🕵 Doğum Günün Kutlu Olsun Sherlock Bey! 🕵

gidip anketleri açayım sonra bakarım buradaki bildirimlerime

Yeni yaşının önce sağlık getirmesini diliyorum. Tüm sevdiklerinle birlikte, sevgi dolu, huzurlu bir yaşın olsun. Doğum günün kutlu olsun 🎂😇🎊🎉

Reactions: Sherlock
@Sherlock doğum günün kutlu olsun Enes'im, sevdiklerinle beraber nice mutlu sağlıklı seneler diliyorum sana. 🙏 Hediyelerin.

Rica ederim Dosi hanım, sizin çılgın sürprizlerinizin yanında lafı olmaz.
Aynen öyle, muhtemelen bundan sonraki bu tarz konular da yine sana nasip olur. Hızına yetişilmesi pek mümkün değil bence.
Aynen öyle, benim için de anlamı büyük bu tarz konuların. İyi ki yorumlarınla ve puanlarınla katılmışsın ve dostluğumuz iyice büyümüş.

Reactions: Dosi
Ben başta @MEnes 'e sordum, dedimki Sherlock bey'e bir kutlama konusu açacağım, onunla ilgili düşüncelerini belirt, konunin içinde paylaşacağım. 'Ben adaşımı övmem' falan deyip saydi üst üste

Ben zaten anında vazgeçtim, daha önce @DarkLegenD e de yazmıştim, o da imkanı yok demişti galiba
@MasacRE cevap vermeden ona plan iptal dedim zaten ama böylesi daha iyi. Konuma ortak olacaklardı yoksa

Aslında o twitterdaki mesajı anında görseydin 20 dakika bekleyecektin şaka olduğunu anlaman için ama şanslısın, sadece 5 dakika falan oldu galiba

Herhangi bir şeye yorum yaparken ıkınacak hâle gelmişim lakin buna rağmen gizemli ve çözülemez birisi için benden yorum yapmamı bekliyorsun.
gizemli ve çözülemez mi? 😱
Konuda belirttik, kaliteli eğlenceli ve iyi bir arkadaş olduğunu. Bunlar yeterli gizemli sayılmaması için

İnşallah ve tabii ki hep beraber.

Tip olarak pek kendisine benzediğim söylenemez.
Ahahahaha artık inceleme işlerine ortağım @Dosi hanım bakıyor genelde.
Zeynep piri oldu bu işin, boşuna dememişler boynuz kulağı geçer diye.
@Dosi
O hep piriydi de çaktırmıyordu bakma sen.
Beni cebinden çıkarır.
@Dosi
Aynen bugün başka konuda da belirttiğim gibi, bu konularda en iyisi benim 😎

Tabi ki öyle diyeceğim. O leş adaşımı övüp ne yapacağım sanki.
Bundan sonra sadece kendimi öveceğim demiştim ahahahahha.
Aslında benim SAOİRSE RONAN'ı bile hediye olarak vermemem gerekiyordu. O benim, kimseye vermem... Sadece güzelliği görüp gözleri açılsın diye yolladım yoksa yanlış anlaşılma olmasın.

Reactions: Sherlock and Dosi

İnşallah ve hep beraber adaşım... teşekkür ediyorum.

ULAN BU NEDİR BE KARDEŞİM, BU NASIL BİR ŞEYDİR... NE DESEM, NE KADAR ÖVSEM AZ KALIR... Hayır fotoğraf da fotoğraf yani, kaliteye bak... Saoirse yine büyüledi bizi.

Yok mu şöyle manganın yeni sayısı, sızdırılmış hali falan.

Görelim artık Eren reisimi... yapsın şovunu, silüetini gördük gerisi yok...

Reactions: MEnes
Yorumindada sıva vardı ama

o değilde başlıktaki adam harika değil.mi? umarım sizde de bende görundüğu gibidir. Sherlock'a uydu

Reactions: MEnes and Sherlock

Üçü hakkında benden benzer bir şey istemiş olsan ya üşenir yazmazdım, ya da hayır derdim hain adaşım gibi. O yüzden ne şaşırdım, ne de kızıyorum.

Reactions: Dosi
gizemli ve çözülemez mi? 😱
Konuda belirttik, kaliteli eğlenceli ve iyi bir arkadaş olduğunu. Bunlar yeterli gizemli sayılmaması için
Onu mazeret olsun diye söyledim yoksa kendisi tahmin edilebilir, sıradan ve düz bir insan.
Huhahahaha olmayan eski sevgilime bile böyle hakaret etmemiştim.

Reactions: Sherlock and Dosi
@Sherlock Doğum günün kutlu olsun, canım.
Hediye olarak bunu seçtim. Dominant, özel, ürkütücü ve klas.

Teşekkür ediyorum, canım.
Karizmanın öz oğlu resmen, bu konuda da belirtmem gerekir ki şu an Süper Lig'de forma giyen en iyi futbolculardan birisi... Fenerbahçe'yi terk etsin, Lemina ile beraber orta sahamıza konumlandıralım seneye.

Reactions: DarkLegenD
Üçü hakkında benden benzer bir şey istemiş olsan ya üşenir yazmazdım, ya da hayır derdim hain adaşım gibi. O yüzden ne şaşırdım, ne de kızıyorum.
Neyse bu sonuç daha iyi oldu. yalnız başlıktaki görsellerin güzelliği baya hoşuma gidiyor

acaba alıntıda ne var, bakarım şimdi