✨ Dosi’nin Forumdaki 5.Yıldönümü Kutlu Olsun! ✨

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Aman ne biliyorsan çaktırma boşver, her ne ise o seçenek kapanmasın bari. Belki bize de zararı olur kapanırsa :A
aynen aynen, biz favori üeler yoksun kalırız yoksa :T: Bir ara sana yazarım özelden :A :A
şu maç bi biteseydi. Kıpırdamıyorum bile yerimden, totem tam olsun diye :F

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
aynen aynen, biz favori üeler yoksun kalırız yoksa :T: Bir ara sana yazarım özelden :A :A
şu maç bi biteseydi. Kıpırdamıyorum bile yerimden, totem tam olsun diye :F
Artık nasıl bir totem yaptıysan kaç tane pozisyonu harcadı bizim herifler :A

• Harika
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
oh be çayımı hazır edeyim, kanepeye geçeyim Gs konusuna gelirim:A ama merak etmeyin, kızdıracak şeyler yazmam. Ben siz değilim @MasacRE :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Evet @Tolstoyevski bazinga'nın profiline yazdı, eskisi gibi göremezmiyiz üye sayısını diye ve sonra hop görür olduk ama eskiye oranla başlıktada görüyoruz artık. Aslında forumun yeni halinde olunmuştu ve ziyaretçiler bile görebiliyordu kaç kişinin baktığını ve ben tabiki herzamanki gibi çenemi tutmayıp detayı belirttiğimde bazinga komple kapamıştı o seceneği :F artık bir çok detayda susuyorum çünkü bana sus çaktırma diyenler var :A çok önemli bir detay var mesela ama onu @Sherlock a bile belirtmiyorum :A o detay yüzünden önemli bir seçenekide bize kapatabilirler yoksa :A

evet ya, resmen kendini gizleme akımına sebep oldum :T:

Bir yandan bu detayı merak ediyorum, bir yandan da etmek istemiyorum. :A Çünkü söylediğin an muhtemelen o şey ne ise herkes patır patır kapatacaktır. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Bir yandan bu detayı merak ediyorum, bir yandan da etmek istemiyorum. :A Çünkü söylediğin an muhtemelen o şey ne ise herkes patır patır kapatacaktır. :A
senin tuzun kuru, sadece favori üyeler zarar görür :A :A (bu detay bile fazla açıklayıcı oldu :T: )
Sen merak etmeye devam et :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
zaten öyle yapacağım bende bir sıkıntı yok @Dosi irlandada erken davrandı okul tatil edecekti vazgeçti ardından irlanda prime ministerı tatil etti @Dosi
Peki geri dönecekmisin İrlanda'ya yoksa İrlanda'da ki okul defterini kapadın mı?
Bizdeki okulları kapatmıyorlar bir türlü.