Şeniz ve Ceren'in Sonu! (Zalim İstanbul - 38. Bölüm)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@serhatt la @sokak sanati na da böyle bir son düşünüyorum :A totalin dibi olmasaydı sokak şeysi yerine @denizz19 daha iyi olurdu böyle bir son için :A

Gördüğüm en saçma sahnelerden biri. O karar yüksekten düşüp ikiside ölmez bence. Birinin sakatlanması lazım en kötü ihtimalle. Ayrıca Şeniz niye dirildi. Doktoru falanda mı kandırdı. Keşke gerçekten yatalak olup direkt araba ile üzerine gitseydi. Berbat bir sahne. Böyle bi sonu haketmiyorum. Olmaz:D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Gördüğüm en saçma sahnelerden biri. O karar yüksekten düşüp ikiside ölmez bence. Birinin sakatlanması lazım en kötü ihtimalle. Ayrıca Şeniz niye dirildi. Doktoru falanda mı kandırdı. Keşke gerçekten yatalak olup direkt araba ile üzerine gitseydi. Berbat bir sahne. Böyle bi sonu haketmiyorum. Olmaz:D

Şeniz ilk düştüğü yerden ölmedi ama buradan düşünce öldü, saçmaydı orası. :A İkisi de böyle bir ölümü hak etmiyordu. :( Hatta Şeniz hepsini öldürseydi...

• Beğendim
Reactions: sokak sanati

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
İkinci sezonun en iyi sahneleri arasında ilk üçte yer alacak bir sahneydi. Ceren'i bilmem ama Şeniz böyle ölmeyi hak etmiyordu. Daha farklı olabilirdi.

Hatta Şeniz ölmese hepsini öldürse daha iyi olurdu. :(

• Beğendim
Reactions: Turkuazz