✨ Dosi’nin Forumdaki 5.Yıldönümü Kutlu Olsun! ✨

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
10 Mart 2015 tarihinde Survivor yorumlamak için foruma üye olan ve kısa sürede pozitif ve hayat dolu enerjisiyle, imza atmış olduğu birçok emek dolu etkinliğiyle ve dedektif ruhuyla Forumun olmazsa olmazlarından haline gelen üyelerinden DOSİ’nin forumdaki 5.Yıldönümünü kutlamaktayız.

24C534C2-82D5-43FF-A5F6-A00015C47D51.jpeg

Musicsurvivor konusundaki tavsiyeleri sayesinde başlayan ve bunca sene boyunca bir öğretmen ve gerçek bir dost olarak daima yanımda olduğunu hissettiren kendisine bu foruma üye olduğu için ayrıca teşekkür eder ve forumdaki 50.yıldönümünü de hep birlikte görmeyi canı gönülden isteriz:bhr:

İyi ki varsın ve iyi ki aramızdasın 🕶

0D02E98D-AC3F-4DAC-9F21-4A8338F48434.jpeg

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
  • Güldürdün
Reactions: Dosi and xemrexxx

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
İsveçli ablam Tebrikler. :Z
Muhabbetin çok güzel ve buralarda ol sen. :D

• Harika
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Çok teşekürler :bhr: sonra döneceğim konuya. Öncelikle @xemrexxx ye laf yetiştireyim :A bu arada sherif ne alaka? :A ve zeyno adaşim mı :eek: şey adaşımla bir mesele olmuştu :A @MEnes @Sherlock
unuttuklarından @kerem (bana fazladan hediye getirmen gerekiyor, malum 35binler kulübüme yetişmedin :A @MasacRE sendende ayni şekilde (sende beni kandırmıştın :A )
@Forumdash @dreamy @eskici sizleride unutmuş Tols :A şuan bende unutmuş olabilirim kişileri :A

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Çok teşekürler :bhr: sonra döneceğim konuya. Öncelikle @xemrexxx ye laf yetiştireyim :A bu arada sherif ne alaka? :A ve zeyno adaşim mı :eek: şey adaşımla bir mesele olmuştu :A @MEnes @Sherlock
unuttuklarından @kerem (bana fazladan hediye getirmen gerekiyor, malum 35binler kulübüme yetişmedin :A @MasacRE sendende ayni şekilde (sende beni kandırmıştın :A )
@Forumdash @dreamy @eskici sizleride unutmuş Tols :A şuan bende unutmuş olabilirim kişileri :A

Etiket mesajı 2.mesajda olur genelde o yüzden 2.mesaj başkasına kaptırmamak için hızlıca sıralayıverdim :A Bu arada @Forumdash i unuttuğumdan emin misin :A

Edit: @MasacRE yi de unutmamış olmama rağmen unuturdun zorla bak sonra biz unutkan oluyoruz :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
İsveçli ablam Tebrikler. :Z
Muhabbetin çok güzel ve buralarda ol sen. :D
Çok teşekkür ederim :bhr: Biraz geç muhabbet etmemiz bizim ayıbımız :A
Ay bu arada nerde şarki hediyem :eek: gerçi bu sözler hediyeden daha kıymetli, ruhumu okşadı 😍 sende hep ol buralarda. Birlikte @Aserat ı çatlatacak nice BZÇ mesajlari yazalım :Z

• İlginç
Reactions: Aserat

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Çok teşekkür ederim :bhr: Biraz geç muhabbet etmemiz bizim ayıbımız :A
Ay bu arada nerde şarki hediyem :eek: gerçi bu sözler hediyeden daha kıymetli, ruhumu okşadı 😍 sende hep ol buralarda. Birlikte @Aserat ı çatlatacak nice BZÇ mesajlari yazalım :Z
Ay canım hediyen sizin mammiler tabiiki. :Z :Z

• Harika
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060