TVen İtiraf Ediyoruz 83.Bölüm

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Öncelikle ellerine sağlık @Ahmed :love1:

Forumda yeniyim, ama niye herkes birlik olmak yerine gruplar halinde takılıyor? Ben dışardan misafir olarak baktığımda güzel bir ortam vardı. Bu itirafları gördükçe üzüldüm... Herkes birbirine haklı veya haksız kin gütmüş, gerçekten üzüldüm...

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
@Ahmed ellerine sağlık. Hak verdiğim itiraflae var :D Birde ***** bunları okurken küfür gibi algılıyorum sesli güldüm. :A

Üzüldüğüm şey sokak sanatı artık yok. :( hala onun hakkında ağır yorumlar var. Gitti arkadaşlar gidenin arkasından konuşulmaz, ayıp.

• Güldürdün
Reactions: Ahmed

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
@Ahmed ellerine sağlık. Hak verdiğim itiraflae var :D Birde ***** bunları okurken küfür gibi algılıyorum sesli güldüm. :A

Üzüldüğüm şey sokak sanatı artık yok. :( hala onun hakkında ağır yorumlar var. Gitti arkadaşlar gidenin arkasından konuşulmaz, ayıp.
Onlar küfür değil miydi? Ben de oralara uygun küfür bulup okumaya çalışıyodum ya :F

• Güldürdün
Reactions: Harunnn60

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,292
Puanı
1,060
İtiraf 3 kim olduğunu iyi biliyorum aslında ama polemiğe çekemezsin beni. Gülüp geçeceğim sana sadece. :D

• Beğendim
Reactions: Billy Kane

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
İtiraf 5 neye dayanarak bunu yazmış anlamadım? Yiğit'in gitmesine üzüldüm, kendisine de gitme dedim ama kendi kararı.. Fakat ortada çöken bir durum yok, bu itiraf ben de dahil 12 yönetici arkadaşımın emeğine saygısızlıktır. Hiçbir konuda aksama, geç kilitme vs. durum olmadı. Sadece iki haftada ben 122 tane konuya moderasyon yapıp düzenledim, keza 4 ana bölümü düzenledim bu bölümlerde de 500'den fazla konu var. Bunu kim biliyor? Bunca dersimin arasında emek veriyorum ama...

İtiraf 22 ise beni gerçekten tanımamış bunu yapan arkadaş, hayatımda asla bir insana kibirle bakmamışımdır, hele ki itiraftaki "iğrenç" tanımı çok üzücü... Keşke beni reelde tanısaydın, çevreme sorsaydın ne kadar sevecen alçak gönüllü biri olduğumu görürdün.. Bu yaşıma kadar bir insana bile asla kibirle bakmadım ben vicdanen çok rahatım bu açıdan...

Sanırım bana itiraf gelmesi için programı bırakmam beklenmiş. :X

Emeğine sağlık canım @Ahmed.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,583
Puanı
1,061
@Yiğitt tebrik ederim anonim değil itirafların, itiraf yapacak kişi amacı sadece suyu bulandırmak değilse anonim yapmamalı.

Onun dışında resmen kaos çıkmış dengeler her an değişiyor forumda :eek: detaylı yorumu sonra yapacağım

Eline sağlık bebişim @Ahmed :X

• Beğendim
Reactions: alperuz and Yiğitt

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ne sokak sanatiymiş arkadaş. Kendisi bana “aptal, lafı bir yerlerinden anlayan insan, üç kuruşluk” derken, sürekli yarışmacımla ve benle uğraşırken neredeydiniz? Yine forumdan birine sen benim dışkım bile olamazsın diyecek kadar da üslupsuz konuşurken neredeydiniz? Üstelik benimle olan olay o kadar saçma ki, ortada hiçbir şey yokken, forumda kendisiyle iyi anlaşırken sırf Deniz’i savunduğum için bana hakaretler savuran kişi kendisi.

Şu an banlandıysa sivri dilini tutamadığı ve şuan bu iğrenç itirafları da yapan kankaları tarafından uyarılmadığı içindir. Hoş yönetimde olanlardan haberi olan biri kendisi. Yetiştirenler var ne de olsa. :)

Ya bu kadar gözünüz nasıl kör olabilir anlamıyorum. Hala koruyanlar var. Yetmezmiş gibi tehdit edenler var şimdi de. Gelsin de bi dar etsin bakalım.

