TVen İtiraf Ediyoruz 83.Bölüm

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Normalde bu konuya cevap yazmıyorum çünkü itirafların çoğunu benzer kişilerin yaptığını ve bu kişilerin çoğunun kötü kalpli insanlar olduğunu düşünüyorum. Ama hakkımda o kadar yalan yanlış şeyler yazılmış ki, ilk ve belki de son kez cevap vermek istedim.

Bana "Yönetici Değerlendirme Anketi" isimli konudan beri atılan bir iftira var. O iftiraya cevap vermek istedim. Bugüne kadar forum içerisinde hiç küfür etmedim, ne yönetim ortamında, ne de forum içerisindeki herhangi bir konuda. Ki etmiş olsam bırak yönetimde yer almaya devam etmeyi, muhtemelen ban yemiştim. Küfür söz konusu olduğu zaman ceza verildiği bilinen bir şeyken, hala bu şekilde iftira atılması gerçekten komik.

Malum üye ve aldığı cezalar hakkında gerekli açıklamayı @bazinga yapmış zaten. Üzerine söz söylemeye gerek yok.

Forumda en az muhabbet etmiş olduğum insanlardan birisi @ozgur2113, yönetime dönmesine çok sevdiğimi kendisine de söyledim o ayrı. Objektif kararlar aldığına da düşünüyorum ama bugüne kadar kendisi ile bırakın ittifak yapmayı, sohbet etmişliğimiz bile çok çok azdır. Dolayısı ile "ittifak yapıyorlar" lafı da iftiradan öteye gidememiş oluyor.

Foruma geri dönmemin sebebi burada bulunan ve gerçekten sevdiğim, değer verdiğim insanlar. Kendilerini biliyorlar zaten, söylememe gerek yok. Utku beyciğim (@MasacRE) ve @Dosi hanımın etkileri bir tık daha büyük dönmemde tabii, orası ayrı. Ve sayın Gs'li dostum... @Maskeli Fedai Ki foruma dönerim dönmem, bu kimseyi alakadar etmez. Bu ne saçma bir isyandır...

Yönetime geri alınma sebebimi "Yönetici Değerlendirme Anketi" konusuna bakarak görebilirsiniz, orada 3-5 kişi değil tüm forum oy kullandı. İftira atmanıza, "ona buna yalvardı", "ayaklarına kapandı" falan demenize gerek yok. Mantık, matematik ve istatistik önemli.

Teşekkürler, iyi günler...

Ekli dosyayı görüntüle 72496
Şerlok beyciğim herkes 1 tane itiraf gönderebilir diye bir sınırlama olmadığına göre durum apaçık ortada zaten. Seninle derdi olan sadece buraya yazmıyor sonuçta, diğer konularda da bir şekilde kendini belli ediyor. E bu kişilerin kimler olduğu da belli olduğuna göre sana karşı bu kadar çok gibi görünen itirafların aslında ne kadar az kişiden çıktığı belli oluyor. Yani hiç kafaya takmaya değecek bir durum yok. Forumdaki bir azınlık hariç herkes senden memnun, sen de rahat ol ve bizle goygoya devam et :A

• Harika
Reactions: Sherlock

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Şerlok beyciğim herkes 1 tane itiraf gönderebilir diye bir sınırlama olmadığına göre durum apaçık ortada zaten. Seninle derdi olan sadece buraya yazmıyor sonuçta, diğer konularda da bir şekilde kendini belli ediyor. E bu kişilerin kimler olduğu da belli olduğuna göre sana karşı bu kadar çok gibi görünen itirafların aslında ne kadar az kişiden çıktığı belli oluyor. Yani hiç kafaya takmaya değecek bir durum yok forumdaki bir azınlık hariç herkes senden memnun rahat ol :A
Yalnız tatlım benim benim itirafımda kendi adım var zaten, kendisine özel olarak da yazdım. Hiçbiri gizli değil ya da ilk kez burada görmüyor. Bizler kimsenin arkasından iş çevirmeyiz, TAK TAK TAK yüzüne söyleriz. :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Yalnız tatlım benim benim itirafımda kendi adım var zaten, kendisine özel olarak da yazdım. Hiçbiri gizli değil ya da ilk kez burada görmüyor. Bizler kimsenin arkasından iş çevirmeyiz, TAK TAK TAK yüzüne söyleriz. :A
Kendi adına doğru söylüyorsun ama diğer itiraflar anonim sonuçta işte :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Programın amacı o zaten, yapılabilir anonim itiraflar. Bunda anormal bir durum yok. Sonuçta bizler de arkamızdan iş çevrildiğini görmüyoruz, en son suratımıza çarpılıyor. Aynı hesap :A
Yapsınlar itiraf canım yapmasınlar diyen yok, sadece itiraflar burada göründüğü kadar çok değil yani onu belirtmek istedim herkes göndermiyor buraya itiraf :A

