Şu An Telefonunun Şarj Seviyesi % Kaç? 🔋📱

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,158
Puanı
1,061
Vay, benimki şu an 18 :A
Ben sabah 100 ile aldığımda akşam üstü yine takıyorum eğer evdeysem ama çalışıyorsam yaklaşık 24 saat gidiyor.
Forum genelde yiyor şarjımı sjjsjjsjs

Benim telefon yeni sayılır. Normal kullanımda 1-2 gün gider rahat. Eski telefon seninki gibiydi, gece takardım hep. :D

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Benim telefon yeni sayılır. Normal kullanımda 1-2 gün gider rahat. Eski telefon seninki gibiydi, gece takardım hep. :D
Bu yine iyi. En azından kendime şarjı götürmüyorum iş yerine. Benim bir önceki şarj şişmesi olmuştu 50 altına düştüğü hop birden 10 olurdu :A

En az 1 sene daha yeni telefon almam. Blackfriday bu sene işime yaramadı o konuda :A

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,158
Puanı
1,061
Bu yine iyi. En azından kendime şarjı götürmüyorum iş yerine. Benim bir önceki şarj şişmesi olmuştu 50 altına düştüğü hop birden 10 olurdu :A

En az 1 sene daha yeni telefon almam. Blackfriday bu sene işime yaramadı o konuda :A

O durumdan nefret ediyorum. Ne güzel %50 var derken öyle evden çıkıyorsun ve bitiveriyor. Yanında ṣarj taṣımak çok vahim bir durum, bende yapardım eski telefonda.

Dün Black Friday'e baktım ve kahroldum. Benim telefonun 256GB li olanı (benimki 512GB) baya indirimdeydi. :D

• Okudum
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,338
Puanı
1,060
Benimki 20 :A birazdan şarja takarım, bakalım bir sonraki şarja takmak ne zaman olacak.
Seninki kaç şu an? :A

%81 ṣuan :D bugün yeter yarın sabah takarım büyük ihtimal :D

Vay, benimki şu an 18 :A
Ben sabah 100 ile aldığımda akşam üstü yine takıyorum eğer evdeysem ama çalışıyorsam yaklaşık 24 saat gidiyor.
Forum genelde yiyor şarjımı sjjsjjsjs
İpad kullanırken az yaşamadım boyna serumla gezerdi. :A (Şarj kablosu)

Şarj şişmesi nedir? Emoji olmadığından ciddi bir şekilde soruyorum.

• Güldürdün
Reactions: Dosi