🕵️40.000'ler Kulübündeyim - (Dosi- Zeynep)🕵️

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Sen öğretmenmisim? :eek:
Okadar avatar kardeşliği yaptık hiç iş güç konuşmadık :F
Konuşuruz bir ara :A
Yok ya öğretmen değilim İşletme mezunuyum ama ilkokul çocuklarına anlatacak kadar tarih bilgim vardır herhalde özel ilgi alanım çünkü son senelerde salsam da biraz :A :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Konuşuruz bir ara :A
Yok ya öğretmen değilim İşletme mezunuyum ama ilkokul çocuklarına anlatacak kadar tarih bilgim vardır herhalde özel ilgi alanım çünkü son senelerde salsam da biraz :A :A
Öğretmenlik olsyadı nasıl bir yol çizeceğini nalatayacaktım :A
Dedikodu dönemi bitince o kısmada geçeriz :A
Bu ara gündem yoğun olacak hissediyorum :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
SABAR evrenseldir, her zaman ama her zaman SABAR'ı büyütmeye ve genişletmeye çalışacağım. Sana herhangi bir şey sormak zorunda değilim, çünkü bizde tek adamlılık rejimi yok... Yine kendini bir üstün görme çabaları, yine bir ego ve güç zehirlenmesi... Yeter be adam...
keyfim yerinde :A
Dx8iRloW0AAOC4f.jpg

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
SABAR evrenseldir, her zaman ama her zaman SABAR'ı büyütmeye ve genişletmeye çalışacağım. Sana herhangi bir şey sormak zorunda değilim, çünkü bizde tek adamlılık rejimi yok... Yine kendini bir üstün görme çabaları, yine bir ego ve güç zehirlenmesi... Yeter be adam...
SABAR'ın evrensel olması onu böyle mesajlarla kirletmeni gerektirmiyor. Evrensel olduğunu zaten ben söyledim ilk ortaya attığımda. Ama biz SABAR'ı büyütmeye ve genişletmeyi böyle yaklaşarak değil SABAR'ı anlatarak ilke edindik kendimize. İnsanlara SABAR'ı anlatıp onların kendi ruhani gelişimleriyle o bakış açısına kavuşmasını ilke edindik... Benim derdim kendimi üstün görmek ve güç zehirlenmesi sonucunda ego şovu yapmak değil, senin yaptıklarının yanlışlığını sana anlatmak... Çünkü görüyorum ki sen hala gerekli update'i alamamışsın...

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Öğretmenlik de zor ya :A Ben gergin adamım o kadar çocuğu çekmek büyük başarı ben çekemem :D
Ya ben hep aynı alanda çalışmadım. Proje işlerine giriştim sonra bir ara okuldaki kaliteyi artırma adına haftada bir kaç kere farklı okullara gidip analiz yaptım. Sonrada evde rapor falan hazırladım. O çok zevkliydi. Yılbaşında işi keyfi bıraktım ve Üniversite'teye devam edecektim ama Ocak ayındaki başvuruyu unutunca rafa kalktı :A isabet oldu ama,korona yüzünden zaten bırakırdım :A şimdilik tembelliği dibine kadar yaşamaktayım :A
Bi de başka mesleğimde var benim. Belki ilerde onu yaparım bilemiyorum :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ya ben hep aynı alanda çalışmadım. Proje işlerine giriştim sonra bir ara okuldaki kaliteyi artırma adına haftada bir kaç kere farklı okullara gidip analiz yaptım. Sonrada evde rapor falan hazırladım. O çok zevkliydi. Yılbaşında işi keyfi bıraktım ve Üniversite'teye devam edecektim ama Ocak ayındaki başvuruyu unutunca rafa kalktı :A isabet oldu ama,korona yüzünden zaten bırakırdım :A şimdilik tembelliği dibine kadar yaşamaktayım :A
Bi de başka mesleğimde var benim. Belki ilerde onu yaparım bilemiyorum :A
Benim de iş şu anda 0(sıfır) :(

• Üzücü

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Bugün eski detaycı Dosi olma younda adımlar atıyorum. @serhatt ve @MEnes bana kendine gel dediler. Ve seni avladığıma göre yavaş yavaş kendime gelmekteyim :oley:
Adaşım unutkan adam, onu avlaman sayılmaz... Beni avlayabilirsen avla da eski detaycılığını görmüş olalım... :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Adaşım unutkan adam, onu avlaman sayılmaz... Beni avlayabilirsen avla da eski detaycılığını görmüş olalım... :A
Yok gidip kutlama mesajını silmekten söz etti. Bende mesaj sıralamasından söze girip bu hamlenin önüne geçtim :A
Seninle şuna problemim yok :A avlayamam :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Bi kez çalıştım da öylesine bir işti yazın elime para geçsin diye ekimde çıktım :A
Ee geçtimi eline para: :A
Lise zamaıçnı stajerlik yaptığımda ilk paramla bilgisayar almıştım :A öğretmenlikten aldığım ilede araba almıştım :A taksitini yakın zamanda bitirdim :A
İlk para insanın kendine güvenini artırıyor :Z

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Yok gidip kutlama mesajını silmekten söz etti. Bende mesaj sıralamasından söze girip bu hamlenin önüne geçtim :A
Seninle şuna problemim yok :A avlayamam :A
Bir dakika bir dakika ben bu konunun tüm mesajlarını detaylı incelemedim, adaşım sana kutlama mesajı yazıp hediye mi verdi daha önceki kısımlarda, yoksa sadece düz kutlama mesajı mı gönderdi... Bunun cevabını çok seri şekilde istiyorum, ona göre bir şeyler yapacağım... :A

• Güldürdün

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
  • Güldürdün
  • Harika
Reactions: MEnes and Dosi

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: MEnes

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Geç olmadan, bol bol hatırlatma yapılmadan ve hazır buradayken çözeyim kutlama işini bari. :A Tebrik ediyorum Dosi hanım, 3S'li (SABAR, SIVA ve SAĞLIK) dolu mesajlara... :bhr: :A (Dayanamadım yine kullandım şu pörtlek gözlü emoji reisi. :A) @Dosi

Size şanlı Norwich City'nin, destansı Manchester City galibiyetinin özetini ve sayın Zeynep Bastık hanımefendiden nadide bir parça armağan ediyorum...

Bir dakika bir dakika ben bu konunun tüm mesajlarını detaylı incelemedim, adaşım sana kutlama mesajı yazıp hediye mi verdi daha önceki kısımlarda, yoksa sadece düz kutlama mesajı mı gönderdi... Bunun cevabını çok seri şekilde istiyorum, ona göre bir şeyler yapacağım... :A
Ne kadar linç etsen haklısın. Buyur :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Sherlock