­ččí­čö┤ Galatasaray - Genel Sohbet & Transfer Konusu | ԺɴŞĆԺɴŞĆԺɴŞĆԺɴŞĆ

Gerekli24

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
2 ┼×ubat 2020
Reaksiyon puan─▒
9,617
Puan─▒
700
Ya┼č
19
Uzatmalara oynard─▒. B├╝y├╝k ihtimalle Xavi gelecek gibi, son ma├ž─▒na ├ž─▒kacak. 90. ma├ž─▒na ├ž─▒kacak ve k─▒sa s├╝rede kupalar─▒ kazanmaya ba┼člad─▒ bile.
Evet 7 kupa kazanm─▒┼č iki y─▒lda Katarda.

• Be─čendim
Reactions: Araf

Tolstoyevski

S├╝per Mod.
ÔÖź MusicSurvivor ┼×ampiyonu ÔÖź
Y─▒l─▒n En Favori ├ťyesi
Konu Sahibi
Kat─▒l─▒m
14 Temmuz 2014
Reaksiyon puan─▒
38,487
Puan─▒
1,061
Ya┼č
24
Sic Mundus Creatus Est ­čĆ┤ÔÇŹÔśá´ŞĆÔśá´ŞĆ­čŹé
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Marcao resmen tak─▒m─▒n beyni konumda, bug├╝n ola─čan├╝st├╝ bir performans g├Âsterdi ve bu tak─▒m─▒n olmazsa olmazlar─▒ndan oldu─čunu kan─▒tlad─▒. E─čer bu performanla devam eder, sa├žma sapan hareketler yapmazsa ├Ân├╝m├╝zdeki sezon Premier Lig yapacakt─▒r.

Cicaldau ve Morutan'a da bir kez daha ma┼čallah... ├ťst├╝ne kata kata ilerleyecekler umar─▒m.

DarkLegenD

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
24 A─čustos 2014
Reaksiyon puan─▒
17,892
Puan─▒
1,060
Ya┼č
22
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Aynen, Premier lig yapar. Aynen. Oradaki tak─▒mlar─▒n hi├ž i┼či g├╝c├╝ yok "Marcao'yu alsak ke┼čke" diye g├╝n say─▒yorlar zaten. Daha 5 g├╝n ├Ânce Be┼čikta┼č forvetlerini tekme tokat d├Âvd├╝, 1 tane sar─▒ kart─▒ zor ald─▒. Nas─▒l bir polyanas─▒n─▒z ben anlam─▒yorum ki.

• G├╝ld├╝rd├╝n
Reactions: Gerekli24

Maskeli Fedai

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
31 May─▒s 2012
Reaksiyon puan─▒
34,642
Puan─▒
1,059
Aynen, Premier lig yapar. Aynen. Oradaki tak─▒mlar─▒n hi├ž i┼či g├╝c├╝ yok "Marcao'yu alsak ke┼čke" diye g├╝n say─▒yorlar zaten. Daha 5 g├╝n ├Ânce Be┼čikta┼č forvetlerini tekme tokat d├Âvd├╝, 1 tane sar─▒ kart─▒ zor ald─▒. Nas─▒l bir polyanas─▒n─▒z ben anlam─▒yorum ki.
─░ki ma├ž daha b├Âyle oynas─▒n en az 30 milyon Euro :A

Gerekli24

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
2 ┼×ubat 2020
Reaksiyon puan─▒
9,617
Puan─▒
700
Ya┼č
19
Kendi tak─▒m─▒ndakini d├Âv├╝yor normal rakibi d├Âvmesi :A

• G├╝ld├╝rd├╝n
Reactions: DarkLegenD

Tolstoyevski

S├╝per Mod.
Y─▒l─▒n En Favori ├ťyesi
Konu Sahibi
Kat─▒l─▒m
14 Temmuz 2014
Reaksiyon puan─▒
38,487
Puan─▒
1,061
Ya┼č
24
Web Sitesi

4-5 g├╝n sonra yasak kalkacakken zaten izin vermemeleri b├╝y├╝k skandald─▒, do─čru olan─▒ yapm─▒┼č─▒z. Umar─▒m bu racona rezil olmay─▒z yar─▒n trib├╝nlerin yar─▒s─▒ gelmezse b├╝y├╝k rezillik olur.

• Be─čendim
Reactions: MEnes

MEnes

Moderat├Âr
Kat─▒l─▒m
18 Ekim 2015
Reaksiyon puan─▒
16,812
Puan─▒
860

4-5 g├╝n sonra yasak kalkacakken zaten izin vermemeleri b├╝y├╝k skandald─▒, do─čru olan─▒ yapm─▒┼č─▒z. Umar─▒m bu racona rezil olmay─▒z yar─▒n trib├╝nlerin yar─▒s─▒ gelmezse b├╝y├╝k rezillik olur.
Ben bile stadyuma gidiyorum, bir zahmet gelsin kalan yar─▒s─▒ da... Alanya ma├ž─▒ndan sonra gitmeme karar─▒ alm─▒┼čt─▒m ama sonra dedim ki e─čer 3 4 ma├ž arka arkaya yenip beni ikna ederseler gidebilirim Avrupa ma├ž─▒na... Bjk ma├ž─▒ nazarl─▒k, futbol da ├žok ├╝st d├╝zey de─čil ama Avrupa'da iyi oynuyoruz be... Umar─▒m taraftar say─▒s─▒ minimum 40 45 bin olur da ├Âzledi─čimiz o muazzam atmosferi ya┼čar─▒z bu ├žok ├Ânemli liderlik ma├ž─▒nda...

