Star İstanbullu Gelin - Dizi Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
cedric ve chenle alakalı aklıma fantazik fikirler düşürdün bir kere ben o dediğin sahneyi bulurum mutlaka :)
Güya büyüdüklerinde Cedrick tecavüz ediyormuş hamile kalıyormuş falan filan :F Ama ben bunları uydurma görüyorum sahne falan yok her çizgi filme tuhaf tuhaf sonlar icaat etmişler tom jerry intihar ediyormuş güya senin Sarı sapık adam escinsel oluyormuş bir sürü saçmalık :A :A :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
64,083
Puanı
1,060
biz hogathamla daha 18 inde hayatımızın baharında taze çiçekler gibiyiz misler gibi kokuyoruz kokutuyoruz çevremizi:)
bize çaldığınız karalar bir taraflarınızı karalar umarım :)
Körler sağırlar birbirini ağırlar züğürt tesellisi sizinki :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
Güya büyüdüklerinde Cedrick tecavüz ediyormuş hamile kalıyormuş falan filan :F Ama ben bunları uydurma görüyorum sahne falan yok her çizgi filme tuhaf tuhaf sonlar icaat etmişler tom jerry intihar ediyormuş güya senin Sarı sapık adam escinsel oluyormuş bir sürü saçmalık :A :A :A

bu sanırım dediğin sahne :)

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,284
Puanı
460
Çöpçüler Kralı @ozmoturk bile çözmüş 5 yıldır @xemrexxx çözemedi bir attığı her laf iftira :A :A :A
Yolcu yolunda gerek, hadi yallah diğer tarafa :A

a363f292fa6d1755b7b7de6119457188.jpg

url

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,451
Puanı
1,061
:A:AEvde kalma diye birşey yokmuş bakk

Düşürseydi keşke. :A

Onların felsefesi bu :A

Körler sağırlar birbirini ağırlar züğürt tesellisi sizinki :A

bu sanırım dediğin sahne :)
nişanimiz var yarin :X herkesi bekleriz @kerem kudur:A @Dosi @Aserat @Billy Kane @Maskeli Fedai @Yiğitt @turkuazz @dreamy

Dq75jj0X4AAPCtb.jpeg