🟡🔴 Galatasaray - Genel Sohbet & Transfer Konusu | ⭐️⭐️⭐️⭐️

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Takıma ve gelecek sezona dair sıfır heyecanım var. Büyük ihtimalle gelecek sezonun bile gerisine gideceğiz futbol olarak. Burak Elmas yönetimi inanılmaz bir hayal kırıklığıyla başladı, eşi benzeri yok. Şu an M.Cengiz yönetimi olsaydı yerden yere vuruyorduk maça kaç gün kalmış halen transfer yapılmadı diye, ne vaatlerle o koltuğa gelen adam artık bir zahmet rahat olmasın, taraftar sayesinde geldiğiniz gibi taraftar sayesinde gidersiniz...

Emre Akbaba, Ömer Bayram, Babel, Feghouli, Arda Turan... Kurtarıcı olarak Aytaç Kara filan... PSV bize şöyle temizinden 4-5 fark atarsa zerre üzülürsem namerdim. Hatta kendilerine gelmeleri bakımından kötü bile olmaz. Bu kadroyla zaten bi zahmet PSV'yi elemeyelim, adamların önünü tıkamayalım boşuna. Sadece PSV değil, aynı zamanda UEFA Avrupa Ligi'nden de eleneceğimizi düşünüyorum.

En önemlisi, Fatih Terim heyecan vermiyor... Evlatçılığı, takıntıları, kötü teknik ekip tercihi... Her şeye rağmen bu kadar formsuzken bile takımı şampiyon yapabilecek, yarışta tutacak bir gücü daima var ama artık hocanın da ayağa kalkma zamanı...

Şaka maka takımda Mostafa Mohamed hariç heyecanlandıran bir tane isim yok... Gedson gelirse onu da tam transferden saymayacağım, geçen sezonun açığı kapanıyor sadece. Sol bek, 10 numara, stoper ve kanat transferleri gelmeden yönetime huzur yok..

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Futbolu niye siyasete karıştırıyorsun ya? Bir hazırlık maçı oynayacak bu gösterilen muamele nedir?

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
İlk 8 hafta:

Giresun (D)
Hatay
Kasımpaşa (D)
Trabzonspor (D)
Alanyaspor
Kayserispor (D)
Göztepe
Rize (D)

Son 8 Hafta:

Karagümrük
Fenerbahçe (D)
Yeni Malatya
Altay (D)
Sivasspor
Başakşehir (D)
Adana Demir
Antalyaspor (D)
Yine ikinci yarı Galatasaray Beşiktaş maçı Galatasaray'ın saha neyseki son hafta değil bu yıllardır böyle aynı şekilde tam tersi olacak şekilde Fenerbahçe Beşiktaş da bu fikstür öncesi ayarlanan bir unsur mu değilse bana hiç tesadüf gelmiyor bu

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Bir Fenerbahçe taraftarı olarak Galatasaray taraftarına üzülüyorum. Futbolcu formasıyla taraftara satılan forma 180 derece farklı ve tshirt gibi satılan forma 399 TL. Galatasaraylı olsam forma almazdım asla.

• Beğendim
Reactions: Maskeli Fedai

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
1626266011627.png

1626266174101.png

Galatasaray'ın yeni sezon formasına Falcao hiç de yabancı değil.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Burak Elmas... Aşırı hayal kırıklığı çıktın ama neyse ki en azından yolun başında hayal kırıklığı yarattın da sonradan şaşırmamıza gerek kalmayacak... PSV 3-5 fark atar da o zaman dinlersin Yönetim İstifa seslerini....

17 Temmuz oldu 1 tane transfer yok. Yetmiyormuş gibi kadro geçen sezonun bile gerisine gitti. Gedson, Onyekuru, Halil, Saracchi, Donk bunlar varken bile kadro yetersiz diyorduk ve PSV maçına bunlar bile olmadan çıkacağız... Seçim vaatleri neydi, şimdi ne oldu. Cidden akıl almaz bir hayal kırıklığı. Umarım bizi transfer sezonu sonunda şaşırtmış olarak kalır diye temenni edeceğim ama hiç inanmıyorum.

• Beğendim
Reactions: Cervantes

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Bu arada şakayı bir kenera bırakırsak Falcao eğer karakterli bir futbolcuysa yapması gereken şey benim artık vücudum kaldırmıyor futbolu diyerek sözleşmesini feshetmesi olur.
2 senede 10 milyon euro üstü maaş aldı ve zaten yarısından çoğunda yattı...
------

Oynayıp sakatlansa tamam da, antrenman esnasında sakatlanıyor. :A

Bizim Robin van Persie bile daha fazla oynadı. :A
RvP ile Falcao'yu kıyaslamam ki bile :A RvP transfermarkt'ına bak 17-18 sezonu hariç bunun çeyreği kadar bile sakatlık geçirmedi. 17-18'de de kasti olarak yattı Aykut Kocaman'la pek anlaşamadığı için :A İlk geldiği sene de oynamak için kavga etti :A
Üstüne aldığı derbiler varken kıyas yanlış olur marka olarak da 2-3 gömlek üstü zaten...

• Beğendim
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Bu arada şakayı bir kenera bırakırsak Falcao eğer karakterli bir futbolcuysa yapması gereken şey benim artık vücudum kaldırmıyor futbolu diyerek sözleşmesini feshetmesi olur.
2 senede 10 milyon euro üstü maaş aldı ve zaten yarısından çoğunda yattı...
------

RvP ile Falcao'yu kıyaslamam ki bile :A RvP transfermarkt'ına bak 17-18 sezonu hariç bunun çeyreği kadar bile sakatlık geçirmedi. 17-18'de de kasti olarak yattı Aykut Kocaman'la pek anlaşamadığı için :A İlk geldiği sene de oynamak için kavga etti :A
Üstüne aldığı derbiler varken kıyas yanlış olur marka olarak da 2-3 gömlek üstü zaten...
1626638390472.png

1626638421545.png

Bizim Robin van Persie de az değildi. :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx