♡ Forumumuzun Esprikolik Üyesi eskici 6. Yılında! ♡

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Farkımız tarzımız :A :A
Farkımız tarzımız :A :A

Listeye alacaksın tabi böyle kaliteli bir şarkıyı almaman ayıp olur ayrıca o şarkının içinde Tuğçe olmasa şarkı listeye bile giremezdi :A
@tolgab kızıyor listede sohbet edilmesine :A Buraya aldım seni :A
Ya sen kendini ne kandıriyorsun. Bilal her şarkısı ile listeyi gördü. iyi okumadın galiba zamanında Sıla'yı zirveden etti :A :Z
Benim pek sevmediğim şarkısı ile bile listeye giriş yaptı :A
En son Derdime Dermanım şarkısıyla listeye girmişti üstelik yokluğumda bile girmiş ve @dreamy yazmıştı, Dosi yok nasıl listede diye :Abir önceki şarkı Yak ilede yaktı ortalığı.
Haydi sana bye bye :A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
@tolgab kızıyor listede sohbet edilmesine :A Buraya aldım seni :A
Ya sen kendini ne kandıriyorsun. Bilal her şarkısı ile listeyi gördü. iyi okumadın galiba zamanında Sıla'yı zirveden etti :A :Z
Benim pek sevmediğim şarkısı ile bile listeye giriş yaptı :A
En son Derdime Dermanım şarkısıyla listeye girmişti üstelik yokluğumda bile girmiş ve @dreamy yazmıştı, Dosi yok nasıl listede diye :Abir önceki şarkı Yak ilede yaktı ortalığı.
Haydi sana bye bye :A
Ben lafımın arkasındayım daha önceki şarkılarını bilmem bu şarkıda Tuğçe olmasa zirveyi göremezdi listeye belki girerdi şimdi baktım da pek kayda değer şarkı yokmuş yokluktan girerdi ancak listeye yani sen Tuğçe'ye dua et :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Ben lafımın arkasındayım daha önceki şarkılarını bilmem bu şarkıda Tuğçe olmasa zirveyi göremezdi listeye belki girerdi şimdi baktım da pek kayda değer şarkı yokmuş yokluktan girerdi ancak listeye yani sen Tuğçe'ye dua et :A
Sonra kapakla gelecem. Merak etme :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Eski şarkılarını getirme bana Sıla'yı indirmiş falan filan ben bu şarkıdan bahsediyorum :A ayrıca Sıla'yı kimse zirveden indiremez :A
Ahada @tolgab ın yorumuyla Sıla'yı indirdiğini belirten yorum :A aa tam 00.00'da ekran resmi almışım :F küçük not; ilk haftasından 3. sırada girip, ikinci haftada zirveye geçti :Z
Screenshot_20190123-000012.png

Son düzenleme: