İngiltere Premier Lig - Genel Yorum & Sohbet Konusu

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
1592671865689.png

@Felon, yine aynı @Felon. Tarih tekerrür eder mi dersin @Dosi? :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Brighton & Hove Albion 2-1 Arsenal Maçının Özeti

Maçın adamı Mathew Ryan, net. O kurtarışları yapmamış olsa, muhtemelen Arsenal farkla kazanmış olurdu. Çok kritik kurtarışlara imza attı, kaleye duvar ördü adeta. Aubameyang ciddi anlamda şut bombardımanına tuttu, golü bir türlü atamadı. Maçın kırılma anlarından birisi de, Leno'nun sakatlığıydı. Muslera'nın sakatlanması gibi bir sakatlık yaşadı, acıdan kıvrandı. Ryan'ın yıldızlaştığı maç biraz fazla sert geçti. Arsenal'de Pepe'nin attığı şık gole Brighton & Hove Albion, Dunk ve son dakika golüyle galibiyeti getiren Maupay ile karşılık verdi.

@batuhankaralar, @bazinga, @DarkLegenD, @emreemreu, @Felon, @MEnes, @mesmeso61, @Polat Şaşmaz, @secquin, @Sherlock, @Siyagriyus, @sokak sanati, @Tolstoyevski, @Turkuazz, @Dosi, @pompy.
Ohaa Arsenal yenildi mi en son 1.5ust almıştım sonra bıraktım maci helal hocam Sizede yaramış :)

• Beğendim
Reactions: Araf

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
İnşallah ligede yansır bu sonuç sende korkuyorum ben :(
Yok ya, eski hevesim yok oyüzden sen kolayca yenersin beni :(
Bir kamp hakkım var ama kime kullanacağımı karar vermedim :A hedefim 12'de tutunmak ama çok zor artık. Kalan maçlar zorlu isimler kalmış

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,726
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Brighton & Hove Albion 2-1 Arsenal Maçının Özeti

Maçın adamı Mathew Ryan, net. O kurtarışları yapmamış olsa, muhtemelen Arsenal farkla kazanmış olurdu. Çok kritik kurtarışlara imza attı, kaleye duvar ördü adeta. Aubameyang ciddi anlamda şut bombardımanına tuttu, golü bir türlü atamadı. Maçın kırılma anlarından birisi de, Leno'nun sakatlığıydı. Muslera'nın sakatlanması gibi bir sakatlık yaşadı, acıdan kıvrandı. Ryan'ın yıldızlaştığı maç biraz fazla sert geçti. Arsenal'de Pepe'nin attığı şık gole Brighton & Hove Albion, Dunk ve son dakika golüyle galibiyeti getiren Maupay ile karşılık verdi.

@batuhankaralar, @bazinga, @DarkLegenD, @emreemreu, @Felon, @MEnes, @mesmeso61, @Polat Şaşmaz, @secquin, @Sherlock, @Siyagriyus, @sokak sanati, @Tolstoyevski, @Turkuazz, @Dosi, @pompy.
Teknik direktörleri "Arsenal'e kesin yenileceğiz, fark yiyeceğiz" demiş olmalı sürekli. :A

• Güldürdün
Reactions: Araf

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Çağlar, süpriz çıkmazsa ŞL'de oynayacak olan bir takıma transer olacak, yani Leicester'ı tutmam için bir sebep kalmadı. Manchester United umarım ŞL'ye gider. Fernandes'in ardından bu takım çok ilgimi çekti. 2-3 tane transfer sonrası tüm kulvarlarda şov yapabilirler.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,318
Puanı
1,060
Çağlar, süpriz çıkmazsa ŞL'de oynayacak olan bir takıma transer olacak, yani Leicester'ı tutmam için bir sebep kalmadı. Manchester United umarım ŞL'ye gider. Fernandes'in ardından bu takım çok ilgimi çekti. 2-3 tane transfer sonrası tüm kulvarlarda şov yapabilirler.
Solkjaer in manu su hakkında neler düşünüyorsun?

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Solkjaer in manu su hakkında neler düşünüyorsun?
Çok bombalamışlığım var kendisini. Fernandes gelince canlı olarak maçlarını izlemedim ama özetlerde çok güzel ve etkili takım izlenimi veriyorlar. Solkjaer belki de potansiyelini yansıtmaya başladı.

• Beğendim

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,318
Puanı
1,060
Çok bombalamışlığım var kendisini. Fernandes gelince canlı olarak maçlarını izlemedim ama özetlerde çok güzel ve etkili takım izlenimi veriyorlar. Solkjaer belki de potansiyelini yansıtmaya başladı.
Bu istikrarlı oyun anlayışını sürdürürse şampiyonluk ihtimalini görüyor musun ?

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Bu istikrarlı oyun anlayışını sürdürürse şampiyonluk ihtimalini görüyor musun ?
Kimleri transfer edeceğine bağlı. Ciddi anlamda üst seviye futbolcuları getirirlerse neden olmasın. Liverpool zaten kendini belli ediyor; Manchester City'de ise Foden'ın mükemmel gelişimi söz konusu, stoper bölgesinde ise Laporte'nin yanına takımın ağırlığını kaldırabilecek biri (Çağlar olabilir) gelirse onlar da şampiyonlukta hak sahibi olurlar. Chelsea'nin kesinlikle kaleciye ihtiyacı var. Bu yorumlar her ne kadar yüzeysel ve basit olsa da ilk 3 ManU için süpriz olmaz.

• Beğendim