🕵️40.000'ler Kulübündeyim - (Dosi- Zeynep)🕵️

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Arabesk kültüründen de sıyrıldık mi gerisi gelecek, ama İşte... sağımız solumuz her şeyimiz aynı yola çıkıyor...

Bu kültür insanı boğar, insanı karanlık bir çemberin içine sokar, kapılardan sığamazsın, öküz gibi olursun, zaten biraz balık etlisin, Git biraz diyet yap, kilo ver. Hadii, pislik... Bu neemiş be.. (Bilinçli olarak HATLAR karıştı ama hatırlayacağını umuyorum... :A )

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Herkes FB’liyken çocukken birden GS’ye aşık olmuşsun. Yahu bundan daha değerlisi mi var İşte, tamam Galatasaraylı ol demiyoruz çünkü olunan şey zaten tekrardan olunmaz. :A

Neyse 2 hafta kaldı, 2 hafta sonra GS’miz Allah’a emanet dönüyor çoğu kilo almıştır, Belhanda- Feghouli düşünemiyorum bile kafayı yiyeceğiz... @MEnes @Sherlock
Kafayı yemememe ihtimalimiz çok düşük, merakla bekliyorum o ilk intibayı... Terim hocam bile işin içinden zor çıkar gibi geliyor...

• Üzücü

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Bu kültür insanı boğar, insanı karanlık bir çemberin içine sokar, kapılardan sığamazsın, öküz gibi olursun, zaten biraz balık etlisin, Git biraz diyet yap, kilo ver. Hadii, pislik... Bu neemiş be.. (Bilinçli olarak HATLAR karıştı ama hatırlayacağını umuyorum... :A )
Kilosal olarak @Sherlock ile benim arasında hatları karıştırdın sanırım zira at gibi çevik, tığ gibi zayıf biriyiz :A

Ben acıyı neş’ede gizlemişim... arabesk bizi boğmuş çok mu... (Selahattin Özdemir, çık git artık içimden... :A )

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Kilosal olarak @Sherlock ile benim arasında hatları karıştırdın sanırım zira at gibi çevik, tığ gibi zayıf biriyiz :A

Ben acıyı neş’ede gizlemişim... arabesk bizi boğmuş çok mu... (Selahattin Özdemir, çık git artık içimden... :A )
Özür diliyorum senin balık hafızalı olduğunu unutmuştum elbette... :A Leyla ile Mecnun sahnesi atıp şu destansı sahnenin diyaloglarını unutmak da ne bileyim... :A

• Harika

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Kafayı yemememe ihtimalimiz çok düşük, merakla bekliyorum o ilk intibayı... Terim hocam bile işin içinden zor çıkar gibi geliyor...

En çok da maç esnasında duyulacak küfürlerden korkuyorum... Seyicisiz maçlar olunca artık imparator ne saydırıyorsa TFF bayram edecek...

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
En çok da maç esnasında duyulacak küfürlerden korkuyorum... Seyicisiz maçlar olunca artık imparator ne saydırıyorsa TFF bayram edecek...
Evet o biraz korkutuyor elbette... Yine de bir umuttur diyip Terim'in takımı iyi hazırladığını ve oyuncuların kendilerini çok kilo almayacak şekilde koruduğunu düşünmek istiyorum...

• Beğendim

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Özür diliyorum senin balık hafızalı olduğunu unutmuştum elbette... :A Leyla ile Mecnun sahnesi atıp şu sahnenin diyaloglarını unutmak da ne bileyim... :A

Hem de efsanemiz Godfather’a saygı duruşunda bulunulan o efsane sahneyi unutmuşuz... Gerçekten yakıştıramadım kendime... Omega 3 balık yağı hapı kullanıyorum ama onu bile içmeyi unutuyorum. İyi hatırlattın bir tane ağzıma atacağım şimdi.. :A

• Harika

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Hem de efsanemiz Godfather’a saygı duruşunda bulunulan o efsane sahneyi unutmuşuz... Gerçekten yakıştıramadım kendime... Omega 3 balık yağı hapı kullanıyorum ama onu bile içmeyi unutuyorum. İyi hatırlattın bir tane ağzıma atacağım şimdi.. :A
Yaani ben de yakıştıramadım sana... Unutkanlık için vitamin alıp onu bile unutmak... Gerçekten büyük hareket... :A

