Şu An Hangi Şarkıyı Dinliyorsunuz? 🎧🎶🎵

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Oh şöyle ben de dinlemiş olayım bir, kulaklarım şenlensin en son gündüz dinledim. :bhr:

Bu arada garip bir takıntı: Kral Pop'un canlı yayınını açıp geçmişten bu şarkıyı arıyorum günde birkaç kere. :A
------

Hayatım Kaymış'ın ablası Doğum Günü'nü dinlemeden de olmaz şimdi. :bhr:

------

Öf bir kere dinledim mi kurtulamıyorum, 1 2 tane daha ŞBS, KOVK performansını dinlemeden çıkamam...

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,587
Puanı
1,060
Oh şöyle ben de dinlemiş olayım bir, kulaklarım şenlensin en son gündüz dinledim. :bhr:

Bu arada garip bir takıntı: Kral Pop'un canlı yayınını açıp geçmişten bu şarkıyı arıyorum günde birkaç kere. :A
------

Hayatım Kaymış'ın ablası Doğum Günü'nü dinlemeden de olmaz şimdi. :bhr:

------

Öf bir kere dinledim mi kurtulamıyorum, 1 2 tane daha ŞBS, KOVK performansını dinlemeden çıkamam...

Bu kadının neredeyse hiçbir şarkısını bilmiyorum. Ne ara piyasaya atıldı ya? :A

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Bu kadının neredeyse hiçbir şarkısını bilmiyorum. Ne ara piyasaya atıldı ya? :A
Aslında YouTube'da çektiği coverlarla falan ünlü olmuş, arkadaşlarının ısrarıyla. Ama bizim hatırlayamayacağımız bir O Ses macerası olmuş. Hakkında bilgi almak için Melek Davarcı olarak yazman gerekiyor. :A Ha bu arada fan olduğuma bakma daha Vursalar Ölmem'i hiç dinlemedim ama yavaş yavaş derinlere iniyorum. :bhr:

Hakkında detaylı bilgi için de şu videoyu izleyebilirsin müsait bir zamanında, çok hoş bir sohbetti. :A

• Beğendim
Reactions: kerem