İngiltere Premier Lig - Genel Yorum & Sohbet Konusu

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Vasıfsız herif 2 ay daha görevine devam ederse,

Leicester City 0p
Liverpool 1p (zar zor)
Tottenham 1p
Manchester City 0p
Chelsea 0p
Arsenal 3p (belki)
Açıklamalarına bakılırsa kovulmadığı sürece takımın başında kalacak. Taaa 23 gün önce bu mesajı atmıştım. Liverpool maçına çoook bonkör davranmışım. Ya o zamanlar bu kadar iyi değillerdi ya da ta o zamanlar alev aldıklarını ben bilmiyordum. Tahminlerimi yenilemek istiyorum. Ayrıca, takım daha şimdiden liderin 8 puan gerisine düştü.

Tottenham 0p
Manchester City 0p
Watford 0p
Chelsea 0p
Arsenal 1p

Arsenal yükselişini sürdürürse o maça da 0p.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Ozan'ın takım seçimi mi şansızlık mı bir türlü tutunacağı başarılı bir takıma gidemedi. Henüz daha yaşı genç gerçi. Umarım bir yerde artık güzel bir şekilde tutunur.
------

FFP büyük takımlar para harcamasın için değil küçük takımlar iflas etmesin diye yapıldı,bir de üstüne Premier Lig'de takımların gelirleri herzaman diğer liglerle kıyasla daha yüksek bu yüzden bunlar her sezon 300-400m doları rahat rahat harcayacaklar.

Hemen City ve Chelsea gibi olamazlar bende katılıyorum ama Palace gibi de olmayacaklar adamlar takımı almak için 18 ay çalıştı, en fazla 3-4 yıl sonra sürekli ilk 4'e girmek için bir takım kuracaklar bence.
FFP büyük takımlara gerçi çok katı bir şekilde uygulanmıyor bence aşırı abartıyı önlüyor.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Dünyanın açık ara en iyi ligi, diğer futbol ligleriyle aradaki seviye iyice arşa çıkmış durumda…

Ole hocam nerede?

Cristiano Ronaldo GIF by Meme Of The Match

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Açıklamalarına bakılırsa kovulmadığı sürece takımın başında kalacak. Taaa 23 gün önce bu mesajı atmıştım. Liverpool maçına çoook bonkör davranmışım. Ya o zamanlar bu kadar iyi değillerdi ya da ta o zamanlar alev aldıklarını ben bilmiyordum. Tahminlerimi yenilemek istiyorum. Ayrıca, takım daha şimdiden liderin 8 puan gerisine düştü.

Tottenham 0p
Manchester City 0p
Watford 0p
Chelsea 0p
Arsenal 1p

Arsenal yükselişini sürdürürse o maça da 0p.
City ve Watford maçları 0 puan ile bitti. Böylelikle liderle aradaki puan farkı 12 oldu.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Kardeşim transferin son günü Ronaldo almak nasıl bir kafa yapısıdır :A Bu adam son 4-5 senedir sistemin adamı değiiil tüm sistem kendi üzerinde olsun isteyen bir adam. Eeee hoca 2 ay boyunca takıma bir oyun aşılıyor sen son gün gidip Ronaldo alıyorsun ortada oyun mu kalır?
Rashford, Sancho ellerinde patlayacak bu gidişle. Manu'nun yapması gereken zor ama Ronaldo'yu sistemin adamı yapmak Ronaldo'ya göre sistem yaparlarsa toparlanma imkanları yok.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Kardeşim transferin son günü Ronaldo almak nasıl bir kafa yapısıdır :A Bu adam son 4-5 senedir sistemin adamı değiiil tüm sistem kendi üzerinde olsun isteyen bir adam. Eeee hoca 2 ay boyunca takıma bir oyun aşılıyor sen son gün gidip Ronaldo alıyorsun ortada oyun mu kalır?
Rashford, Sancho ellerinde patlayacak bu gidişle. Manu'nun yapması gereken zor ama Ronaldo'yu sistemin adamı yapmak Ronaldo'ya göre sistem yaparlarsa toparlanma imkanları yok.
Aynen, suç Ronaldo'da. 👍 Ronaldo olmasaydı 25 puanda olacaktı takım. 👍 ŞL'de ise namağlup lider. 👍 Ronaldo'nun kulüpteki varlığı bile maçta oynamamasına rağmen kupa 3. Tur maçında yenilgiye sebep oldu. 👍

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060