İyi ki Doğdun İlker Kaleli!

elvissman

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
9
Puanı
4
Kim istemiş ondan tiyatral oynamasını. Ben orjinalini izledim hiçte gerek yokmuş öyle oynamasına. Zaten kavga sahnelerinde yeteneğini konuşturmuş. Orjinalinde adam bam bam kavga ediyor İlker bey daha bacağını kaldıramıyor.:F
Sırf ilker kaleli yi gömeyim diye konuşurken mantıktan sapmaya başladın. Oyle oynamasını senarist ister, yönetmen ister. Yüz kişilik ekip. İlker Kaleli görev almiyor sadece sette.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Sen onca yıllık oyuncuya hakaret et, 2 günlük birinin sana hakaret etmesi kanıksa. Ne güzel Türkiye be... ( ayrıca hakaret etmedim, demogoji yapma)

Boş insan sana iltifat gibi geldi sanırım. Öncelikle şu üslup problemini aşıp benden özür dilemelisin çünkü beni tanımıyorsun bile. Ayrıca ben İlker Kaleli'ye değil İlker Kaleli'nin oyunculuğuna laf ettim ki zaten eleştirilmek için ekranlarda. Beğenilmek yada beğenilmemek için. Anlatabildim mi?

elvissman

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
9
Puanı
4
Boş insan sana iltifat gibi geldi sanırım. Öncelikle şu üslup problemini aşıp benden özür dilemelisin çünkü beni tanımıyorsun bile. Ayrıca ben İlker Kaleli'ye değil İlker Kaleli'nin oyunculuğuna laf ettim ki zaten eleştirilmek için ekranlarda. Beğenilmek yada beğenilmemek için. Anlatabildim mi?
Ilksr kaleli nin boyunu bosunu eleştirseydin belki özür dileyebilirdim. Ki ozur dileyecek bir durum yok ortada. Nasil senin fikirlerin var benim de var. Ben fan oluyorsam sen de hater'sın..

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Sırf ilker kaleli yi gömeyim diye konuşurken mantıktan sapmaya başladın. Oyle oynamasını senarist ister, yönetmen ister. Yüz kişilik ekip. İlker Kaleli görev almiyor sadece sette.

Yaa senarist bile yoktu ilk bölüm neyin derdindesin. Yönetmen kendisi çevirmiş. Dizinin senaristi yoktu direk kopyala yapıştır yapmışlar dizinin ilk bölümünü. Aynısını oynasa bile yetermiş. Mıçmıç ağlamadan yalvarma sahnesi fiyasko. TV'den Hande Erçel'in ağlama sahneleri daha iyi.

elvissman

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
9
Puanı
4
Ayrıca fan tutumu sergilemiyorum. İlkerden İyi oyuncular var Turkiye'de kabul. Ama asla Beren Saat değil.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ilksr kaleli nin boyunu bosunu eleştirseydin belki özür dileyebilirdim. Ki ozur dileyecek bir durum yok ortada. Nasil senin fikirlerin var benim de var. Ben fan oluyorsam sen de hater'sın..

Fiziki özellikleri ile dalga geçmek bize göre değil. Sen yapıyorsan böyle bi şey o senin kabalığın. Biz bize sunulan oyunculuğunu eleştiririz ki bu çok doğal. Fikrini boş insan demeyecek ifade etmen daha iyi olurdu.

elvissman

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
9
Puanı
4
Yaa senarist bile yoktu ilk bölüm neyin derdindesin. Yönetmen kendisi çevirmiş. Dizinin senaristi yoktu direk kopyala yapıştır yapmışlar dizinin ilk bölümünü. Aynısını oynasa bile yetermiş. Mıçmıç ağlamadan yalvarma sahnesi fiyasko. TV'den Hande Erçel'in ağlama sahneleri daha iyi.
Ya tamam her dedigine eyvallah. Ama onlarca projede rol almış, çoğu sahnede döktürmüş bir adamın oyunculuğuna 2 dakikalık sahnede kötü demek, o karara varmak neyin kafası?

elvissman

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
9
Puanı
4
Fiziki özellikleri ile dalga geçmek bize göre değil. Sen yapıyorsan böyle bi şey o senin kabalığın. Biz bize sunulan oyunculuğunu eleştiririz ki bu çok doğal. Fikrini boş insan demeyecek ifade etmen daha iyi olurdu.
Ağlamasiyla dalga geçiyorsun, fiziki özellikleriyle dalga geçemiyorsun. Ne temiz kalp...

elvissman

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
9
Puanı
4
1 haftalık üyelik mevzusunu da açığa kavusturayim. Ben zaten surekli bu siteye geliyordum, haberleri falan okumak icin. Madem geliyorum üye olayım dedim. 1 haftalık üyeye bu kadar baskı yapıyorsanız gidebilirim. İki lafınızdan biri bu çünkü.

elvissman

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
9
Puanı
4
Sahneyi izledim sahnenin starı kesinlikle Ayşegül. Poyraz'ın ne numarası var bu sahnede.:(
Beren'i överek biraz yumuşattın beni:X
Ben sana ilker'in di caprio gibi oynadığı sahneyi de bulsam bir kılıf uyduracaksın. Anladim fikirlerin sabit kalacak. Ama dediğim gibi bir adama gömerken iki dakikalık şeyle değerlendirme yapma. Karşına farklı düşünceler çıkarsa da şaşırma.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ya tamam her dedigine eyvallah. Ama onlarca projede rol almış, çoğu sahnede döktürmüş bir adamın oyunculuğuna 2 dakikalık sahnede kötü demek, o karara varmak neyin kafası?
Ağlamasiyla dalga geçiyorsun, fiziki özellikleriyle dalga geçemiyorsun. Ne temiz kalp...

