🟡🔴 Galatasaray - Genel Sohbet & Transfer Konusu | ⭐️⭐️⭐️⭐️

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Marcao resmen takımın beyni konumda, bugün olağanüstü bir performans gösterdi ve bu takımın olmazsa olmazlarından olduğunu kanıtladı. Eğer bu performanla devam eder, saçma sapan hareketler yapmazsa önümüzdeki sezon Premier Lig yapacaktır.

Cicaldau ve Morutan'a da bir kez daha maşallah... Üstüne kata kata ilerleyecekler umarım.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Aynen, Premier lig yapar. Aynen. Oradaki takımların hiç işi gücü yok "Marcao'yu alsak keşke" diye gün sayıyorlar zaten. Daha 5 gün önce Beşiktaş forvetlerini tekme tokat dövdü, 1 tane sarı kartı zor aldı. Nasıl bir polyanasınız ben anlamıyorum ki.

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Aynen, Premier lig yapar. Aynen. Oradaki takımların hiç işi gücü yok "Marcao'yu alsak keşke" diye gün sayıyorlar zaten. Daha 5 gün önce Beşiktaş forvetlerini tekme tokat dövdü, 1 tane sarı kartı zor aldı. Nasıl bir polyanasınız ben anlamıyorum ki.
İki maç daha böyle oynasın en az 30 milyon Euro :A

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Kendi takımındakini dövüyor normal rakibi dövmesi :A

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860

4-5 gün sonra yasak kalkacakken zaten izin vermemeleri büyük skandaldı, doğru olanı yapmışız. Umarım bu racona rezil olmayız yarın tribünlerin yarısı gelmezse büyük rezillik olur.
Ben bile stadyuma gidiyorum, bir zahmet gelsin kalan yarısı da... Alanya maçından sonra gitmeme kararı almıştım ama sonra dedim ki eğer 3 4 maç arka arkaya yenip beni ikna ederseler gidebilirim Avrupa maçına... Bjk maçı nazarlık, futbol da çok üst düzey değil ama Avrupa'da iyi oynuyoruz be... Umarım taraftar sayısı minimum 40 45 bin olur da özlediğimiz o muazzam atmosferi yaşarız bu çok önemli liderlik maçında...

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Ben bile stadyuma gidiyorum, bir zahmet gelsin kalan yarısı da... Alanya maçından sonra gitmeme kararı almıştım ama sonra dedim ki eğer 3 4 maç arka arkaya yenip beni ikna ederseler gidebilirim Avrupa maçına... Bjk maçı nazarlık, futbol da çok üst düzey değil ama Avrupa'da iyi oynuyoruz be... Umarım taraftar sayısı minimum 40 45 bin olur da özlediğimiz o muazzam atmosferi yaşarız bu çok önemli liderlik maçında...
Şovmen herif…

• Güldürdün
Reactions: MEnes

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

Millet zengin.. @MasacRE

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and MEnes

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
İkisi de imkansız bence ama merak ettim Gs taraftarı ne düşünür diye :A
Fenerbahçe lig ya da konferans ligini kazanacak hangisini tercih edersiniz Gsliler?

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Fenerbahçe lig ya da konferans ligini kazanacak hangisini tercih edersiniz Gsliler?
Fener ligi, GS konferansı almasını tercih ederim. Ama dediğin gibi tüm olay Avrupa’dan kupa alan ilk ve tek TR takımı olmasından dolayı, yoksa Eğer Fener de UEFA’yı mesela 2013’te alsaydı, bu sorunun cevabı olarak lig > konferans derdim :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Fener ligi, GS konferansı almasını tercih ederim. Ama dediğin gibi tüm olay Avrupa’dan kupa alan ilk ve tek TR takımı olmasından dolayı, yoksa Eğer Fener de UEFA’yı mesela 2013’te alsaydı, bu sorunun cevabı olarak lig > konferans derdim :A
Bugün düşündüm de ligi mi alsak daha çok sevinirim konferans mı diye konferans dedim kendi kendime demek ki haklıymışım :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski