İngiltere Premier Lig - Genel Yorum & Sohbet Konusu

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Hayvan gibi heyecanlandık yine. Türk usulü bir yöntem ile Guardiola'nın aklını çelip hemşehricilik sonucu takıma aldırsa... Çağlar'ın bu tarz kulislere ihtiyacı yok, bu zamanda istediği takımda 11 oynar ama Guardiola belki defansa takviye yapmadan yeni sezona başlamak istiyordur. Ruben Dias'ın yanına bir tane daha komutan stoper nefis olur nefis... Hadi be hocam...

o kadar da değil be durun biraz zaten Stones,Dias,Laporte,Ake var bunu da alırlarsa ligi kapatalım

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Vaaay be koskoca CİTY ve PEP hocam şampiyon oldu ama o kadar sıradandı ki bu sene sevinemedim bile... Ama ŞL alırsak gerçekten sevineceğim...

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Bırak keli ve City'i be adam.. GS sampiyon oluyor sen ne derttesin.. @Sherlock @MasacRE
Bu adam şaşırmış kütük dostum... @MEnes
Onunla ilgili gerekenleri söyledim maç konusunda... Bu da ufaktan bir tepki olarak yazıldı Pep hocamın başarısına... :A

Budama zamanı gelmiş demektir... @MEnes
Bak bak laflara bak... Kanımı donduruyorsun...

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Bırak keli ve City'i be adam.. GS sampiyon oluyor sen ne derttesin.. @Sherlock @MasacRE
Bu adam şaşırmış kütük dostum... @MEnes
Yoldaşlarımdan üst üste kaliteli tespitler gelmiş. Adaşım olacak bu adamı acilen kendisine getirmek adına gerekli işlemleri yapmalıyız yoldaşlarım. Bünyesinde yüksek dozda bulunan Lebron, Nadal, Messi ve Pep gibi virüslere çare olacak bir aşı geliştirmeliyiz... @MEnes

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,185
Puanı
1,060
Yoldaşlarımdan üst üste kaliteli tespitler gelmiş. Adaşım olacak bu adamı acilen kendisine getirmek adına gerekli işlemleri yapmalıyız yoldaşlarım. Bünyesinde yüksek dozda bulunan Lebron, Nadal, Messi ve Pep gibi virüslere çare olacak bir aşı geliştirmeliyiz... @MEnes
Bence önce kendin için bir aşı bulunsun...

• İlginç
Reactions: Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Hemen sayayım.
1-Unutkanlık
2-İletilerime gecikme (Özel dahil)
3-Obezite (Pandemi de tavan yaptı)
4-Diyabet
5-Tansiyon( Madde 4 e bağlı)
6-Kalp(Bir üsttekiyle ilintili)
1 ve 2 mevcut denilebilir ama 3 ve sonrası yok çok şükür, Allah korusun diyelim lütfen yoldaşım bu nasıl bir mesaj böyle. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bu adamların sporu bırakmasından başka bir çare yok maalesef bu hastalığa Şerlok beyciğim. Neyse ki üçü de dede oldu artık, sporda son yıllarını yaşıyorlar :A @MEnes

• Güldürdün
Reactions: MEnes and 12.Adam

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Bu adamların sporu bırakmasından başka bir çare yok maalesef bu hastalığa Şerlok beyciğim. Neyse ki üçü de dede oldu artık, sporda son yıllarını yaşıyorlar :A @MEnes
Mümkün değil sporu bırakmam... Bu saydığınız üstatlar sporu bırakana kadar son yıllarında onları sonuna kadar takip edip bu keyfi almaya bakacağım... :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and 12.Adam