Bu kadar iğrenç itirafları yapabilecek insanların bu forumda olduğuna inanmıyorum. Sokak sanati forumda olmamasına rağmen iyi çalışmış.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ne sokak sanatiymiş arkadaş. Kendisi bana “aptal, lafı bir yerlerinden anlayan insan, üç kuruşluk” derken, sürekli yarışmacımla ve benle uğraşırken neredeydiniz? Yine forumdan birine sen benim dışkım bile olamazsın diyecek kadar da üslupsuz konuşurken neredeydiniz? Üstelik benimle olan olay o kadar saçma ki, ortada hiçbir şey yokken, forumda kendisiyle iyi anlaşırken sırf Deniz’i savunduğum için bana hakaretler savuran kişi kendisi.

Şu an banlandıysa sivri dilini tutamadığı ve şuan bu iğrenç itirafları da yapan kankaları tarafından uyarılmadığı içindir. Hoş yönetimde olanlardan haberi olan biri kendisi. Yetiştirenler var ne de olsa. :)

Ya bu kadar gözünüz nasıl kör olabilir anlamıyorum. Hala koruyanlar var. Yetmezmiş gibi tehdit edenler var şimdi de. Gelsin de bi dar etsin bakalım.

Bu kadar iğrenç itirafları yapabilecek insanların bu forumda olduğuna inanmıyorum. Sokak sanati forumda olmamasına rağmen iyi çalışmış.
Bu yazının amacı neydi onu anlamadım, dün ne güzel konuştuk ve gülerek konudan ayrıldık. Ortada iğrençlik varsa benim yüzüme gülen, her gün konuştuğum isimlerin arkamdan iş çevirmesidir. Ortada iğrençlik varsa tarafsız olması gereken isimlerin kişisel hırslarını işlerine karıştırmasıdır. Ortada bir tehdit varsa onu yapanları da herkes biliyor, apaçık tehdit altında olduğumu ben de biliyorum. Benim sokak sanati'nin tavrını kabul etmediğimi zaten biliyorsun, benim tepkim 3-4 kişinin bir araya gelip farklı amaçları taşıması. Bunu da dün sana anlatmıştım, eğer ithamlarında bana gönderme varsa cevap vermek isterim. :)

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
  • Güldürdün
Reactions: xemrexxx

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ha ayrıca itiraf 4’e cevap olarak şunları söyleyeyim. Kimseyle ittifak kurduğum falan yok Deniz’le aram iyi diye bir şeyler uydurmuşsunuz ama bomboş bir şey. Kaldı ki @Yiğitt ile hiçbir sorunum yok. Neden onu göndermeye çalışayım?

8 yıldır forumdayım. Bu zamana kadar kimseyle sokak sanati ile olduğu gibi böyle büyük bir problemim olmadı. Herkesle iyi geçindim. Uzun süre yönetimde yer aldım. Şuanda da alıyorum. Ama hiçbir zaman kişisel problemlerimi yönetime katmadım bazıları gibi. Ben mod olmasaydım da o mesajların hepsini yine şikayet ederdim. Çünkü sokak sanatı bu sefer ciddi anlamda sınırını aşmıştı.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bu yazının amacı neydi onu anlamadım, dün ne güzel konuştuk ve gülerek konudan ayrıldık. Ortada iğrençlik varsa benim yüzüme gülen, her gün konuştuğum isimlerin arkamdan iş çevirmesidir. Ortada iğrençlik varsa tarafsız olması gereken isimlerin kişisel hırslarını işlerine karıştırmasıdır. Ortada bir tehdit varsa onu yapanları da herkes biliyor, apaçık tehdit altında olduğumu ben de biliyorum. Benim sokak sanati'nin tavrını kabul etmediğimi zaten biliyorsun, benim tepkim 3-4 kişinin bir araya gelip farklı amaçları taşıması. Bunu da dün sana anlatmıştım, eğer ithamlarında bana gönderme varsa cevap vermek isterim. :)
Hayır canım senle uzaktan yakından ilgisi yok. :bhr:

Beni hedef alan itiraflara yönelik ve bu banlanma olayıyla ilgili genel bir açıklama yapmak istedim. Bu olayı sanki ben ve yönetimdeki birkaç kişi bilerek yaptığımızı düşünenler var. Ama Ozan da demiş yönetimde ortak ve net bir şekilde ceza verilmesi yazıldı ve böyle bir karar alındı.

Dediğim gibi senle hiçbir alakası yok sadece bu olayın üzerime yıkılmasını istemiyorum. Ve yazdıklarımı anlamak isteyenler anlamıştır diye düşünüyorum.

