İvana Sert'in Yerine Meryem Uzerli

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,865
Puanı
1,061
Beyaz Show'u Avrupalı Türklerle buluşturmak için Avrupa turnesine çıkan Beyazıt Öztürk kadrosunu yenilemeye karar verdi.Geçtiğimiz yıl İvana Sert, Bengü, Kubat, Fettah Can ve Murat Dalkılıç ile Avrupa'ya giden Beyaz bu sene tüm kadrosunu değiştirdi.

İvana Sert'in yerine Meryem Uzerli'yi kadroya dahil etmek isteyen Beyaz şunları söyledi:
Bu yurt dışı turnelerinde Uzerli’nin Almanya kültürü çok fazla olduğu için ondan da destek alabiliriz. Meryem’le yakında konuşacağım”
@destere @Çiğdem- @Nisa @gizem ak @ABAY_06 @mrt-06 @ABAY_06 @sokak sanati @Bully @yatutarsa @denizz19 @MelankoliK @Yiğitt @Harunnn60 @vadikızı @cookies @*YıldırıM*
meryem-uzerli_9009.jpg

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
meryem çok kötü günler geçirdi kolay değil bunun şakası
olmaz gülmekte olmaz
Bence çok da fazla kötü gün geçirmedi o çıktı diye dizinin reytingleri düşsseydi orada kaç kişi işsiz kalıcaktı bunlarıda hesaba katmak lazım kendisini düşünüp gitmesi yanlış heleki saçma bir bahane ile tamam bende seviyorum ama yaptığı yanlış ve her zaman da dile getirilicek yani bunu kolay kolay kimse unutmaz.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,329
Puanı
1,060
Bence çok da fazla kötü gün geçirmedi o çıktı diye dizinin reytingleri düşsseydi orada kaç kişi işsiz kalıcaktı bunlarıda hesaba katmak lazım kendisini düşünüp gitmesi yanlış heleki saçma bir bahane ile tamam bende seviyorum ama yaptığı yanlış ve her zaman da dile getirilicek yani bunu kolay kolay kimse unutmaz.
saçma falan değil meryem haklıydı b urda dizi çalışma saatleri uzun kız dayanamadı
özel hayatı konusunda psikolojik anlamda kötü günler geçirdi bir adam sevdi
yanlış adamdı hamile kaldı adam istemediği çocuğunu kendi başına büyütüyor meryem
haklıydı dayanamadı kız gitti haklıydı kesinlikle

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
saçma falan değil meryem haklıydı b urda dizi çalışma saatleri uzun kız dayanamadı
özel hayatı konusunda psikolojik anlamda kötü günler geçirdi bir adam sevdi
yanlış adamdı hamile kaldı adam istemediği çocuğunu kendi başına büyütüyor meryem
haklıydı dayanamadı kız gitti haklıydı kesinlikle
Gerekçe tükenmişlikse haklılık göremiyorum ,tek çalışan o değil diğer oyuncular neden bırakıp gitmemiş acaba sorarım ? Yanlış adamsa o onun suçu herkese güvenilmeyceğini bilmeliyidi adam kalkmış birde 3 milyonunu almış kadının herneyse yanlış yaptı diyelim sen neden yarı yolda bırakıyon tamam karnın belirgin olana kadar bekle ama sonra çek git ben doğru bulmuyorum .

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,329
Puanı
1,060
Gerekçe tükenmişlikse haklılık göremiyorum ,tek çalışan o değil diğer oyuncular neden bırakıp gitmemiş acaba sorarım ? Yanlış adamsa o onun suçu herkese güvenilmeyceğini bilmeliyidi adam kalkmış birde 3 milyonunu almış kadının herneyse yanlış yaptı diyelim sen neden yarı yolda bırakıyon tamam karnın belirgin olana kadar bekle ama sonra çek git ben doğru bulmuyorum .
durumları bilmiyorsun bence yorum yapma oyuncuya göre değişiyor meryeme
bir çok oyuncu destek verdi çalışma saatleri onu yordu bir de özel hayat olunca
kız kaçtı tabii almanyaya almanyada yaşamış biri kolayca güvenir bilmeden yorum yapma

