Şu An Hangi Şarkıyı Dinliyorsunuz? 🎧🎶🎵

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@Tolstoyevski Klibi izlemene gerek yok. Arka planda dinle bakalım. Farklı farklı çıkışları oluyor. Çok anlamadım şarkıyı ama bu kızın sesi güzel ilginç bir şarkı ama dinlemem fazla :A Yorum alalım :A

• Harika
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
@Tolstoyevski Klibi izlemene gerek yok. Arka planda dinle bakalım. Farklı farklı çıkışları oluyor. Çok anlamadım şarkıyı ama bu kızın sesi güzel ilginç bir şarkı ama dinlemem fazla :A Yorum alalım :A
Kadının sesi cidden çok güçlü, ileride kendini iyi noktalara atabilir eğer iyi bir menajerle çalışırsa. Şarkının sözleri ve klibi biraz zayıf kalmış ama evet, fakat amatörlük adına o kadarına bir şey diyemeyiz :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,603
Puanı
560
Ah tüh vah vah olmadı olmadı deme
Hadi hadi bir daha dene
Baktın yine olmadı sağlık olsun
Tüh vah vah olmadı olmadı deme
Hadi hadi bir daha dene

Ya kısmet bu sefer aşk olsun...

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,589
Puanı
1,060
Bu şarkı ruhani yolculuğa çıkmak için teşvik ilahisi gibi geliyor bana:bhr: Çöp'le kıyaslayamam çünkü çöp benim için gerçekten hande'nin çöp şarkılarından:A
Harikayı ilk cümlen için attım sadece. 12'den vurmuşsun gerçekten. Sadece tek dinleyişte bile ruh halini değiştiren cinsten. Hala da açar dinlerim. Hande'nin mimikleri de çok iyi. :bhr:

• Harika
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Harikayı ilk cümlen için attım sadece. 12'den vurmuşsun gerçekten. Sadece tek dinleyişte bile ruh halini değiştiren cinsten. Hala da açar dinlerim. Hande'nin mimikleri de çok iyi. :bhr:
Hareketlerini ezberlediğimden çok dikkatimi çekmemişti:A Senaryo ve şarkı bütünlüğünü bağdaştirmak için klibi izlemiştim:X Yoksa şarkı başlı başına klipsiz de harika:bhr: Leyla'yı da dinlemeni tavsiye ederim. O da böyle bir şarkı:X

• Harika
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,589
Puanı
1,060
Hareketlerini ezberlediğimden çok dikkatimi çekmemişti:A Senaryo ve şarkı bütünlüğünü bağdaştirmak için klibi izlemiştim:X Yoksa şarkı başlı başına klipsiz de harika:bhr: Leyla'yı da dinlemeni tavsiye ederim. O da böyle bir şarkı:X
Dinledim az önce ikinci partı çok vurucuydu beğendim ama kıymeti bilinememiş yine. 277 bin ne? :(

Pencere'nin de kıymeti bilinememişti. Millet Hande'ye slow yakıştırmıyor demek ki.