İyi ki Doğdun İlker Kaleli!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,997
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
İyi ki doğdun İlker Kaleli!

EXr2bk5WkAkxXqF

Bugün 'Kayıp Şehir', 'Poyraz Karayel', 'Dip' gibi dizilerde rol alan ve şu sıralar FOX'ta ekrana gelen 'Öğretmen' dizisinde canlandırdığı Akif Öğretmen karakteri ile öne çıkan yakışıklı ve başarılı oyuncu İlker Kaleli'nin doğum günü...

11 Mayıs 1984'de dünyaya gelen yakışıklı oyuncu İlker Kaleli, bugün 36 yaşına girdi.

Biz de Fav10.net ailesi olarak yakışıklı oyuncuya nice mutlu ve sağlıklı seneler diliyoruz.​

• Harika
Reactions: Angelica

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Geçen hafta da Burcu Biricik'in doğum günüydü her gün pırtlak gibi yeni konu açılacağını bilsem onu açardım ben de. Eskiden ara sıra açılması daha özel yapıyordu sanki. :( Neyse nice mutlu yıllar. :Z

• Beğendim
  • Harika
Reactions: Özgür and serhatt

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Geçen hafta da Burcu Biricik'in doğum günüydü her gün pırtlak gibi yeni konu açılacağını bilsem onu açardım ben de. Eskiden ara sıra açılması daha özel yapıyordu sanki. :( Neyse nice mutlu yıllar. :Z
Ben de sırf bu yüzden bugün Aslı Enver'i açmadım. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Bu arada @Emre Ozansoy Forumun en çalışkan üyesi. Tavrım sana değil. Forumda en güncel en doğru haberlerin senden geldiğini herkes görüyor. Böyle konular açarak hem kendi kaliteni hemde forumun kalitesini düşürmemen için önerdim:bhr:
Senin konunda olduğu için biraz sana karşı olmuş gibi oldu kusura bakma. Dün açana da ondan önce ki gün açana da söyledim ben bunu. Genele söyledim yani sana değil.:X

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,997
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bu arada @Emre Ozansoy Forumun en çalışkan üyesi. Tavrım sana değil. Forumda en güncel en doğru haberlerin senden geldiğini herkes görüyor. Böyle konular açarak hem kendi kaliteni hemde forumun kalitesini düşürmemen için önerdim:bhr:
Senin konunda olduğu için biraz sana karşı olmuş gibi oldu kusura bakma. Dün açana da ondan önce ki gün açana da söyledim ben bunu. Genele söyledim yani sana değil.:X

Teşekkür ederim dediklerin için... :bhr:

Sorun yok benim için, biliyorum ne için dediğini. :)

• Harika
Reactions: sokak sanati

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Dün ilk defa ben de açayım dedim, bana da mı laf geldi şimdi. :ppp::A