­ččí­čö┤ Galatasaray - Genel Sohbet & Transfer Konusu | ԺɴŞĆԺɴŞĆԺɴŞĆԺɴŞĆ

Polat ┼×a┼čmaz

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
15 Aral─▒k 2011
Reaksiyon puan─▒
33,428
Puan─▒
1,061
Gedson bu Gedson tek ba┼č─▒na formda fernando ndiaye belhanda orta sahas─▒n─▒ tek ba┼č─▒na yok eden adam rakibine nas─▒l kapt─▒r─▒rs─▒n. Birde komisyon koparmak i├žin.. sizin gitti─činiz g├╝n gs taraftar─▒ kurban kesecek

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Kat─▒l─▒m
14 Temmuz 2014
Reaksiyon puan─▒
39,953
Puan─▒
1,061
Ya┼č
25
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Bu adam─▒n d├╝┼čman kul├╝pte ne i┼či var. Halbuki Torrent denen herif bug─čn yar─▒n kovulacak, ard─▒ndan ya B├╝lent Ya Okan gelir diyorduk. Biraz daha bekleyebilirdi ama kendi bilir.

Bu Rize denen malum kul├╝b├╝n s├╝rekli GSÔÇÖnin unutulmaz isimlerini TDÔÇÖli─če getirmesi ise ilgin├ž bir strateji cidden.

Gerekli24

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
2 ┼×ubat 2020
Reaksiyon puan─▒
10,215
Puan─▒
700
Ya┼č
20
Bu adam─▒n d├╝┼čman kul├╝pte ne i┼či var. Halbuki Torrent denen herif bug─čn yar─▒n kovulacak, ard─▒ndan ya B├╝lent Ya Okan gelir diyorduk. Biraz daha bekleyebilirdi ama kendi bilir.

Bu Rize denen malum kul├╝b├╝n s├╝rekli GSÔÇÖnin unutulmaz isimlerini TDÔÇÖli─če getirmesi ise ilgin├ž bir strateji cidden.

Ayn─▒ ┼čey Bursaspor'a da Be┼čikta┼čl─▒lar─▒n gitmesi. Ama ┼ču anda Rize GS olaylar─▒ zirvedeyken iyi olmam─▒┼č bu.

mesmeso

Moderat├Âr
Kat─▒l─▒m
27 Kas─▒m 2016
Reaksiyon puan─▒
8,340
Puan─▒
860
Ya┼č
22

─░lk ma├ž─▒nda GS'yi yenip y├Ânetime ne ka├ž─▒rd─▒klar─▒n─▒ g├Âsterecek.

Maskeli Fedai

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
31 May─▒s 2012
Reaksiyon puan─▒
37,195
Puan─▒
1,059
Bu ma├žla birlikte yine g├Ârd├╝k ki ba┼č─▒m─▒zda hoca filan yok. Acilen Torrent ile yollar ayr─▒lmal─▒, yoksa Bar├ža'n─▒n BJK rekorunu k─▒racak olmas─▒ ka├ž─▒n─▒lmaz olur.
Adam─▒n daha napmas─▒ gerekiyor kendini ispat etmek i├žin :A

mesmeso

Moderat├Âr
Kat─▒l─▒m
27 Kas─▒m 2016
Reaksiyon puan─▒
8,340
Puan─▒
860
Ya┼č
22
GS'ye k─▒rk y─▒l─▒n ba┼č─▒ i┼čimiz d├╝┼čt├╝ onda da bir i┼če yaramad─▒lar. Adamlar y├╝z├╝nden Mart'ta ┼čampiyon olam─▒yoruz. Di─čer tak─▒mlar da sizin derdiniz yok diyordu.

GS'nin en b├╝y├╝k yanl─▒┼č─▒ geri be┼čliyi yabanc─▒ yaparak lige girmesi. Ben olsam seneye Do─čan'─▒ ne yapar eder ba─člar─▒m. Muslera yedek olmay─▒ kabul etmek zorunda. Bir de Emin Bayram'─▒ 11'e sabitlerim. Hi├ž de─čilse Berkan'a falan tahamm├╝l etmem ortaya kaliteli yabanc─▒ al─▒r─▒m. Bu Pulgar'─▒ sa─člam kitlemi┼čler. Adam bildi─čin ┼×ilili Ayta├ž.

DarkLegenD

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
24 A─čustos 2014
Reaksiyon puan─▒
18,912
Puan─▒
1,060
Ya┼č
23
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Inaki Pe├▒a ke┼čke Muslera sonras─▒ m├╝mk├╝n olsa ama ne m├╝mk├╝n. Be┼čikta┼č al─▒r onu da.
20220202_171540.jpg

• Sinir Bozucu
Reactions: Tolstoyevski

MasacRE

Favori ├ťye
S├╝per Lig Tahmin ┼×ampiyonu
Kat─▒l─▒m
5 Ocak 2012
Reaksiyon puan─▒
26,153
Puan─▒
1,059

12.Adam

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
4 Nisan 2016
Reaksiyon puan─▒
19,219
Puan─▒
860
  • G├╝ld├╝rd├╝n
Reactions: MasacRE and MEnes

12.Adam

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
4 Nisan 2016
Reaksiyon puan─▒
19,219
Puan─▒
860
Ya┼čad─▒─č─▒m─▒z d├Ânemin ┼čartlar─▒ bu ┼čekilde. Bu konuda yapacak bir ┼čey yok maalesef :A
Yoooo zaman─▒nda ya─čl─▒y─▒p ba─čl─▒yor yere g├Âre s─▒─čd─▒ram─▒yordunuz. :A Konu┼čturma beni ┼čimdi, yat kalk ft├╝k e dua et.

• G├╝ld├╝rd├╝n
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori ├ťye
S├╝per Lig Tahmin ┼×ampiyonu
Kat─▒l─▒m
5 Ocak 2012
Reaksiyon puan─▒
26,153
Puan─▒
1,059
Yoooo zaman─▒nda ya─čl─▒y─▒p ba─čl─▒yor yere g├Âre s─▒─čd─▒ram─▒yordunuz. :A Konu┼čturma beni ┼čimdi, yat kalk ft├╝k e dua et.
Ben yine ya─člar─▒m ba─člar─▒m ama belgeseli haz─▒rlayanlar─▒n ├Âyle bir ┼čey yapma ┼čanslar─▒ yok. Sanki bilmiyorsun da konu┼čuyorsun. As─▒l sen konu┼čturma beni :A

• G├╝ld├╝rd├╝n
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
4 Nisan 2016
Reaksiyon puan─▒
19,219
Puan─▒
860
Ben yine ya─člar─▒m ba─člar─▒m ama belgeseli haz─▒rlayanlar─▒n ├Âyle bir ┼čey yapma ┼čanslar─▒ yok. Sanki bilmiyorsun da konu┼čuyorsun. As─▒l sen konu┼čturma beni :A
Tutmay─▒n k├╝├ž├╝k eni┼čteyi b─▒rak─▒n gelsin.Buyur s├Âz sende .:A

• G├╝ld├╝rd├╝n
Reactions: MasacRE