TVen İtiraf Ediyoruz 90.Bölüm - Konuk: Yiğitt

Gündem olmak istemiş olabilirler, saniyesinde konuyu görmelerine rağmen 1.5 saat sonra yazmak tabi ki iyi niyet değildir. Okuyan okudu zaten.

Gelecek program @Dosi'yi almayı düşünüyorum zaten, hem cevap verir her şeye.
Forum kapanır
hiç girmeyeyim o topa

@xdragxx 'ın Şu programına konuğum bu hafta. İsteyen anonim olmadan cesur bir şekilde istediği soruyu sorsun. Ben de cevap veririm 🤗
Korkakca anonim ayağına yatan yorumları hiç kaale almadım bu zamana kadar

Gündem olmak istemiş olabilirler, saniyesinde konuyu görmelerine rağmen 1.5 saat sonra yazmak tabi ki iyi niyet değildir. Okuyan okudu zaten.
Evet konu açıldı ve 5 sayfa beklendi bunu görebiliyorum.. En başından kaldır dense kaldıracaktım ve kimse de görmeyecek, polemik olmayacaktı.

Reactions: Yiğitt
Ben bu konuyu yeni görüyorum, sorgu odası yeni formatı mı bu? 😱 @xdragxx ne zaman konuk alıyorsun beni?

Reactions: Dosi and xdragxx
Yok ben de vazgeçtim zaten.

Reactions: Dosi

Bu bahsettiğin 3. kişilerin adının geçtiği itirafları, programı yayınlanmadan önce o 3. kişilerin onayına sunsan ve "sizin adınızın geçtiği bir soru gelmiş, programa konuk olan kişinin bu sorulara cevap vermesi sizin için de uygun mudur?" desen böyle bir şey olmazdı zaten ve yine o 3. kişiler onaylarsa yayınlasan senin de bu mesajı yazmana gerek kalmazdı zaten.

Ortam çok gergin fakat ciddi ciddi boş koltuk var mı yönetimde?

Bu fikrini tanıtım konusunda söyleseydin keşke, aklıma gelmedi..

Fakat gelen talep doğrultusunda hemen kaldırıyorum demiştim, özellikle 5 sayfa beklemenizi gerçekten anlayamadım.

En başından söyleseniz konudan kaldırırdım ve kimse de görmezdi.

Reactions: Yiğitt
Bölümü beğendin mi, ben olursam kaos olur dedim az buçuk yarattım gibi? Daha iddialı itiraflar gelseydi keşke.
Beğenimi attım. Ben okuyunca başta ne yazsam diye düşündüm ve yorumları doğru anlamak için defalarca okudum. Bir soru vardı hoşuma gitmeyen ama ben daha belirtmeden silinmiş zaten. O olayın perde arkası farklıydı diye olmaması taraftarıyım.
Ben de geçen hafta dedim, yiğit varsa sakin geçmez diye