Şokopop

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Bugün forumda anasayfada görünce merak ettim Demet-Hande videolarını izledim ama şak diye bitti. :A 3 video mu var sadece o konuyla ilgili? :A @xBUGRAx @dreamy

Demet’ten daha da soğumama sebep oldu. :A Hande’yi isminden vurması falan. :F Serdar Ortaç’ın da bakkal müziği olayını çok abartması. :F Tam bir şovmen. :A Gülşen de fenaymış cidden. :A :A

Hande harbiden müzik için çok çabalamış, izleyince fark ettim. :A

Huysuz Virjin’in olduğu kısımlarda baya güldüm keşke yine ekranda olsa. :(
Vardı da finali Şokopop finali bilet satıp parti yaparak yayınlayacaktı Hande Yener şikayet etmiş yayınlanmadı diye hatırlıyorum ya da yayınladı kaldırdı hemen. :A Gülben ve Seren'i de izle. :A
Saf ben ne yorum yapmışım... Bir yıldır ses seda yok demişim. :A Bilmiyordum Hande’nin yaptıklarını. :(
Hayrola’da da ikinci klibi çekip yapım şirketiyle anlaşmazlık yaşayınca yayınlayamamış. Cidden en zor zamanlarını geçirmiş kadın :F

2. bölümü de merak ediyorum ama çıkalı bir yıl olmuş hala ses seda yok Şokopop’tan. :(

• Güldürdün
Reactions: xBUGRAx and Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Saf ben ne yorum yapmışım... Bir yıldır ses seda yok demişim. :A Bilmiyordum Hande’nin yaptıklarını. :(
Ben de üzülmüştüm Hande’ye ama kaldırtmışsa ayıp etmiş. :A

En iyi seri hangisi Seren-Gülben mi Yıldız-Sezen mi. :A Ona göre ilk onu izleyeyim. :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Ya forumda görmüştüm birkaç kere, merak da ediyordum. :A Bugün de gördüm iyice merak ettim. :F Dersi falan salladım. :F Ama iyi oldu cidden kaçasım vardı dersten. :A

Şuan diğer videoları aşırı merak ediyorum ama bakmamak için tutuyorum kendimi. :F O kadar akıcı ki 3 video su gibi aktı. :A

Bir Bacının Anatomisi favorim ona başlarsan kalırsın ama bu dönem.:F

• Güldürdün
Reactions: Özgür

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Ben de üzülmüştüm Hande’ye ama kaldırtmışsa ayıp etmiş. :A

En iyi seri hangisi Seren-Gülben mi Yıldız-Sezen mi. :A Ona göre ilk onu izleyeyim. :A
Ben Seren - Gülben’i izlemedim, Yıldız - Sezen baya iyiydi finali de yayınlanmış hatta ama izlemeye fırsatım olmadı. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür