✨🍒 Dosi 75.000'ler Kulübünde 🍒✨ 16 Eylül 2021

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Türkiye derken, Türkiye'ye yerleşme mi, seyehat mi sadece? :A
Yaz tatili :A genelde foruma hiç girmiyorum. En son yaz ayında 2 veya 3 kere uğramıştım ve 4 aylık bir araydı. Tabi seneye daha yönetimde isem uğrarım mecburi ama etkinlik yürütmem. İneternet konusunda fakiriz orda :A ve de yoğun oluyoruz

• Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Yaz tatili :A genelde foruma hiç girmiyorum. En son yaz ayında 2 veya 3 kere uğramıştım ve 4 aylık bir araydı. Tabi seneye daha yönetimde isem uğrarım mecburi ama etkinlik yürütmem. İneternet konusunda fakiriz orda :A ve de yoğun oluyoruz
Bu yıl hiç gitmemiştin, doğru. Gitseydin eğer, muhtemelen hiç sesin soluğun çıkmaz, @Tolstoyevski ve @xdragxx bu kadar aktif olamazdı. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Bu yıl hiç gitmemiştin, doğru. Gitseydin eğer, muhtemelen hiç sesin soluğun çıkmaz, @Tolstoyevski ve @xdragxx bu kadar aktif olamazdı. :A
Geçen senede gitmedim :/
Ortak erkinliker yürüttüğümüz için evet belki aktiflikşer farklı olabilirdi. En azından Tolstoyevski 'nin :A Aykut zaten spor olsun FIFA olsun o nedenlerden dolayı hep aktif olan biri. Mesaj sayıları ayrı olurdu ama.

• Güldürdün
Reactions: Araf

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
@Dosi hanım tebrik ederim, nice güzel mesajlara ve kulüplere… :Z

Bu sefer şöyle bir hediye alayım dedim...

Kiraz-Agac.jpg

• Harika

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Geçen senede gitmedim :/
Ortak erkinliker yürüttüğümüz için evet belki aktiflikşer farklı olabilirdi. En azından Tolstoyevski 'nin :A Aykut zaten spor olsun FIFA olsun o nedenlerden dolayı hep aktif olan biri. Mesaj sayıları ayrı olurdu ama.
O da pandemiden dolayıydı, pandemi etkiledi. :D Evet, yine yazarlardı ama ikisinin mesajları seninle yorum yapa yapa zirve yaptı. :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
  • Harika
Reactions: Sherlock