Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
seref-sozu.jpg

Yakında Show TV'de izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan 'Şeref Sözü' dizisinin fragmanı yayınlandı!

Yapımını Tims & B Productions'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan'ın oturduğu, senaryosunu Eda Tezcan'ın kaleme aldığı dizinin kadrosunda; Tolgahan Sayışman, Sude Güler, Hülya Darcan, Aras Aydın, Meltem Gülenç, Öykü Çelik, Umut Kurt ve Toprak Sağlam gibi isimler yer alıyor.

'Şeref Sözü' yakında Show TV'de! İşte tanıtım fragmanı:

• Harika
Reactions: Angelica

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Tanıtım güzel olmuş. Cevdet Mercan farkını konuşturmuş, görsel açıdan çok iyi görünüyor. Fragmanda birkaç detay dikkatimi çekti kıyafetlerle falan Hint dizisi gibi görünüyor. :A Eda Hoca Ay ve Güneş'in etkisinde kalmış sanırım hala. :A İşin şakası bir yana ses getirecek bir iş olacak bence.

• Beğendim
Reactions: Jonsnow

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,161
Puanı
1,060
Tims'in perşembe akşamı dolu. Kanalın pazar, cumartesi, pazartesi ve cuma akşamları dolu. Çarşamba ve salı ikilemi kalıyor. Bence salı olacak, çarşambaya Güldür Güldür Show gelir. :D

Hımm doğru söylüyorsun salı da dolu ama yani diğer kanallar için diyorum yinede kötü rating almaz :D

• Beğendim
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Hımm doğru söylüyorsun salı da dolu ama yani diğer kanallar için diyorum yinede kötü rating almaz :D
Salı reytingleri yüksek değil, geçen hafta en çok izlenen dizi Menajerimi Ara o da 4.75 reytingi yani... Şu an ses getiren bir yapım gelse +6/7 reyting alır. Salı akşamları kadın dizileri iyi iş çıkarıyor. 'Masumlar Apartmanı' avantajlı, ikinci bir yapım da ekmek yer o gün. :D

• Beğendim

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,161
Puanı
1,060
Salı reytingleri yüksek değil, geçen hafta en çok izlenen dizi Menajerimi Ara o da 4.75 reytingi yani... Şu an ses getiren bir yapım gelse +6/7 reyting alır. Salı akşamları kadın dizileri iyi iş çıkarıyor. 'Masumlar Apartmanı' avantajlı, ikinci bir yapım da ekmek yer o gün. :D

Masumlar apartmanı yükselir bence ya ama dediğin gibi en çok alan Menajerimi ara oldu edho var daha oda gelecek :D

• Beğendim
Reactions: Yiğitt

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Tanıtım çok güzel olmuş, görsel şölen resmen. Eee Cevdet Mercan olur da kötü mü olur? Salı akşamı ses getirir bu dizi. :X
Cevdet Mercan sektördeki en iyi yönetmenlerden biri bence. Dizinin dünyasını ayrı bir tasarlıyor, kuruyor. Umarım sonradan bırakmaz bu diziyi.

Baktığımızda kanalın 3 günü boş, ama bunun bir günü GGS'ye gidecek. İçlerinde en mantıklısı bence de Salı. Ama o kadar işin arasından kendisine pay çıkarır mı bilemiyorum, üstelik Tolgahan'ın 3 dizisi üst üste tutmamıştı. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Masumlar apartmanı yükselir bence ya ama dediğin gibi en çok alan Menajerimi ara oldu edho var daha oda gelecek :D
Masumlar Apartmanı günün kesin kazananı olur. Salı işleri arasında en farklı iş abla. YouTube'a yüklenen bölüm 5.5M izlenmiş, kanal bol bol tekrarını verdi. Yarın çift haneli rakamları bile görebilir.

• Beğendim