• Güldürdün

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Şerlok beyciğim herkes 1 tane itiraf gönderebilir diye bir sınırlama olmadığına göre durum apaçık ortada zaten. Seninle derdi olan sadece buraya yazmıyor sonuçta, diğer konularda da bir şekilde kendini belli ediyor. E bu kişilerin kimler olduğu da belli olduğuna göre sana karşı bu kadar çok gibi görünen itirafların aslında ne kadar az kişiden çıktığı belli oluyor. Yani hiç kafaya takmaya değecek bir durum yok. Forumdaki bir azınlık hariç herkes senden memnun, sen de rahat ol ve bizle goygoya devam et :A

Yine mantığınızla konuşmuşsunuz Utku beyciğim, teşekkür ediyorum tüm övgüleriniz için. :A Goygoya ve sıvaya devam. :A

Malum görseli hak ediyor bu mesajınız... :A

72497

• Harika

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yapsınlar itiraf canım yapmasınlar diyen yok, sadece itiraflar burada göründüğü kadar çok değil yani onu belirtmek istedim herkes göndermiyor buraya itiraf :A
Algı operasyonu yapan 3-4 üye var forumda, onların işi dediğin gibi. Genelde üzerime oynuyorlar falan, bu sıralar yine üzerimize oynuyorlar ama başarılı olamayacaklar. Eyyy diye başlayasım geldi :F

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Algı operasyonu yapan 3-4 üye var forumda, onların işi dediğin gibi. Genelde üzerime oynuyorlar falan, bu sıralar yine üzerimize oynuyorlar ama başarılı olamayacaklar. Eyyy diye başlayasım geldi :F
Hahah birbirimizden farklı 3-4 kişiyi düşünsek de aynı fikirdeyim ben de evet :A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
  • Güldürdün
Reactions: MEnes and Sherlock

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Ya bu sokak sanatı olayı ne? Mazur görün, olayı bilmiyorum konuşulanları anlamak için soruyorum.
Yanlış bilmiyorsam 1.5-2 yıl önce müthiş bir ego ve kibir patlaması yaşadı arkadaş. :A Ondan önce tatlı, yanakları sıkılası bir adamdı. :A Artık entrika, kaos, nefret, kin, düşmanlık gibi kelimeleri forumun arama kısmına yazınca sonuç olarak sokak sanatı çıkıyor karşımıza. :A

• Güldürdün
Reactions: alperuz and Aserat

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yanlış bilmiyorsam 1.5-2 yıl önce müthiş bir ego ve kibir patlaması yaşadı arkadaş. :A Ondan önce tatlı, yanakları sıkılası bir adamdı. :A Artık entrika, kaos, nefret, kin, düşmanlık gibi kelimeleri forumun arama kısmına yazınca sonuç olarak sokak sanatı çıkıyor karşımıza. :A
Senin kadar tatlış olamaz tatlım. En azından tatlılıktan bu evreye dönmüş, sen hiç dönemedin hep o son cümlende saydığın sıfatları karşıladın. Kendisi forumun büyük emektarı olup, yöneticilik yapıp emekli olarak adını tarihe yazdırdı. Sen şu an gitsen kimse bile hatırlamayacak, farkınız tarzınız aşkım. :bhr:

• İlginç
Reactions: DarkLegenD

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
İtiraf 2. Ortak kararla alınıyor bütün cezalar. Öyle 2-3 kişinin oyuyla değil kesinlikle. Sokak sanati banlanırken de tüm cezalar oylandı ve hiç aksi oy gelmedi hatırladığım kadarıyla. Çok net hakaretler vardı mesajlarında ve çok fazlaydı, ceza puanı da 7'yi geçince banlandı.

İtiraf 3. Emreemreu yıllarca forumun haber yükünün hatrı sayılır kısmını taşımış bir üye. 7.5 sene önce foruma geldiğimde de süper mod'du ve adaletli, saygılı kararlarıyla hep takdir toplamıştır. Tanımıyorsanız biraz zaman verin.

İtiraf 9. Vatani görevdeydim, o yüzden forumda yoktum son 1 sene. Daha önceki dönemde haber konularımla foruma katkım olmuştur. Haftalarca konu sayılarında ilk iki sıradan inmedim. Yönetimden çıkarılsaydım bir şey demezdim ama yine de.
Ceza aldırma tehditleri alenen iftira. Nasıl bu kadar rahat iftira atabiliyorsunuz.

