FF Şaka Maka Forumun Yıllardır Eğlenceli Bir Yer Olduğu Gerçeği

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Öyle yani.. 2012'den beri 6 senedir takip ettiğim FavoriForumum/Fav10'un her zaman eğlenceli bir ortamının olduğu, insanın yüzünü gülümsettiği, keyifli geyik muhabbetlerinin yapıldığı ve yıllardır bunların bazen azılıp bazen çoğalsa da hep devam ettiği gerçeği gün gibi ortadadır. Ne diyelim nazar değmesin!

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,521
Puanı
1,060
Dediklerinin hepsine katılıyorum canım,amin nazar değmesin :bhr:

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Çekirdek aile gibi çok fazla aktif insan yer almadığı için yer alanlarında birbiriyle çok rahat anlaşabildiği için Fav10 bir başka. Tabi FavoriForumum zamanları bu kadar eğlenceli ve samimimiydi o konuda tam bir muallağım, o zamanlar çok keskin ve sonu gelmeyen tartışmalar forumun her yerini esir alıyordu. :F

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Çekirdek aile gibi çok fazla aktif insan yer almadığı için yer alanlarında birbiriyle çok rahat anlaşabildiği için Fav10 bir başka. Tabi FavoriForumum zamanları bu kadar eğlenceli ve samimimiydi o konuda tam bir muallağım, o zamanlar çok keskin ve sonu gelmeyen tartışmalar forumun her yerini esir alıyordu. :F
Şu an tartıştığımız tek şey bunun kası mı daha fazla yoksa şunun mu :F @serhatt @Yiğitt @mrt-06 @DarkLegenD @HachiKo @Dosi @Çiğdem- @xemrexxx

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
@xemrexxx sayesinde şu an forum böyle oldu zaten :A Forumun atası o :bhr:
Sen adi bir adamsın. Buraların kralı benim. Biat et!

Z3EO9k.gif

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,117
Puanı
1,061
Ay hep hayal ettiğim en büyük sorunumuz bu olsun duası kabul olmuş. :F Zamanında @xemrexxx ne konular açardı gözümüz gönlümüz açılırdı. :J:A @Çiğdem-

@xemrexxx sayesinde şu an forum böyle oldu zaten :A Forumun atası o :bhr:

Parlak parlak diye söylenen ve herkese yayan @xemrexxx ama forumu kaslı erkeklerle ben ve vakti zamanında Polyanna vardı. İkimiz tanıştırdık. :A:F
ben başkayım ama en son @xBUGRAx ve tipine bakmadan sapıtan @denizz19 bile parlakçı oldu her perşembe meleklerin aşkını izleyip dizi bitiminde soğuk duş alıyorlar:A