• Beğendim
Reactions: Yiğitt

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Ha ayrıca itiraf 4’e cevap olarak şunları söyleyeyim. Kimseyle ittifak kurduğum falan yok Deniz’le aram iyi diye bir şeyler uydurmuşsunuz ama bomboş bir şey. Kaldı ki @Yiğitt ile hiçbir sorunum yok. Neden onu göndermeye çalışayım?

8 yıldır forumdayım. Bu zamana kadar kimseyle sokak sanati ile olduğu gibi böyle büyük bir problemim olmadı. Herkesle iyi geçindim. Uzun süre yönetimde yer aldım. Şuanda da alıyorum. Ama hiçbir zaman kişisel problemlerimi yönetime katmadım bazıları gibi. Ben mod olmasaydım da o mesajların hepsini yine şikayet ederdim. Çünkü sokak sanatı bu sefer ciddi anlamda sınırını aşmıştı.
Ya bu sokak sanatı olayı ne? Mazur görün, olayı bilmiyorum konuşulanları anlamak için soruyorum.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,583
Puanı
1,061

Zaten ittifaka bak ucubeler takımı resmen :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060

Senin isminin geçtiği şu ittifak itiraflarda benimde ismim geçiyordu sildirdim.. Hadi siz yönetimdesiniz ve o kişiyi banladınız, size laf atabilirlerde ben ne alaka ? Seninlede ortaklık kurup banlatmışım :F ama bu denli kimin saçmaladığınü tahmin etmek zor değil :D

Bir kere seninle forum dışı hiç sohbetim olmadı, forumda özelde bile hiç muhabbetim olmadı. Konularda arada yorumlaşıyoruz sadece :D
Bu aralar foruma girip konumu açip bir iki laflayıp çıkıyorum zaten :)

Yönetimde olmana çok sevindim çünkü ben zamaninda kaç kişiye yazdım beni rahatsız eden o mesajın silinmesi yönünde ama kimse kaale almamıştı. Sen ve @emreemreu yönetime girince şansımı denemek istedim çünkü yeni yönetime güveniyorum ve böyle düşünmektede haklıymışım. O mesajın silindiğini görmek sevindirdi. Madem konusu açıldı belirtmiş olayım minettimi.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Senin isminin geçtiği şu ittifak itiraflarda benimde ismim geçiyordu sildirdim.. Hadi siz yönetimdesiniz ve o kişiyi banladınız, size laf atabilirlerde ben ne alaka ? Seninlede ortaklık kurup banlatmışım :F ama kimin yaptığını biliyorum :D

Bir kere seninle forum dışı hiç sohbetim olmadı, forumda özelde bile hiç muhabbetim olmadı. Konularda arada yorumlaşıyoruz sadece :D

Yönetimde olmana çok sevindim çünkü ben zamaninda kaç kişiye yazdım beni rahatsız eden o mesajın silinmesi yönünde ama kimse kaale almamıştı. Sen ve @emreemreu yönetime girince şansımı denemek istedim çünkü yeni yönetime güveniyorum ve böyle düşünmektede haklıymışım. O mesajın silindiğini görmek sevindirdi. Madem konusu açıldı belirtmiş olayım minettimi.
Bu mesajınla beni hedef gösteriyorsun yalnız, yönetimden sadece ben ayrıldım. Sen bana ne zaman şunu siler misin vb. mesaj attın? Ya da bir isteğin oldu da ben mi kırdım? 'Yeni yönetim' çatısı altında iki üye geldi, iki üye de eskiden var olan isimler. Sanki tek sorumlu benmişim gibi bir mesaj yazmışsın, üzüldüm şu an bu mesaja. Böyle düşündüğünü bilmiyordum.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Senin isminin geçtiği şu ittifak itiraflarda benimde ismim geçiyordu sildirdim.. Hadi siz yönetimdesiniz ve o kişiyi banladınız, size laf atabilirlerde ben ne alaka ? Seninlede ortaklık kurup banlatmışım :F ama bu denli kimin saçmaladığınü tahmin etmek zor değil :D

Ha o yıldızlı yazılanlar sen misin. :D Ben küfür sandım onları. :eek:

Evet seninle sadece jeneriklerle geçmişe yolculuk ve Music Top10’da konuştuk. :D

Ve inan bana o mesaja aşırı sinirlendim. İyi ki şansını yeniden denemişsin. O zaman yönetimde kim vardı bilmiyorum ama öyle bir mesaj nasıl gözden kaçar ya da göz ardı edilir bilmiyorum. Çok ayıp. Silinmesini talep de ettim, iyi ki de silindi. :D

• Harika
Reactions: Dosi