Star İstanbullu Gelin - Dizi Yorumları

Özge Borak bu dizide baya bir kendini geliştirdi.
Muhteşem fragman..

Bu kadın hep iyi oyuncuydu bence zaten. Küçük Kadınlardan sonra neden hiç drama oynamadı diye düşünüp duruyordum çünkü orada da şahaneydi. İyi ki dönmüş tekrardan dramaya.:X

Begüm'ün ne rahatsızlığı var da 7 günü kaldı? (b)

Hastaydı zaten diziye girdiğinde. Hastalığı yüzünden Faruk'a gelmişti ve şimdi ameliyat olacak. 7 gün sonra. Ameliyat başarısız geçebilir. Şansı çok çok az.:(

Bu kadın hep iyi oyuncuydu bence zaten. Küçük Kadınlardan sonra neden hiç drama oynamadı diye düşünüp duruyordum çünkü orada da şahaneydi. İyi ki dönmüş tekrardan dramaya.:X

Hastaydı zaten diziye girdiğinde. Hastalığı yüzünden Faruk'a gelmişti ve şimdi ameliyat olacak. 7 gün sonra. Ameliyat başarısız geçebilir. Şansı çok çok az.:(
Geçen yıl olsaydım garanti izlerdim bu işi, izleyemediğime üzüldüğüm üç diziden biri. :(

Komedide kötüydü baya ondan dedim. Aynen dramada güzel oynuyor.

Bu arada fragmanda Begümün Süreyya ile ilgili dediği dünyanın sanki kendi etrafında dönüyor gibi sanması bence baya doğru.

Geçen yıl olsaydım garanti izlerdim bu işi, izleyemediğime üzüldüğüm üç diziden biri. :(

Bende tüm bölüme bakmıyorum arada bakıyorum. Baya iyi oyunculuklar var:bhr:

Komedide kötüydü baya ondan dedim. Aynen dramada güzel oynuyor.

Bu arada fragmanda Begümün Süreyya ile ilgili dediği dünyanın sanki kendi etrafında dönüyor gibi sanması bence baya doğru.

Süreyya iyi hoşta arada çok boş olaylara karışıyor.:(

Bu hafta ki fragmanlar şahane. Begüm olayı iyi işlenecek gibi. Birde ölürse Begüm 13-14 reyting alır dizi. :D

osmanı konaktan attılar zaten konaktayken az gözüküyordu şimdi hiç gözükmüyor
senarist niye osman diye bir karakter olduğundan haberi yok
murat bade evlenir aşk sahnelerini gösterir
burcu osmanı göstermez eminim yeter artık 😡

başka dizide olsa begüm ölünce herkes yarım saat ağlardı bu diziyi bu yüzden seviyorum en keskin-kötü olayları bile çok naif şekilde anlatıyor

Çok iyi başladı bölüm.

Yine dayanamadım ağlıyorum şuan Begümün bu konuşmalarıyla.