­ččí­čö┤ Galatasaray - Genel Sohbet & Transfer Konusu | ԺɴŞĆԺɴŞĆԺɴŞĆԺɴŞĆ

Tolstoyevski

S├╝per Mod.
Euro 2020 Tahmin ─░kincisi
Konu Sahibi
Kat─▒l─▒m
14 Temmuz 2014
Reaksiyon puan─▒
31,497
Puan─▒
861
Ya┼č
24
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Tak─▒ma ve gelecek sezona dair s─▒f─▒r heyecan─▒m var. B├╝y├╝k ihtimalle gelecek sezonun bile gerisine gidece─čiz futbol olarak. Burak Elmas y├Ânetimi inan─▒lmaz bir hayal k─▒r─▒kl─▒─č─▒yla ba┼člad─▒, e┼či benzeri yok. ┼×u an M.Cengiz y├Ânetimi olsayd─▒ yerden yere vuruyorduk ma├ža ka├ž g├╝n kalm─▒┼č halen transfer yap─▒lmad─▒ diye, ne vaatlerle o koltu─ča gelen adam art─▒k bir zahmet rahat olmas─▒n, taraftar sayesinde geldi─činiz gibi taraftar sayesinde gidersiniz...

Emre Akbaba, ├ľmer Bayram, Babel, Feghouli, Arda Turan... Kurtar─▒c─▒ olarak Ayta├ž Kara filan... PSV bize ┼č├Âyle temizinden 4-5 fark atarsa zerre ├╝z├╝l├╝rsem namerdim. Hatta kendilerine gelmeleri bak─▒m─▒ndan k├Ât├╝ bile olmaz. Bu kadroyla zaten bi zahmet PSV'yi elemeyelim, adamlar─▒n ├Ân├╝n├╝ t─▒kamayal─▒m bo┼čuna. Sadece PSV de─čil, ayn─▒ zamanda UEFA Avrupa Ligi'nden de elenece─čimizi d├╝┼č├╝n├╝yorum.

En ├Ânemlisi, Fatih Terim heyecan vermiyor... Evlat├ž─▒l─▒─č─▒, tak─▒nt─▒lar─▒, k├Ât├╝ teknik ekip tercihi... Her ┼čeye ra─čmen bu kadar formsuzken bile tak─▒m─▒ ┼čampiyon yapabilecek, yar─▒┼čta tutacak bir g├╝c├╝ daima var ama art─▒k hocan─▒n da aya─ča kalkma zaman─▒...

┼×aka maka tak─▒mda Mostafa Mohamed hari├ž heyecanland─▒ran bir tane isim yok... Gedson gelirse onu da tam transferden saymayaca─č─▒m, ge├žen sezonun a├ž─▒─č─▒ kapan─▒yor sadece. Sol bek, 10 numara, stoper ve kanat transferleri gelmeden y├Ânetime huzur yok..

Gerekli24

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
2 ┼×ubat 2020
Reaksiyon puan─▒
5,033
Puan─▒
600
Ya┼č
18
Futbolu niye siyasete kar─▒┼čt─▒r─▒yorsun ya? Bir haz─▒rl─▒k ma├ž─▒ oynayacak bu g├Âsterilen muamele nedir?

Tolstoyevski

S├╝per Mod.
Konu Sahibi
Kat─▒l─▒m
14 Temmuz 2014
Reaksiyon puan─▒
31,497
Puan─▒
861
Ya┼č
24
Web Sitesi
─░lk 8 hafta:

Giresun (D)
Hatay
Kas─▒mpa┼ča (D)
Trabzonspor (D)
Alanyaspor
Kayserispor (D)
G├Âztepe
Rize (D)

Son 8 Hafta:

Karag├╝mr├╝k
Fenerbah├že (D)
Yeni Malatya
Altay (D)
Sivasspor
Ba┼čak┼čehir (D)
Adana Demir
Antalyaspor (D)

Gerekli24

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
2 ┼×ubat 2020
Reaksiyon puan─▒
5,033
Puan─▒
600
Ya┼č
18
─░lk 8 hafta:

Giresun (D)
Hatay
Kas─▒mpa┼ča (D)
Trabzonspor (D)
Alanyaspor
Kayserispor (D)
G├Âztepe
Rize (D)

Son 8 Hafta:

Karag├╝mr├╝k
Fenerbah├že (D)
Yeni Malatya
Altay (D)
Sivasspor
Ba┼čak┼čehir (D)
Adana Demir
Antalyaspor (D)
Yine ikinci yar─▒ Galatasaray Be┼čikta┼č ma├ž─▒ Galatasaray'─▒n saha neyseki son hafta de─čil bu y─▒llard─▒r b├Âyle ayn─▒ ┼čekilde tam tersi olacak ┼čekilde Fenerbah├že Be┼čikta┼č da bu fikst├╝r ├Âncesi ayarlanan bir unsur mu de─čilse bana hi├ž tesad├╝f gelmiyor bu

• Be─čendim
Reactions: Tolstoyevski

xdragxx

S├╝per Mod.
Kat─▒l─▒m
26 ┼×ubat 2011
Reaksiyon puan─▒
17,940
Puan─▒
1,060
Ya┼č
26
Bir Fenerbah├že taraftar─▒ olarak Galatasaray taraftar─▒na ├╝z├╝l├╝yorum. Futbolcu formas─▒yla taraftara sat─▒lan forma 180 derece farkl─▒ ve tshirt gibi sat─▒lan forma 399 TL. Galatasarayl─▒ olsam forma almazd─▒m asla.

