TVen İtiraf Ediyoruz 90.Bölüm - Konuk: Yiğitt

Polemiklere dahil olmak istemiyorum ama geçen hafta da belirtmiştim, bu bir forum programı itiraflar yazılırken 3.kişiler de olabilir bu çok normal bir durum.. Üstüne "rahatsız olunan itirafları anında kaldırıyorum" diye belirttim. Buradan bir mağduriyet veya kaos yaptın çığırtkanlığı yapılması hoş değil.. Görüldüğü gibi kaldırıldı, en başından yayınlanan bu itiraflarda, adı geçen kişiler konuda gözüküyordu, hemen "kaldırabilirsin" demek yerine 5 sayfa bekleyip programın linç edilmesi mi doğru olan? Gerçekten çok ilginç bir durum.
Gündem olmak istemiş olabilirler, saniyesinde konuyu görmelerine rağmen 1.5 saat sonra yazmak tabi ki iyi niyet değildir. Okuyan okudu zaten. :X

Gelecek program @Dosi'yi almayı düşünüyorum zaten, hem cevap verir her şeye. :A
Forum kapanır :A hiç girmeyeyim o topa :A
@xdragxx 'ın Şu programına konuğum bu hafta. İsteyen anonim olmadan cesur bir şekilde istediği soruyu sorsun. Ben de cevap veririm 🤗
Korkakca anonim ayağına yatan yorumları hiç kaale almadım bu zamana kadar

Gündem olmak istemiş olabilirler, saniyesinde konuyu görmelerine rağmen 1.5 saat sonra yazmak tabi ki iyi niyet değildir. Okuyan okudu zaten. :X
Evet konu açıldı ve 5 sayfa beklendi bunu görebiliyorum.. En başından kaldır dense kaldıracaktım ve kimse de görmeyecek, polemik olmayacaktı.

• Beğendim
Reactions: Yiğitt
@xdragxx 'ın Şu programına konuğum bu hafta. İsteyen anonim olmadan cesur bir şekilde istediği soruyu sorsun. Ben de cevap veririm 🤗
Ben bu konuyu yeni görüyorum, sorgu odası yeni formatı mı bu? 😱 @xdragxx ne zaman konuk alıyorsun beni? :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and xdragxx
Yok ben de vazgeçtim zaten. :D

• Beğendim
Reactions: Dosi
Polemiklere dahil olmak istemiyorum ama geçen hafta da belirtmiştim, bu bir forum programı itiraflar yazılırken 3.kişiler de olabilir bu çok normal bir durum.. Üstüne "rahatsız olunan itirafları anında kaldırıyorum" diye belirttim. Buradan bir mağduriyet veya kaos yaptın çığırtkanlığı yapılması hoş değil.. Görüldüğü gibi kaldırıldı, en başından yayınlanan bu itiraflarda, adı geçen kişiler konuda gözüküyordu, hemen "kaldırabilirsin" demek yerine 5 sayfa bekleyip programın linç edilmesi mi doğru olan? Gerçekten çok ilginç bir durum.

Bu bahsettiğin 3. kişilerin adının geçtiği itirafları, programı yayınlanmadan önce o 3. kişilerin onayına sunsan ve "sizin adınızın geçtiği bir soru gelmiş, programa konuk olan kişinin bu sorulara cevap vermesi sizin için de uygun mudur?" desen böyle bir şey olmazdı zaten ve yine o 3. kişiler onaylarsa yayınlasan senin de bu mesajı yazmana gerek kalmazdı zaten.

Sherlock'a kötü bir şey diyen yok ki. Şu an ortamı kışkırtıp gündem olmaya çalışan senmişsin gibi geliyor bana. Kendimi üstte göreceğim bir şey yok, ben o isimle konuşmuyorum zaten. SGAT ile de konuşmuyordum, kendisi gelip bir adım attı ve konuştum, barışmama rağmen yüzüne de söyledim. :D Yönetime girmek için böyle şeylere gerek yok, Ozan'a söylersen alır zaten malum boş yerler çok. :D
Ortam çok gergin fakat ciddi ciddi boş koltuk var mı yönetimde? :A

Bu bahsettiğin 3. kişilerin adının geçtiği itirafları, programı yayınlanmadan önce o 3. kişilerin onayına sunsan ve "sizin adınızın geçtiği bir soru gelmiş, programa konuk olan kişinin bu sorulara cevap vermesi sizin için de uygun mudur?" desen böyle bir şey olmazdı zaten ve yine o 3. kişiler onaylarsa yayınlasan senin de bu mesajı yazmana gerek kalmazdı zaten.
Bu fikrini tanıtım konusunda söyleseydin keşke, aklıma gelmedi..

Fakat gelen talep doğrultusunda hemen kaldırıyorum demiştim, özellikle 5 sayfa beklemenizi gerçekten anlayamadım. :)

En başından söyleseniz konudan kaldırırdım ve kimse de görmezdi.

• Beğendim
Reactions: Yiğitt
Bölümü beğendin mi, ben olursam kaos olur dedim az buçuk yarattım gibi? Daha iddialı itiraflar gelseydi keşke. :A
Beğenimi attım. Ben okuyunca başta ne yazsam diye düşündüm ve yorumları doğru anlamak için defalarca okudum. Bir soru vardı hoşuma gitmeyen ama ben daha belirtmeden silinmiş zaten. O olayın perde arkası farklıydı diye olmaması taraftarıyım.
Ben de geçen hafta dedim, yiğit varsa sakin geçmez diye :A