Genel olarak beğenmiyorum zaten. O attığım sahne en dip sahneydi.
Yalnız orada İlker değil Poyraz yada Akif öğretmen ağlıyor. İlker onları canlandırıyor. Tabi ki ağlasa yada gülmesini eleştiririz.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ben sana ilker'in di caprio gibi oynadığı sahneyi de bulsam bir kılıf uyduracaksın. Anladim fikirlerin sabit kalacak. Ama dediğim gibi bir adama gömerken iki dakikalık şeyle değerlendirme yapma. Karşına farklı düşünceler çıkarsa da şaşırma.

İlker konusunda ilk tartıştığım kişi sen değilsin sonda olmayacaksın. Bana göre kötü oyuncu ve eleştiririm. Bak yukarıda bi arkadaş Beren için Donuk demiş. Buda eleştiridir. Herkes eleştirir önemli olan dozu.

Geçen hafta 1 üye yine senin gibi üye olup bana hakaret ettiği için öyle bi muhabbet geçti. Seninle alakası yok durumun. Beren sever birine İlker'e rağmen katlanırız:D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

elvissman

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
9
Puanı
4
İlker konusunda ilk tartıştığım kişi sen değilsin sonda olmayacaksın. Bana göre kötü oyuncu ve eleştiririm. Bak yukarıda bi arkadaş Beren için Donuk demiş. Buda eleştiridir. Herkes eleştirir önemli olan dozu.

Geçen hafta 1 üye yine senin gibi üye olup bana hakaret ettiği için öyle bi muhabbet geçti. Seninle alakası yok durumun. Beren sever birine İlker'e rağmen katlanırız:D
Eleştiriye ben de her zaman varım inan bana. Ama gönderiye bir girdim. En kötü oyuncu falan yazmışsın. Ben sosyal medyayı çok sık kullanırım. İlker Kaleli ye gelen tepkilerin çoğu olumlu. Yaptığı dizilerin aldığı reytinglerden de belli zaten. O yüzden altın kirlenmez diye bir söz var.

Diğer mevzuyu bilmiyorum. Bana negatif gelen muhabbetlere her zaman muhalefet olacağım. Küfür ve hakaret kullanmadan...

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
  • Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Adamın doğum günü konusunda doğum günü dışında her şey konuşulmuş. :(

Mutlu yıllar. :bhr: Başarıların daim olsun. :Z
Şu adam neden kendini harcıyor @Bully doğru düzgün bir diziye sokamadın şu adamını :A @Forumdash @dreamy @MasacRE @Maskeli Fedai @xemrexxx @sokak sanati

Saçma sapan bir dizide oynuyor şuan zaten virüs olmasa yayından halkımız kaldırdıcaktı diziyi imzalar toplanmıştı :A @xBUGRAx @mrt-06 @Aserat
Yine saçmalıyorsun. :A Dizi o kadar iyi reyting alıyor Çarşamba gününde, kaldırılma yok yani. :A İnsanlar tepki gösterdi ama sonra duruldu her şey asıl hikayeyi görünce. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
TV'den uzak dursun yeter benim için. Dijitalde iyiyidi:A
Adamın doğum günü konusunda doğum günü dışında her şey konuşulmuş. :(

Mutlu yıllar. :bhr: Başarıların daim olsun. :Z
Yine saçmalıyorsun. :A Dizi o kadar iyi reyting alıyor Çarşamba gününde, kaldırılma yok yani. :A İnsanlar tepki gösterdi ama sonra duruldu her şey asıl hikayeyi görünce. :A
İşşiz adam öyle söylemiyordu 17 Osman alıyor 7 siz insan utanıp kendi gider :A :A :A @Bully

• Güldürdün
Reactions: Bully

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Eleştiriye ben de her zaman varım inan bana. Ama gönderiye bir girdim. En kötü oyuncu falan yazmışsın. Ben sosyal medyayı çok sık kullanırım. İlker Kaleli ye gelen tepkilerin çoğu olumlu. Yaptığı dizilerin aldığı reytinglerden de belli zaten. O yüzden altın kirlenmez diye bir söz var.

Diğer mevzuyu bilmiyorum. Bana negatif gelen muhabbetlere her zaman muhalefet olacağım. Küfür ve hakaret kullanmadan...

Beren'e gelen yorumlarda genelde olumlu ama olumsuz yorumda var. İlker'de aynı. Neyse aynı. Elbette olumsuz yorum olacak önemli olan dediğin gibi küfür ve hakarete varmadan savunmak.:)

Sadece negatif değil sana pozitif gelen durumlarada yorum yazmalısın. Anlaşabildiğimize sevindim.:X