‘The Boys’un 2. Sezonundan İlk Tanıtım Yayınlandı! | Amazon

dreamy

Favori Üye
21 Temmuz 2016
10,963
8,236
710
20

Daha önce Preacher’ı dizi haline getiren Evan Goldberg ve Seth Rogen’in, yetişkinlere özel hazırladığı ve uyarladığı süper kahraman dizisi The Boys’un 2. sezonun ilk fragmanı yayınlandı.

Kendilerini kanunu korumaya adayan ve “The Boys” olarak adlandırılan bir grup insanın yozlaşmış süper kahramanlara karşı savaşını konu alan dizi, geçen yaz yayınlanan ilk sezonuyla büyük beğeni toplamıştı.

‘The Boys’ kadrosunda Antony Starr, Karl Urban, Jack Quaid gibi isimleri barındırıyor. Ayrıca yaratıcı kadrosunda Supernatural’in yaratıcısı Eric Cripke’yi görebilmek mümkün.

Tanıtım:

Son düzenleme:

dreamy

Favori Üye
21 Temmuz 2016
10,963
8,236
710
20
Evet muhteşemdi:Z kaptan amerika desenli kıyfeti olan süperman favorim oldu bile:A
Ben de yazın izlemiştim gerçekten çok kaliteli bir diziydi. IMDb’sinin hâlâ abartılı olduğunu düşünüyorum ama :A Favorim Deep. Sence son yaşananlardan sonra The Boys’a katılır mı dersin? :Z

• Harika
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
21 Temmuz 2012
62,917
35,672
1,060
A-Train’den iyidir yine :A

Bu arada video kaldırılmış. Gece hazırlamıştım konuyu ama farklı bir videoyla. Bugün silindiğini fark ettim bunu yükleyeyim dedim o da gitmiş keşke kontrol etseydim. :(
Yok kahramanlardan dediğimi beğendim. Gerisi fiyaskoydu:A 2.sezon bebeklerden devam ederse yeni kahramanlar gelir umarım:Z

• Güldürdün
Reactions: dreamy

The_Erinch

Favori Üye
24 Kasım 2019
8,106
8,616
590
Manisa
Bu dizi yozlaşmış siyasi iktidar ve içindeki derin konuları çok iyi içeriyor... ben çok ironik ve çarpıcı bulmuşdum ilk sezonu....