• Be─čendim
Reactions: Maskeli Fedai

Araf

Emekli
Kat─▒l─▒m
25 Temmuz 2011
Reaksiyon puan─▒
15,017
Puan─▒
1,060
1626266011627.png

1626266174101.png

Galatasaray'─▒n yeni sezon formas─▒na Falcao hi├ž de yabanc─▒ de─čil.

Tolstoyevski

S├╝per Mod.
Konu Sahibi
Kat─▒l─▒m
14 Temmuz 2014
Reaksiyon puan─▒
31,497
Puan─▒
861
Ya┼č
24
Web Sitesi
Burak Elmas... A┼č─▒r─▒ hayal k─▒r─▒kl─▒─č─▒ ├ž─▒kt─▒n ama neyse ki en az─▒ndan yolun ba┼č─▒nda hayal k─▒r─▒kl─▒─č─▒ yaratt─▒n da sonradan ┼ča┼č─▒rmam─▒za gerek kalmayacak... PSV 3-5 fark atar da o zaman dinlersin Y├Ânetim ─░stifa seslerini....

17 Temmuz oldu 1 tane transfer yok. Yetmiyormu┼č gibi kadro ge├žen sezonun bile gerisine gitti. Gedson, Onyekuru, Halil, Saracchi, Donk bunlar varken bile kadro yetersiz diyorduk ve PSV ma├ž─▒na bunlar bile olmadan ├ž─▒kaca─č─▒z... Se├žim vaatleri neydi, ┼čimdi ne oldu. Cidden ak─▒l almaz bir hayal k─▒r─▒kl─▒─č─▒. Umar─▒m bizi transfer sezonu sonunda ┼ča┼č─▒rtm─▒┼č olarak kal─▒r diye temenni edece─čim ama hi├ž inanm─▒yorum.

• Be─čendim
Reactions: Cervantes

xdragxx

S├╝per Mod.
Kat─▒l─▒m
26 ┼×ubat 2011
Reaksiyon puan─▒
17,940
Puan─▒
1,060
Ya┼č
26
  • G├╝ld├╝rd├╝n
Reactions: Araf

xdragxx

S├╝per Mod.
Kat─▒l─▒m
26 ┼×ubat 2011
Reaksiyon puan─▒
17,940
Puan─▒
1,060
Ya┼č
26
Bu arada ┼čakay─▒ bir kenera b─▒rak─▒rsak Falcao e─čer karakterli bir futbolcuysa yapmas─▒ gereken ┼čey benim art─▒k v├╝cudum kald─▒rm─▒yor futbolu diyerek s├Âzle┼čmesini feshetmesi olur.
2 senede 10 milyon euro ├╝st├╝ maa┼č ald─▒ ve zaten yar─▒s─▒ndan ├žo─čunda yatt─▒...
------

Oynay─▒p sakatlansa tamam da, antrenman esnas─▒nda sakatlan─▒yor. :A

Bizim Robin van Persie bile daha fazla oynad─▒. :A
RvP ile Falcao'yu k─▒yaslamam ki bile :A RvP transfermarkt'─▒na bak 17-18 sezonu hari├ž bunun ├žeyre─či kadar bile sakatl─▒k ge├žirmedi. 17-18'de de kasti olarak yatt─▒ Aykut Kocaman'la pek anla┼čamad─▒─č─▒ i├žin :A ─░lk geldi─či sene de oynamak i├žin kavga etti :A
├ťst├╝ne ald─▒─č─▒ derbiler varken k─▒yas yanl─▒┼č olur marka olarak da 2-3 g├Âmlek ├╝st├╝ zaten...

• Be─čendim
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Kat─▒l─▒m
25 Temmuz 2011
Reaksiyon puan─▒
15,017
Puan─▒
1,060
Bu arada ┼čakay─▒ bir kenera b─▒rak─▒rsak Falcao e─čer karakterli bir futbolcuysa yapmas─▒ gereken ┼čey benim art─▒k v├╝cudum kald─▒rm─▒yor futbolu diyerek s├Âzle┼čmesini feshetmesi olur.
2 senede 10 milyon euro ├╝st├╝ maa┼č ald─▒ ve zaten yar─▒s─▒ndan ├žo─čunda yatt─▒...
------

RvP ile Falcao'yu k─▒yaslamam ki bile :A RvP transfermarkt'─▒na bak 17-18 sezonu hari├ž bunun ├žeyre─či kadar bile sakatl─▒k ge├žirmedi. 17-18'de de kasti olarak yatt─▒ Aykut Kocaman'la pek anla┼čamad─▒─č─▒ i├žin :A ─░lk geldi─či sene de oynamak i├žin kavga etti :A
├ťst├╝ne ald─▒─č─▒ derbiler varken k─▒yas yanl─▒┼č olur marka olarak da 2-3 g├Âmlek ├╝st├╝ zaten...
1626638390472.png

1626638421545.png

Bizim Robin van Persie de az de─čildi. :A

• G├╝ld├╝rd├╝n
Reactions: xdragxx

xdragxx

S├╝per Mod.
Kat─▒l─▒m
26 ┼×ubat 2011
Reaksiyon puan─▒
17,940
Puan─▒