• Güldürdün

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Herkes FB’liyken çocukken birden GS’ye aşık olmuşsun. Yahu bundan daha değerlisi mi var İşte, tamam Galatasaraylı ol demiyoruz çünkü olunan şey zaten tekrardan olunmaz. :A

Neyse 2 hafta kaldı, 2 hafta sonra GS’miz Allah’a emanet dönüyor çoğu kilo almıştır, Belhanda- Feghouli düşünemiyorum bile kafayı yiyeceğiz... @MEnes @Sherlock
Beşiktaş'lı oyuncular fit kalabildilerse aradan sıyrılabiliriz yılan gibi. :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Yaani ben de yakıştıramadım sana... Unutkanlık için vitamin alıp onu bile unutmak... Gerçekten büyük hareket... :A

Zamanında elindeki telefonu, gözündeki gözlüğü arayacak kadar dalgınlığın kitabını yazmış birisi için iyi bile... :A

Ama hafıza bile aslında bu son senelerdeki zihinsel boşluktan, bir şeylere tutkuyla bağlanmamaktan dolayı zayıflıyor. Ne zaman anime, kitaplar ve sinemayla içli dışlı olmayı bıraktım o vakit hafıza erimeye başladı. Eskiden yemek atıştırken sudoku, satranç çözüyordum artık Deep turkish weeb bataklığına kadar düştük. At gibi bir düşüş oldu, at gibi bir yükseliş olacak umarım... 🚬

• Güldürdün

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Hayırdır kardeşim ne bu tantana, iki dakika kaybolduk 1838824883 tane mesaj yazılmış...
İyi boş yaptık o kadar mesaja rağmen yarın deseler dün ne konuşuldu, hiçbir şey hatırlamıyor olacağım :A Alakasız bir capsi de şuraya bırakarak boş yapma kalitemizi biraz kaliteleştirelim... @MEnes

images

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Zamanında elindeki telefonu, gözündeki gözlüğü arayacak kadar dalgınlığın kitabını yazmış birisi için iyi bile... :A

Ama hafıza bile aslında bu son senelerdeki zihinsel boşluktan, bir şeylere tutkuyla bağlanmamaktan dolayı zayıflıyor. Ne zaman anime, kitaplar ve sinemayla içli dışlı olmayı bıraktım o vakit hafıza erimeye başladı. Eskiden yemek atıştırken sudoku, satranç çözüyordum artık Deep turkish weeb bataklığına kadar düştük. At gibi bir düşüş oldu, at gibi bir yükseliş olacak umarım... 🚬
SABAR'dan uzak kalmanın bedelini ödüyorsun işte. Bunun farkında olman iyi bir şey elbette... Bu demek oluyor ki farkındalığının farkındasın ve bunu düzeltmek için bir şeyler yapmak istiyorsun... Bu da ayrıyeten demek oluyor ki eski günlerine dönme potansiyelin orada bir yerlerde duruyor... O bataklıktan çıkmak için, o At gibi yükselişi yapmak için muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki o asil mi asil kanda mevcuttur... (İyi gaz verdim...)

• Harika

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,219
Puanı
1,060
Türkçeme iyi diyen biri:oley:
Forumda benimle çok alay edildi :T
Açıkçası forum sayesinde baya geliştim :A ama hâlâ sizin esprileri anlamıyorum bazen :A ben yarı türküm ama, bundan dolayı. 2010 senesine kadarda hiç türk kanallarımız olmadı.
Ben anlatma ve anlama konusunda sıkıntı yaşadığım için çok yanlış anlaşmalar oluyor. Bir şeyi anlatmaya çalışırken farklı anlatabiliyorum :T: @The_Erinch
Senin sayende bende isveçceye başlayacağım, arada yazıyorum :=) böylece orta noktayı bulacağız ;)

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
SABAR'dan uzak kalmanın bedelini ödüyorsun işte. Bunun farkında olman iyi bir şey elbette... Bu demek oluyor ki farkındalığının farkındasın ve bunu düzeltmek için bir şeyler yapmak istiyorsun... Bu da ayrıyeten demek oluyor ki eski günlerine dönme potansiyelin orada bir yerlerde duruyor... O bataklıktan çıkmak için, o At gibi yükselişi yapmak için muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki o asil mi asil kanda mevcuttur... (İyi gaz verdim...)
Kulaklığı takıp şununla ruhumu şarj ederek ortalığı yıkacağım iyi gaza geldim... (FF aldı :A )

• Harika