• Be─čendim
Reactions: Tolstoyevski

Sherlock

S├╝per Mod.
Kat─▒l─▒m
7 Eyl├╝l 2016
Reaksiyon puan─▒
40,480
Puan─▒
1,060
Ben bile stadyuma gidiyorum, bir zahmet gelsin kalan yar─▒s─▒ da... Alanya ma├ž─▒ndan sonra gitmeme karar─▒ alm─▒┼čt─▒m ama sonra dedim ki e─čer 3 4 ma├ž arka arkaya yenip beni ikna ederseler gidebilirim Avrupa ma├ž─▒na... Bjk ma├ž─▒ nazarl─▒k, futbol da ├žok ├╝st d├╝zey de─čil ama Avrupa'da iyi oynuyoruz be... Umar─▒m taraftar say─▒s─▒ minimum 40 45 bin olur da ├Âzledi─čimiz o muazzam atmosferi ya┼čar─▒z bu ├žok ├Ânemli liderlik ma├ž─▒nda...
┼×ovmen herifÔÇŽ

• G├╝ld├╝rd├╝n

Maskeli Fedai

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
31 May─▒s 2012
Reaksiyon puan─▒
34,642
Puan─▒
1,059

Millet zengin.. @MasacRE

• G├╝ld├╝rd├╝n
Reactions: MasacRE and MEnes

MEnes

Moderat├Âr
Kat─▒l─▒m
18 Ekim 2015
Reaksiyon puan─▒
16,812
Puan─▒
860
  • G├╝ld├╝rd├╝n
Reactions: Maskeli Fedai

Tolstoyevski

S├╝per Mod.
Y─▒l─▒n En Favori ├ťyesi
Konu Sahibi
Kat─▒l─▒m
14 Temmuz 2014
Reaksiyon puan─▒
38,487
Puan─▒
1,061
Ya┼č
24
Web Sitesi
  • G├╝ld├╝rd├╝n

xdragxx

S├╝per Mod.
Kat─▒l─▒m
26 ┼×ubat 2011
Reaksiyon puan─▒
26,915
Puan─▒
1,060
Ya┼č
26
─░kisi de imkans─▒z bence ama merak ettim Gs taraftar─▒ ne d├╝┼č├╝n├╝r diye :A
Fenerbah├že lig ya da konferans ligini kazanacak hangisini tercih edersiniz Gsliler?

Maskeli Fedai

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
31 May─▒s 2012
Reaksiyon puan─▒
34,642
Puan─▒
1,059
  • G├╝ld├╝rd├╝n
Reactions: xdragxx

xdragxx

S├╝per Mod.
Kat─▒l─▒m
26 ┼×ubat 2011
Reaksiyon puan─▒
26,915
Puan─▒
1,060
Ya┼č
26

Maskeli Fedai

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
31 May─▒s 2012
Reaksiyon puan─▒
34,642
Puan─▒
1,059
  • G├╝ld├╝rd├╝n

Tolstoyevski

S├╝per Mod.
Y─▒l─▒n En Favori ├ťyesi
Konu Sahibi
Kat─▒l─▒m
14 Temmuz 2014
Reaksiyon puan─▒
38,487
Puan─▒
1,061
Ya┼č
24
Web Sitesi
Fenerbah├že lig ya da konferans ligini kazanacak hangisini tercih edersiniz Gsliler?
Fener ligi, GS konferans─▒ almas─▒n─▒ tercih ederim. Ama dedi─čin gibi t├╝m olay AvrupaÔÇÖdan kupa alan ilk ve tek TR tak─▒m─▒ olmas─▒ndan dolay─▒, yoksa E─čer Fener de UEFAÔÇÖy─▒ mesela 2013ÔÇÖte alsayd─▒, bu sorunun cevab─▒ olarak lig > konferans derdim :A

• G├╝ld├╝rd├╝n

xdragxx

S├╝per Mod.
Kat─▒l─▒m
26 ┼×ubat 2011
Reaksiyon puan─▒
26,915
Puan─▒
1,060
Ya┼č
26
Fener ligi, GS konferans─▒ almas─▒n─▒ tercih ederim. Ama dedi─čin gibi t├╝m olay AvrupaÔÇÖdan kupa alan ilk ve tek TR tak─▒m─▒ olmas─▒ndan dolay─▒, yoksa E─čer Fener de UEFAÔÇÖy─▒ mesela 2013ÔÇÖte alsayd─▒, bu sorunun cevab─▒ olarak lig > konferans derdim :A
Bug├╝n d├╝┼č├╝nd├╝m de ligi mi alsak daha ├žok sevinirim konferans m─▒ diye konferans dedim kendi kendime demek ki hakl─▒ym─▒┼č─▒m :A

• G├╝ld├╝rd├╝n
Reactions: Tolstoyevski