Netflix Şahmaran - Dizi Yorumları

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Sahte yorumlar yada 1 bölüm izleyip devamını izlemeden yapılan yorumlar bence elbette beğenmeyebilirler saygı duyarım ama sahte ve sadece 1 bölüm izleyip yorum yapan daha çok bence
------

Evet dün tamamladım ben :D
Başka dizi tamamla desem hayatta tamamlamazsın bak isteyince tamamlayabiliyormuşsun. :D geçmişte çok dedim dizileri tamamla diye hep sonra dedin :D falan :D neyse sağlık olsun ablam :D

• Güldürdün
Reactions: Angelica

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
6. BÖLÜM YORUMLAMAM (az önce bitirdim)

Cihan götürdü arabayla birden Şahsu'yu. Cihan psikopat biri gibi. Bölüm tempolu idi çok. :D

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
katiliyorum.

diger yandan, 1 yildiz veren uyeler den birin de , - sinematografi'yi beceremiyorlar, hollywood veya avrupalilar yapsinlar - minvalin de acik cagrivari bir satira denk geldigimde sahsen sasirdim.

dizi baslamadan evvel, sahmaran dizisine dair eklemis oldugum ilk mesajim da ben sahsen ozellikle sinematograf'in ismini yazdim. yon thomas.
# kendisine dair gecmis bazi onemli ses getiren islerinden de ornekler sunmustum-proje ozelinde isin mutfagin da gozume ilisen isime denk geldigimde.
dolayisiyla- imdb dolayli ilk bahsini ettigim goruntu konusu satirina denk geldigimde bayagi sasirmistim...

son radde de toplam ise bakinca,bence ''sanati ozelinde'' cok iyi bir tercih yapilmis.

kendisi disinda, projeye imza atan yonetmenin de, -bence- cok iyi bir secim oldugunu ''umur turagay'' , diziye, hikaye disinda, baslamak istememin iki begendigim ismin ayni projede yer aliyor olmasi yuzunden dizi izle listeme eklemistim.

oyunculuklar olarak bu isten once,
# burak deniz'in en begendigim isi olan ; yarim kalan asklar performansi, sahmaran da nasil bir performans verecegini heyecanla beklememe vesile olmustu.

# serenay'in tek izledigim is ; medcezir... oyunculugu disinda, sesi ve diksiyonunu begeniyorum.

# mert'i yali capkini dizisi dolayli. -onu cok acik bence.

sahmaran genel anlamda farkli bir is oldu. acikcasi toplam kac sezon surer merak ediyorum... @cokiyitvci 3 konusuluyorsa -cok iyi bence.

uzun bir mesaj oldu afedersiniz arkadaslar.

iyi seyirler dilerim.
3 sezon fazla aslında bu dizi için. 2 ideal. :D Bakalım cidden 3 olacak mı? İddia bu yönde idi.

• Beğendim
Reactions: Dante

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
56 ülke :oley:

Ekli dosyalar

• 48C12EA2-19FE-4B12-8973-5925A70D0D7E.jpeg
    48C12EA2-19FE-4B12-8973-5925A70D0D7E.jpeg
    119.2 KB · Hit: 3

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
7. BÖLÜM YORUMLAMAM (23.44'de bitirdim)

Yine çok iyiydi. Cihan'ın babası çok tuhaf biri. Onda bir şeyler var. Kesin öbür bölüm Şahsu ve Maran birlikte olurlar Sezon Finali çünkü. :D

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Imdb puanları kesinlikle dizinin kalitesini yansıtmıyor. Çoğu kişinin izlemeden puanladığına eminim. Neyse ki orada ki puanları dikkate aldıklarını düşünmüyorum.

secquin

Favori Üye
Reaksiyon puanı
205
Puanı
164
Dizi bana göre netflix Türkiyenin en fiyasko işiydi.Çok sıkıcı, konular arası geçişin gereksiz ağır olması ve senaryonun çok zayıf kalması bu kadroya kesinlikle yakışmadı.Sezonu zarzor bitirdim diyebilirim.Bana hiç hitap etmeyen bir iş olmuş. 👎

• İlginç
Reactions: xemrexxx

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
8. BÖLÜM YORUMLAMAM (1. sezon finali) (DÜN GECE İZLEDİM)

Çok iyiydi. Anlatılışı dizinin süperdi. Sonunda beraber oldular. 2. Sezon bir tık daha iyi olmalı senaryo. Son kısımlar heyecan dolu idi. :D @Angelica

• Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,838
Puanı
1,060
8. BÖLÜM YORUMLAMAM (1. sezon finali) (DÜN GECE İZLEDİM)

Çok iyiydi. Anlatılışı dizinin süperdi. Sonunda beraber oldular. 2. Sezon bir tık daha iyi olmalı senaryo. Son kısımlar heyecan dolu idi. :D @Angelica

Sonunu güzel bağladılar bakalım diğer sezonlar ne olacak

• Harika
Reactions: cokiyitvci