İngiltere Premier Lig - Genel Yorum & Sohbet Konusu

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
İnsan üzülüyor... @Sherlock 24 oranlı kupon sadece Real Madrid 1.5 üst ile patladı, tek maçtan 25’e 600 küsürden olmak...

Atletico maçına 1.5 üst oynamak biraz riskli hamle olmuş sanki. Ama tek maçtan gitmesi her türlü üzücü. :A

• Üzücü
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Atletico maçına 1.5 üst oynamak biraz riskli hamle olmuş sanki. Ama tek maçtan gitmesi her türlü üzücü. :A

Atletico, Konya ve Hertha Berlin. Bu üç takım futbola tepki olarak doğmuş, kesinlikle bulaşılmaması gerekiyor bu iğrenç kısır futbol takımlarına...

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Atletico, Konya ve Hertha Berlin. Bu üç takım futbola tepki olarak doğmuş, kesinlikle bulaşılmaması gerekiyor bu iğrenç kısır futbol takımlarına...

Hertha Berlin'i zengin yatırımcılar satın almış galiba, güzel transferler yaptılar. Bundan sonra bulaşılabilir gibi duruyor. :A Ama Atletico ve Konya... kısır futbolun ana vatanları bunlar...

Farklı geriye düşse dahi hücum futbolu oynatmayan adam gibi adam...

IMG_1381.JPG

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Liverpool ve fenerin galibiyeti kolay dedik ikiside bizi yok ediyor şuan norvich ne savundu arkadaş sal bizi gidelim )::

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Liverpool çok kasmadı gibi geldi bana gol atacaklarından hiç şüpheleri yoktu herkes zorlandı diyor ama winer takıma karşı direnç göstereceksin zaten çoğu dirençli takımlar 70e kadar direnebildi winwinime norvich de nasibini aldı 🔥26/25 hedef namağlup 100+ puan !

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
@Sherlock beyciğim ne diyor bu kütük dostumuz. Kendisi puan durumundan ve City'nin aldığı cezadan haberdar mıdır acaba :A

Utku beyciğim ben size kör derdim ama sizden beteri de varmış. :A Kütük dostumuza acilen bir tedavi lazım, kendisinin damarlarında akmakta olan petrolü vücudundan ayrıştırmalıyız. :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
@Sherlock beyciğim ne diyor bu kütük dostumuz. Kendisi puan durumundan ve City'nin aldığı cezadan haberdar mıdır acaba :A
Utku beyciğim ben size kör derdim ama sizden beteri de varmış. :A Kütük dostumuza acilen bir tedavi lazım, kendisinin damarlarında akmakta olan petrolü vücudundan ayrıştırmalıyız. :A
City lider değil miydi.. Pardon hatlar karıştı :A Loserpool tarihin en rahat şampiyonluğuna koşuyor :A Aman Tanrım..