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
durumları bilmiyorsun bence yorum yapma oyuncuya göre değişiyor meryeme
bir çok oyuncu destek verdi çalışma saatleri onu yordu bir de özel hayat olunca
kız kaçtı tabii almanyaya almanyada yaşamış biri kolayca güvenir bilmeden yorum yapma
Sen neden kadını savunuyon anlamadım gitti burada bilmek veya bilmemekten daha ziyade akıllıca davranmak gerekir, akıllı olan birisi de onun yaptığının yanlış olduğunu dile getirir Türkiyenin dizi şartları belli bunu bilerek bu sektöre giriyorsan tükendim demiyeceksin işini adam gibi yapacaksın , bu sonradan değişen bir durum değil oynadı şöhreti kazandı Türkiyede belirli bir kesimin gözüne girdi sonra neymiş tükendim yok öyle dava ,Bu çalışma şartları meryeme özel değil yıllardır böyle evet diğer oyuncular destek verir anaca destekde kalır kimse gıgını çıkaramaz ,Niye almanyanda yaşayanlar saf değil ya çabuk güvenip çocuk yapsın o kendi suçu evlenmeden çocuk yapmasaymış !

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,329
Puanı
1,060
Sen neden kadını savunuyon anlamadım gitti burada bilmek veya bilmemekten daha ziyade akıllıca davranmak gerekir, akıllı olan birisi de onun yaptığının yanlış olduğunu dile getirir Türkiyenin dizi şartları belli bunu bilerek bu sektöre giriyorsan tükendim demiyeceksin işini adam gibi yapacaksın , bu sonradan değişen bir durum değil oynadı şöhreti kazandı Türkiyede belirli bir kesimin gözüne girdi sonra neymiş tükendim yok öyle dava ,Bu çalışma şartları meryeme özel değil yıllardır böyle evet diğer oyuncular destek verir anaca destekde kalır kimse gıgını çıkaramaz ,Niye almanyanda yaşayanlar saf değil ya çabuk güvenip çocuk yapsın o kendi suçu evlenmeden çocuk yapmasaymış !
ben kimseyi savunmuyorum evet meryem uzerli hayranıyım ama kız almanyada
yetişmiş ben meryeme özel demedim demek istediğim meryem türkiyenin çalışma
saatlerini bilmiyordu ilk kez türkiyede bir dizide oynuyordu yoruldu ne olacak psikolojik
durumlar ortaya çıktı kız aşık oldu güvendi karşısındaki erkek erkek olsaydı oda
hamile kalmazdı kilolu diye kadını aşağılıyorsan zayıfla diyorsan erkek değilsindir
meryem aşık olmuş güvenmiş ama yanlış adama oda evlenmeden çocuk sahibi
olmak istemezdi kız beraber olmak istememiş ama karşısında erkek olacak adam
birşey olmaz diye kandırmış kızı hamile kalıncada bıraktı kızı ne yapacaktı masum
bebeği aldırsaymıydı öldürsemiydi kendi suçu değil karşındaki erkek denen adamın
suçu kız bile bile hamile bırakmasaydı hep kadınların suçu demi erkeğin suçu yok

