🕵️40.000'ler Kulübündeyim - (Dosi- Zeynep)🕵️

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Ciddi ciddi Dark aslında yer yer bu animeden esinlenmiş olabilir ve işin ilginci bugüne kadar hiç Dark ile Steins Gate arasında bir bağlantı kurmamıştım... Biri en sevdiğim yaşayan dizi, öteki en sevdiğim anime belki de... Dark 3.final sezonu bitsin, beynimiz yeterince yandıktan sonra bu destana baştan başlayacağım. İlk işim dr.pepper almak olacak bir yerden. Bulamazsam şalgam suyu eşliğinde...
Ben Dark'ı izlerken aklıma sürekli Steins Gate geliyordu sende nasıl olmamış şaşırdım doğrusu... Bilmiyorum Dark'ı yapanın aklından ne geçti diziyi yaparken ama etkisi olmuş olabilir elbette... Dark bitince ikisinin de baştan sona üstünden geçilebilir ve benzerlikleri, farkları kıyaslanabilir. Düşündüm de çok kral hareket be...

Hatta ben Dark'ı izlerken bunlar geçmişe gidiyor, zamana bir şekilde müdahele ediyor, nasıl zaman çizgileri değişmiyor, nasıl paralel evren oluşmuyor diyordum. Steins Gate'i izlediğim için konuya gerçekten teorik olarak bir şekilde hakimdik doğal olarak. Ki 2. sezon sonunda bu paralel evrenin aslında belki de baştan beri var olduğunu gösterdiler bize. Tabi nasıl bağlayacaklar göreceğiz...

Son düzenleme:
  • Harika
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Ben Dark'ı izlerken aklıma sürekli Steins Gate geliyordu sende nasıl olmamış şaşırdım doğrusu... Bilmiyorum Dark'ı yapanın aklından ne geçti diziyi yaparken ama etkisi olmuş olabilir elbette... Dark bitince ikisinin de baştan sona üstünden geçilebilir ve benzerlikleri, farkları kıyaslanabilir. Düşündüm de çok kral hareket be...

Hatta ben Dark'ı izlerken bunlar geçmişe gidiyor, zamana bir şekilde müdahele ediyor, nasıl zaman çizgileri değişmiyor, nasıl paralel evren oluşmuyor diyordum. Steins Gate'i izlediğim için konuya gerçekten teorik olarak bir şekilde hakimdik doğal olarak. Ki 2. sezon sonunda bu paralel evrenin aslında belki de baştan beri var olduğunu gösterdiler bize Tabi nasıl bağlayacaklar göreceğiz...
Düşün... beynimiz son dönemde o derece erimiş, iki efsane yapıt arasında bağlantı kurmayı sağlayacak beyindeki elektriksel devreler kısadevre yapmış.. Bu çöküntünün tek çaresi Sabarsal bir iç devrim yaşayıp küllerinden doğmak ve otaku kültürüne at gibi yeniden adapte olmak...

• Harika
Reactions: MEnes

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Geçici bir hevesmiş. Gerçek aşkı Fb'de buldum :A
Dıştan öyle desen de içten içe zaman zaman şu şarkıyı açıp iç geçirdiğini hepimiz biliyoruz hadi hadi. :A 1 dakikalık versiyonunu atıyorum konudaki “4.” Hediyem olsun sözleşmeye rağmen sözleşmeyi oluşturanların hepsi tek renk olduğu için bu tür istisnalar vardır. :A @Sherlock

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Dıştan öyle desen de içten içe zaman zaman şu şarkıyı açıp iç geçirdiğini hepimiz biliyoruz hadi hadi. :A 1 dakikalık versiyonunu atıyorum konudaki “4.” Hediyem olsun sözleşmeye rağmen sözleşmeyi oluşturanların hepsi tek renk olduğu için bu tür istisnalar vardır. :A @Sherlock

5 yaşındaydım GS dediğimde ve 6 olunca FB'li oldum :Z

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Düşün... beynimiz son dönemde o derece erimiş, iki efsane yapıt arasında bağlantı kurmayı sağlayacak beyindeki elektriksel devreler kısadevre yapmış.. Bu çöküntünün tek çaresi Sabarsal bir iç devrim yaşayıp küllerinden doğmak ve otaku kültürüne at gibi yeniden adapte olmak...
Evet evet, düşündüm ve ne durumda olduğunu şuan daha iyi anladım diyebilirim... Bu çöküntüden kurtulacaksın, küllerinden doğacaksın, bunun başka bir yolu yok... Bu adaptasyonda her daim yanında olacağım yoldaşım, emin olabilirsin...

• Harika

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Evet evet, düşündüm ve ne durumda olduğunu şuan daha iyi anladım diyebilirim... Bu çöküntüden kurtulacaksın, küllerinden doğacaksın, bunun başka bir yolu yok... Bu adaptasyonda her daim yanında olacağım yoldaşım, emin olabilirsin...

Arabesk kültüründen de sıyrıldık mi gerisi gelecek, ama İşte... sağımız solumuz her şeyimiz aynı yola çıkıyor...

• Güldürdün
Reactions: MEnes

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Belkide ilk FB idi sonuçta evde herkes Fb'liydi :A
Herkes FB’liyken çocukken birden GS’ye aşık olmuşsun. Yahu bundan daha değerlisi mi var İşte, tamam Galatasaraylı ol demiyoruz çünkü olunan şey zaten tekrardan olunmaz. :A

Neyse 2 hafta kaldı, 2 hafta sonra GS’miz Allah’a emanet dönüyor çoğu kilo almıştır, Belhanda- Feghouli düşünemiyorum bile kafayı yiyeceğiz... @MEnes @Sherlock