‘The Boys’un 2. Sezonundan İlk Tanıtım Yayınlandı! | Amazon

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,643
Puanı
710
D_33OqlXUAEugyJ-600x400.jpg

Daha önce Preacher’ı dizi haline getiren Evan Goldberg ve Seth Rogen’in, yetişkinlere özel hazırladığı ve uyarladığı süper kahraman dizisi The Boys’un 2. sezonun ilk fragmanı yayınlandı.

Kendilerini kanunu korumaya adayan ve “The Boys” olarak adlandırılan bir grup insanın yozlaşmış süper kahramanlara karşı savaşını konu alan dizi, geçen yaz yayınlanan ilk sezonuyla büyük beğeni toplamıştı.

‘The Boys’ kadrosunda Antony Starr, Karl Urban, Jack Quaid gibi isimleri barındırıyor. Ayrıca yaratıcı kadrosunda Supernatural’in yaratıcısı Eric Cripke’yi görebilmek mümkün.

Tanıtım:

Son düzenleme:

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,643
Puanı
710
Evet muhteşemdi:Z kaptan amerika desenli kıyfeti olan süperman favorim oldu bile:A
Ben de yazın izlemiştim gerçekten çok kaliteli bir diziydi. IMDb’sinin hâlâ abartılı olduğunu düşünüyorum ama :A Favorim Deep. Sence son yaşananlardan sonra The Boys’a katılır mı dersin? :Z

• Harika
Reactions: Forumdash

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,643
Puanı
710
Balık olan mı? Katılmasa da olur. Aşiri iticiydi:A
A-Train’den iyidir yine :A

Bu arada video kaldırılmış. Gece hazırlamıştım konuyu ama farklı bir videoyla. Bugün silindiğini fark ettim bunu yükleyeyim dedim o da gitmiş keşke kontrol etseydim. :(

• Güldürdün

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
A-Train’den iyidir yine :A

Bu arada video kaldırılmış. Gece hazırlamıştım konuyu ama farklı bir videoyla. Bugün silindiğini fark ettim bunu yükleyeyim dedim o da gitmiş keşke kontrol etseydim. :(
Yok kahramanlardan dediğimi beğendim. Gerisi fiyaskoydu:A 2.sezon bebeklerden devam ederse yeni kahramanlar gelir umarım:Z

• Güldürdün
Reactions: dreamy

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ahahah lezbiyen olmasından bahsediyorsun anladım. :A Bu arada video geri yüklenmiş konuyu güncelledim. :A
Evet ondan bhsettim. Hiç öyle düşünmemiştim. Süpriz oldu o sahne:A

Fragmandan bişey anlamadım. Aksiyon odaklı ama bu kadar çok olmaz muhtemelen:X

• Güldürdün
Reactions: dreamy

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Bu dizi yozlaşmış siyasi iktidar ve içindeki derin konuları çok iyi içeriyor... ben çok ironik ve çarpıcı bulmuşdum ilk sezonu....

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,643
Puanı
710
Evet ondan bhsettim. Hiç öyle düşünmemiştim. Süpriz oldu o sahne:A

Fragmandan bişey anlamadım. Aksiyon odaklı ama bu kadar çok olmaz muhtemelen:X
Kadın ilk göründüğü anda anlamıştım zaten. Yani Maeve’in yanına geldiği sahnede :A Alıştık artık. :A

• Güldürdün