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
ben kimseyi savunmuyorum evet meryem uzerli hayranıyım ama kız almanyada
yetişmiş ben meryeme özel demedim demek istediğim meryem türkiyenin çalışma
saatlerini bilmiyordu ilk kez türkiyede bir dizide oynuyordu yoruldu ne olacak psikolojik
durumlar ortaya çıktı kız aşık oldu güvendi karşısındaki erkek erkek olsaydı oda
hamile kalmazdı kilolu diye kadını aşağılıyorsan zayıfla diyorsan erkek değilsindir
meryem aşık olmuş güvenmiş ama yanlış adama oda evlenmeden çocuk sahibi
olmak istemezdi kız beraber olmak istememiş ama karşısında erkek olacak adam
birşey olmaz diye kandırmış kızı hamile kalıncada bıraktı kızı ne yapacaktı masum
bebeği aldırsaymıydı öldürsemiydi kendi suçu değil karşındaki erkek denen adamın
suçu kız bile bile hamile bırakmasaydı hep kadınların suçu demi erkeğin suçu yok
Bu konu şuan ki girdiğimiz konuyla yakından veya uzaktan hiç alakası yok ama şöyle devam edeyim ; Meryem Uzerli bir Alman vatandaşı gibi yetiştiği için evliliğe önem vermedi, kadın beraber olmasaydı ne hamile kalırdı nede başka şey kendi hatası tamamen, Adam akıllı dursaydı başına hiçbirşey gelmezdi ayrıca kadına kilolu diyen kim ya o nerden çıktı? konu abuk sabuk biryere gelmiş ,Ivana veya meryem gibi kırık türkçesi olan insanlar daha çok sempatik geldi belki burda Meryemi Ivanadan daha çok severim ama yaptığı yanlışlarada kalkıp doğru diyecek kadar da aptal değilim ,Kadın baktı tutuluyorum sessiz sedasız tükenmişilk bahanesiyle kaçtı gitti yapımcı toplayamasaydı senaryoyu ne olcaktı meryemi düşündüğün kadar bence azcıkda diğer kişileri düşün, Şimdi ben yapımcı olsam hayatta teklifte bulunmam ne malum ileride benide yarı yolda bırakmayacağı bugün bebeğinin ardına saklanır bahanem buydu der ertesi gün başka bir bahane bulur yine tükenir.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,329
Puanı
1,060
Bu konu şuan ki girdiğimiz konuyla yakından veya uzaktan hiç alakası yok ama şöyle devam edeyim ; Meryem Uzerli bir Alman vatandaşı gibi yetiştiği için evliliğe önem vermedi, kadın beraber olmasaydı ne hamile kalırdı nede başka şey kendi hatası tamamen, Adam akıllı dursaydı başına hiçbirşey gelmezdi ayrıca kadına kilolu diyen kim ya o nerden çıktı? konu abuk sabuk biryere gelmiş ,Ivana veya meryem gibi kırık türkçesi olan insanlar daha çok sempatik geldi belki burda Meryemi Ivanadan daha çok severim ama yaptığı yanlışlarada kalkıp doğru diyecek kadar da aptal değilim ,Kadın baktı tutuluyorum sessiz sedasız tükenmişilk bahanesiyle kaçtı gitti yapımcı toplayamasaydı senaryoyu ne olcaktı meryemi düşündüğün kadar bence azcıkda diğer kişileri düşün, Şimdi ben yapımcı olsam hayatta teklifte bulunmam ne malum ileride benide yarı yolda bırakmayacağı bugün bebeğinin ardına saklanır bahanem buydu der ertesi gün başka bir bahane bulur yine tükenir.
beraber oldu diye meryemin suçu kız kendi anlattı beraber olmak istemedim
kadına kilolu diyen kızının babası can ateş bey kilolusun zayıfla demiş oda
zayıflamış ama yine beğenmedi dedi beraber olmak istememiş birşey olmaz
dyince can bey beyde denmez ona oda güvenmiş beraber olmuş beraber oldu
sadece suçlu o değil ben doğru yaptı demedim yanlış ama kız aşık olmuş başka
açıklaması yok yapımcısını üzdüğünü falan biliyordu çaresi kalmadı gitti almanyaya
kendi hatası falan değil aşık olmak güvenmek suçmu karşısında erkek doğru
dursaymış beraber olmasaymış öyle bi rşey olmaz demekle olmuyormuş demiş
meryemde varsa hata can ateş beydede var bebeği istememiş aldır demiş kıza
bu ne dir ya erkek erkekliğini bilecek kadında kadınlığını meryemin kesinlikle suçu yok

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
beraber oldu diye meryemin suçu kız kendi anlattı beraber olmak istemedim
kadına kilolu diyen kızının babası can ateş bey kilolusun zayıfla demiş oda
zayıflamış ama yine beğenmedi dedi beraber olmak istememiş birşey olmaz
dyince can bey beyde denmez ona oda güvenmiş beraber olmuş beraber oldu
sadece suçlu o değil ben doğru yaptı demedim yanlış ama kız aşık olmuş başka
açıklaması yok yapımcısını üzdüğünü falan biliyordu çaresi kalmadı gitti almanyaya
kendi hatası falan değil aşık olmak güvenmek suçmu karşısında erkek doğru
dursaymış beraber olmasaymış öyle bi rşey olmaz demekle olmuyormuş demiş
meryemde varsa hata can ateş beydede var bebeği istememiş aldır demiş kıza
bu ne dir ya erkek erkekliğini bilecek kadında kadınlığını meryemin kesinlikle suçu yok
Meryemin suçu var yapımcıya açıklama yapmamış pır diye uçmuş gitmiş ))) bu bahsettiğin bambaşka bir dünya evet Canında suçu vardır ama o beni bağlamaz beni dizinin oyuncusu herneyse bu sohbet gerçekten muhabbete döndü ,konunun müsait olmayışı nedeniyle daha fazla birşey demiyorum anlayan anladı bence...