✍️ Aserat Forumda 7. Yılında ✍️

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060

Forumumuzun emektar, eğlenceli, sevdiği dizileri oldukça savunan, her fırsatta konusunu açan ve sevmediği dizilerden ise lafını esirgemeyen arada sinir bozucu olan ve çalışkan yöneticisi @Aserat forumda 7. Yılında :Z

Foruma kattığı katkılardan dolayı teşekkür eder daha nice nice kaliteli konular ve eğlenceli mesajlar dileriz :Z

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,611
Puanı
1,061
20210808_123410.jpg

• Güldürdün
Reactions: Aserat and Dosi

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061

Forumumuzun emektar, eğlenceli, sevdiği dizileri oldukça savunan, her fırsatta konusunu açan ve sevmediği dizilerden ise lafını esirgemeyen arada sinir bozucu olan ve çalışkan yöneticisi @Aserat forumda 7. Yılında :Z

Foruma kattığı katkılardan dolayı teşekkür eder daha nice nice kaliteli konular ve eğlenceli mesajlar dileriz :Z

Teşekkürler canım iyi ki varsın. Hediyelerim de çok güzel. :Z Ama Burcu'lu videoyu daha önce başka yerde de hediye etmiştin hatırladım şimdi. :A

Tebrik ederim @Aserat . Nice yıllara 😊
Teşekkürler. :D

Evet sana bu kadar uzun süre nasıl katlanabildiğime ben de şaşırdım. :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Teşekkürler canım iyi ki varsın. Hediyelerim de çok güzel. :Z Ama Burcu'lu videoyu daha önce başka yerde de hediye etmiştin hatırladım şimdi. :A

Teşekkürler. :D

Evet sana bu kadar uzun süre nasıl katlanabildiğime ben de şaşırdım. :A
Sende 2 kere hediye ettiklerine say :A
Konuyu açmam bile yeterli :A

• İlginç
Reactions: Aserat

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Forumdaki 7. Yılın Kutlu Olsun. :Z Daha nice güzel günlere inşallah. @Aserat :bhr: İlk hediyem Binnur Kaya 'nın, Hülya Avşar Show' da çalıştığı yıllardan. :A Diğeri ise Yabancı Damat ' tan . :Z

• Harika
Reactions: Aserat