İtiraf 27. Bu konuda haklılık payı var yazanın. Gereksizdi o mesaj. Ama muhtemelen sokak sanati'ni bu eleştiriyi yazandan daha önceden tanıyorum. Foruma ilk geldiğinde çok saygılıydı herkese karşı, özelden de yakın muhabbetimiz vardı. Son 1 aya kadar da bu hep böyle devam etmiştir. Hiç tartışmamız olmamıştır. Son ayda ise çok fazla hakaret etmeye başladı. Neredeyse her 2 mesajından biri kışkırtıcı ve ya hakaret içerikli mesajlardı ve bu yüzden ban aldı.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Senin kadar tatlış olamaz tatlım. En azından tatlılıktan bu evreye dönmüş, sen hiç dönemedin hep o son cümlende saydığın sıfatları karşıladın. Kendisi forumun büyük emektarı olup, yöneticilik yapıp emekli olarak adını tarihe yazdırdı. Sen şu an gitsen kimse bile hatırlamayacak, farkınız tarzınız aşkım. :bhr:
Canımı sıktın. :mad: sokak sanatı bey foruma kattıklarını son zamanlarda eritip çöplüğe atmıştır. :A Forumdaki bölünmeyi, kaostan ve nefretten beslenmeyi kendisi başlatmıştır, büyütmüştür, geliştirmiştir. :A Kendisinin son 2 yıldaki tek katkısı İtiraf Ediyoruz programına malzeme vermesidir. :A

• Olmamış

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
İtiraf 2. Ortak kararla alınıyor bütün cezalar. Öyle 2-3 kişinin oyuyla değil kesinlikle. Sokak sanati banlanırken de tüm cezalar oylandı ve hiç aksi oy gelmedi hatırladığım kadarıyla. Çok net hakaretler vardı mesajlarında ve çok fazlaydı, ceza puanı da 7'yi geçince banlandı.

İtiraf 3. Emreemreu yıllarca forumun haber yükünün hatrı sayılır kısmını taşımış bir üye. 7.5 sene önce foruma geldiğimde de süper mod'du ve adaletli, saygılı kararlarıyla hep takdir toplamıştır. Tanımıyorsanız biraz zaman verin.

İtiraf 9. Vatani görevdeydim, o yüzden forumda yoktum son 1 sene. Daha önceki dönemde haber konularımla foruma katkım olmuştur. Haftalarca konu sayılarında ilk iki sıradan inmedim. Yönetimden çıkarılsaydım bir şey demezdim ama yine de.
Ceza aldırma tehditleri alenen iftira. Nasıl bu kadar rahat iftira atabiliyorsunuz.

İtiraf 27. Bu konuda haklılık payı var yazanın. Gereksizdi o mesaj. Ama muhtemelen sokak sanati'ni bu eleştiriyi yazandan daha önceden tanıyorum. Foruma ilk geldiğinde çok saygılıydı herkese karşı, özelden de yakın muhabbetimiz vardı. Son 1 aya kadar da bu hep böyle devam etmiştir. Hiç tartışmamız olmamıştır. Son ayda ise çok fazla hakaret etmeye başladı. Neredeyse her 2 mesajından biri kışkırtıcı ve ya hakaret içerikli mesajlardı ve bu yüzden ban aldı.
İftira mı atıyorum? Bunu ben sana yazsam kışkırtıcı verip beni banlayacaksınız, sen yazınca güllük gülüstanlık mı oluyor? Neden kendinde suç aramıyorsun, kimlerin dolduruşuna geldin merak ediyorum açıkçası. Senle aram iyiydi, geceleri kaynatır, sohbet ederdik. Ne oldu, neden tavır aldın bana karşı? Ne yaptım sana ben çok merak ediyorum, herkesin duvarına bir şeyler yazarken paylaşırken benle geldiğinden beri tek kelime konuşmadın? Bir sorunun varsa gelip yazabilirdin, istemeden kalbini mi kırdım? Sen niye kinlendin bilmiyorum fakat düşman kesilip bu hallere düşmen hiç hoş değil, kendini çok yanlış tanıtıyorsun ya da bazılarının lafıyla tavır almaya başladın. Başka açıklama bulamıyorum.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Canımı sıktın. :mad: sokak sanatı bey foruma kattıklarını son zamanlarda eritip çöplüğe atmıştır. :A Forumdaki bölünmeyi, kaostan ve nefretten beslenmeyi kendisi başlatmıştır, büyütmüştür, geliştirmiştir. :A Kendisinin son 2 yıldaki tek katkısı İtiraf Ediyoruz programına malzeme vermesidir. :A
En azından malzeme veriyor, senin hiçbir şeyini görmedik. İnşallah sen de kıskanmayı bırakıp o evrelere gelebilirsin, sana da yakışır bölüp geliştirmek falan. Gömlek tam oturur tatlışım :A

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
En azından malzeme veriyor, senin hiçbir şeyini görmedik. İnşallah sen de kıskanmayı bırakıp o evrelere gelebilirsin, sana da yakışır bölüp geliştirmek falan. Gömlek tam oturur tatlışım :A
Beni böyle sev. :bhr: Bu halimle bile bir bölümde hakkımda 2-3 tane itiraf yapılmıştı. :A Fitne-fesatçı olsam dağıtırım bu programı. :A

• Güldürdün