :Z
Heyatım esas rekabet varken zirvede olmak önemli, çene çalan yokken herkes olabilir :F bak isviçreli. Kötü moderatör Bile 25-30 bin yazıyormuş o zamanlar :D

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,180
Puanı
1,060
:ASende yaşlandın nanik falan yapamazsın sen be hele de @Dosi ye istese daha çok mesaj yazar ben bile seni geçtim ne haberr :A
Benden geçti artık. Tatilde olmama rağmen orta şekerli ilerliyorum :A yakında düzenim değişecek artı havaların ısınması ile ve günlerin uzaması ile evde daha az bulunacağım. Bu halimden memnunum. Başkaları kapışsın :A

Forumun ölü halinde konular daha önemlidir ve orda benimde gerimde olduğun için sen sadece 1 kategorideki varlığın için kendini avutmaya devam et :A
Senle aynı zamanlar aktif olduk biz, kıyaslamanı Emre ile yap :A
------

Önemli olan tarih değil, aktiflikti. Uzun süre sadece herkesi okuyup geçtim ☺️
Ben 1 buçuk sene sonra survivor harici başka yerlere mesajlar yazmaya başladım ve sonuç ortada :A sıra sende o zaman :A